• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chorzele
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Olsztyn

(164)
  • 2 pokoje na Jagiellońskiej do zamieszkania!
    1 / 16
    2 pokoje na Jagiellońskiej do zamieszkania!

    Olsztyn

    • 355 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38 m2, zlokalizowane na ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie zostało odświeżone w listopadzie 2025 roku....

  • Piękne mieszkanie w standardzie PREMIUM w Kamienicy na Żerom
    1 / 16
    Piękne mieszkanie w standardzie PREMIUM w Kamienicy na Żerom

    Olsztyn

    • 519 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w Kamienicy przy ul. Żeromskiego. Jeśli szukasz komfortowego i pięknego mieszkania w dobr...

  • Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj
    1 / 10
    Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj

    Olsztyn

    • 524 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Optimum Nieruchomości prezentuje na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim przy ulicy Chabrowej w miejscowości Łęgajny – miejscu, które łączy spokój pod...

  • Komfortowe mieszkanie z ogródkiem. Tęczowy Las
    1 / 17
    Komfortowe mieszkanie z ogródkiem. Tęczowy Las

    Olsztyn

    • 649 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję Państwu na sprzedaż, przestronne, niemal 60-metrowe mieszkanie, położone na osiedlu Tęczowy Las 5. Nieruchomość znajduje się na parterze w siedmiopiętrowym budynku z windą...

  • Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj
    1 / 8
    Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj

    Olsztyn

    • 539 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj
    1 / 8
    Bezczynszowe mieszkania deweloperski - bez prowizj

    Olsztyn

    • 378 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• 3 pokoje w sercu osiedla Nagórki
    1 / 15
    3 pokoje w sercu osiedla Nagórki

    Olsztyn

    • 529 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku z 1981 roku (wielka płyta) na osiedlu Nagórki w Olsztynie. Dzięki załączonemu rzutowi nie...

  • Nowe domy przy lesie i jeziorach – Redykajny
    1 / 4
    Nowe domy przy lesie i jeziorach – Redykajny

    Olsztyn

    • 899 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, który oddycha naturą. W miejscu, gdzie poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a wieczory pachną lasem, powstało kameralne osiedle nowoczesnych domów szeregowych. Redykajny to j...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę lokal handlowo - uslugowy
    1 / 6
    Wynajmę lokal handlowo - uslugowy

    Olsztyn

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal handlowo - uslugowy w CH Manhattan w Olsztynie na II pietrze ,wejście od klatki schodowej. Obecnie w lokalu był salon masażu,lokal bez sprzętu do wynajęcia. Lokal wol...

  • Działka rolno-budowlana
    1 / 10
    Działka rolno-budowlana

    Olsztyn

    • 2 700 000 zł cena
    • 35 300 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż grunty nad jeziorem na Mazurach. Atuty Dojście do jeziora ok. 50 metrów Pod własne potrzeby lub inwestycyjne 25 km...

  • Sprzsdam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzsdam mieszkanie

    Olsztyn

    • 480 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio (w pełni wyposażone) mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnia Olsztyn ul; Tarasa Szewczenki 5,( przy TNETTO ) II piętro -Winda. W podziemiu garaż z bramą n...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. Kapitańska

    Olsztyn » ul. Kapitańska

    • 3 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nad Zatoką to wyjątkowy obiekt położony nad malowniczym jeziorem Ukiel, oferujący komfortowe apartamenty z widokiem na wodę. Nasza lokalizacja zapewnia spokojny wypoczynek w otocze...

  • Mieszkanie 82 m2 w centrum, 3 pokoje, 2 balkony
    1 / 16
    Mieszkanie 82 m2 w centrum, 3 pokoje, 2 balkony

    Olsztyn

    • 729 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA Przestronne mieszkanie 82,20 m2 w centrum Olsztyna, 3-pokojowe, 2 balkony, położone na 1 piętrze. Do ceny mieszkania należy miejsce w garażu podziemny...

  • Pokoje z balkonami do wynajecia
    1 / 7
    Pokoje z balkonami do wynajecia

    Olsztyn

    • 950 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Pokoje w srodmiesciu Olsztyna, nowy sprzet, umeblowane. W Lazience wanna, prysznic, pralka. W Kuchni nowe wyposazenie, kuchenka ceramiczna, duza lodowka, mikrofalowka. Duzy Taras i...

  • Łyna Park, Apartament, b.dobry standard, balkon
    1 / 13
    Łyna Park, Apartament, b.dobry standard, balkon

    Olsztyn

    • 3 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulny, 2-pokojowy apartament o bardzo dobrym standardzie zlokalizowany nad rzeką Łyną, w malowniczym parku w bliskości zabytkowej starówki olsztyńskiej. Idealny dla singla, bąd...

  • 70m2, dwa poziomy, 3 balkony, ul. Pstrowskiego
    1 / 15
    70m2, dwa poziomy, 3 balkony, ul. Pstrowskiego

    Olsztyn

    • 734 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,98 m2 z trzema balkonami. Położone na 3 piętrze. Doskonała opcja dla osób szukających wygody, bliskości terenów zielonych oraz ko...

  • 2 pokoje na osiedlu Belweder, Olsztyn
    1 / 13
    2 pokoje na osiedlu Belweder, Olsztyn

    Olsztyn

    • 565 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50 m2 z balkonem, zlokalizowane na parterze 3- piętrowego budynku na prestiżowym, prywatnym osiedlu Be...

  • Mieszkanie na sprzedaż, Zatorze 3 pokoje
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż, Zatorze 3 pokoje

    Olsztyn

    • 505 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 538 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 67,4 m2, usytuowane na parterze, 3-piętrowego bloku z lat 60. Jeśli szukasz przestronnego mieszkania...

  • 54m2, 2 pokoje, parter, Al. Wojska Polskiego
    1 / 12
    54m2, 2 pokoje, parter, Al. Wojska Polskiego

    Olsztyn

    • 1 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie położone jest na Alei Wojska Polskiego 6. Mieszkanie znajduje się w lokalizacji zapewniającej bliski dojazd do centrum Olsztyna zar...

  • Mieszkanie Olsztyn

    Olsztyn

    • 301 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NOWE mieszkania w Słupach- ok 3 km od Olsztyna. W ofercie mieszkania od 37,51m do 69,62m, w tym lokale dwu-poziomowe. Za oferty tych mieszkań kupujący NIE płaci pośrednikowi prowi...