• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kobyłka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Olsztyn

(164)
  • Zarabiający gotowiec inwestycyjny 5-pak kawalerek
    1 / 15
    Zarabiający gotowiec inwestycyjny 5-pak kawalerek

    Olsztyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    INWESTORZY! Kolejna szansa zainwestować w tym pięknym i szybko rozwijającym się mieście. Przedstawiamy możliwość zakupu w wynajmowanego i zarabiającego gotowca inwestycyjnego zlok...

  • Mieszkanie 2 pokoje, 45 m2, Jaroszyka 19, parter
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokoje, 45 m2, Jaroszyka 19, parter

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartamentowiec Luna House, ul. Jaroszyka 19, Olsztyn Są nieruchomości, które oferują jedynie metraż – i są takie, które oferują komfort życia, prywatność i nowoczesną przestrzeń...

  • Przestronny lokal na ul. Warszawskiej
    1 / 16
    Przestronny lokal na ul. Warszawskiej

    Olsztyn

    • 459 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy po generalnym remoncie – 59,36 m² na ul. Warszawskiej 80 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 59,36 m², zlokalizowany w budynku przy ul. Warszawskiej 80. Nieruch...

  • 4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Podgrodzie
    1 / 15
    4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Podgrodzie

    Olsztyn

    • 599 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4-pokojowe mieszkanie w Olsztynie na Osiedlu Podgrodzie OTOCZENIE Mieszkanie znajduje się w Olsztynie, na Osiedlu Podgrodzie, przy ul. Osińskiego 6. Osiedle Podgrodzie to jedna z...

  • Stylowe 2 pokoje przy Jeziorze Długim
    1 / 14
    Stylowe 2 pokoje przy Jeziorze Długim

    Olsztyn

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze, przy ul. Leśnej w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, po kompleksowej rewitalizacji przeprowadzonej w 2010 r...

  • Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na Jarotach
    1 / 10
    Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na Jarotach

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przytulne mieszkanie do wynajęcia na Jarotach. Oferuję Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 35,9 mkw w spokojnej części Jarot, przy ulicy Boenigka 42. Na pro...

  • Lokal Gabinet dla Fizjoterapeutów Terapeutów Korepetytorów
    1 / 5
    Lokal Gabinet dla Fizjoterapeutów Terapeutów Korepetytorów

    Olsztyn

    • 230 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    GABINETY W SERCU OLSZTYNA - Przestrzeń Terapeutyczna (PSYCHOLODZY, TERAPEUCI, LOGOPEDZI, FIZJOTERAPEUCI, KOREPETYTORZY ) Przenieś swój gabinet na wyższy poziom! Zapraszam do wyna...

  • Gabinet do wynajęcia dla Psychologa Logopedy Olsztyn Centrum
    1 / 6
    Gabinet do wynajęcia dla Psychologa Logopedy Olsztyn Centrum

    Olsztyn

    • 200 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    GABINETY OLSZTYN TEL [tel] od 200 zł Szukasz miejsca, w którym możesz pracować spokojnie i w dobrej atmosferze Do wynajęcia oferujemy nowoczesne i klimatyczne gabinety stworzon...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka ROD na Wójtowej Roli w Wójtowie, blisko Olsztyna
    1 / 5
    Działka ROD na Wójtowej Roli w Wójtowie, blisko Olsztyna

    Olsztyn

    • 21 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ogródek działkowy położony na terenie ogrodu Wójtowa Rola blisko Olsztyna Domek, prąd, woda. Nasadzenia: 3 jabłonie, wiśnie, aronia, smaczne granatowe winogrona, borówki a...

  • Mieszkanie 55m Pieczewo
    1 / 12
    Mieszkanie 55m Pieczewo

    Olsztyn

    • 495 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biurom nieruchomości dziękuję . Jasne środkowe, dwustronne mieszkanie 55m na 3p. w 3 piętrowym budynku bez windy. Dodatkowe metry pod skosem nie są wliczone w metrarz. Mieszkanie...

  • Urokliwa działka ROD z domkiem
    1 / 8
    Urokliwa działka ROD z domkiem

    Olsztyn

    • 75 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD znajdującej się na terenie ogródków działkowych "Słoneczna Polana" w Olsztynie ul. Świętego Franciszka z Asyżu. Działka o powierzchni 296...

  • REZERWACJA Wysoki standard, 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 13
    REZERWACJA Wysoki standard, 2-pokojowe mieszkanie

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA MIESZKANIE BEZ PROWIZJI i PCC! GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Przedstawiam na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,80 m2, położone na par...

  • Dwupoziomowe 3 pokoje z balkonem Jaroty
    1 / 15
    Dwupoziomowe 3 pokoje z balkonem Jaroty

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupoziomowe 3 pokoje z balkonem na Jarotach – przestrzeń, która daje więcej możliwości. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które szukają wyraźnego podziału na strefę dz...

  • Super lokalizacja w mieście - wśród zieleni
    1 / 16
    Super lokalizacja w mieście - wśród zieleni

    Olsztyn

    • 2 590 000 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 8 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, funkcjonalny dom z bardzo zadbanym ogrodem, położony na Redykajnach. Idealny dla rodziny, a przede wszystkim osób ceniących sobie spokój przy jednoczesnych korzyściach...

  • 3 pokoje 58,4 m² | Osiedle Generałów | garaż
    1 / 12
    3 pokoje 58,4 m² | Osiedle Generałów | garaż

    Olsztyn

    • 559 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,40 m² zlokalizowane przy ul. Maczka 28 w Olsztynie (Jaroty, Osiedle Generałów...

  • Dom na ul. Bajkowej w Olsztynie
    1 / 16
    Dom na ul. Bajkowej w Olsztynie

    Olsztyn

    • 1 349 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej w Olsztynie – ul. Bajkowa 49, Osiedle Bajkowe. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w spokojnej i cenionej części Olsztyn – na...

  • 4 pokoje, duża loggia, Jaroty – top lokalizacja
    1 / 14
    4 pokoje, duża loggia, Jaroty – top lokalizacja

    Olsztyn

    • 599 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Idealny rozkład w topowej lokalizacji Jarot – to mieszkanie wyróżnia się przestrzenią i funkcjonalnością, której szuka dziś każda rodzina. Położone przy ul. Johanna Gottfrieda Herd...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. ks. Roberta Bilitewskiego

    Olsztyn » ul. Bilitewskiego

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWOCZESNE 2 POKOJE NA JAROTACH KOMFORT I WYGODA Szukasz nowego, w pełni wyposażonego mieszkania, gdzie wszystko jest pod ręką? Chata w Kwadracie ma dla Ciebie idealną p...

  • Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Olsztynie
    1 / 4
    Syndyk sprzeda udział w lokalu mieszkalnym w Olsztynie

    Olsztyn

    • 35 334 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda udział 3/16 części w lokalu mieszkalnym o pow. użytkowej 48,40 m² ujawniony w KW nr OL1O/0012...

  • Mieszkanie 43 m2 z widokiem na Jezioro Kortowskie
    1 / 12
    Mieszkanie 43 m2 z widokiem na Jezioro Kortowskie

    Olsztyn

    • 519 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie nad jeziorem – komfort, natura i świetna komunikacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście – bezpoś...