• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Olsztyn

(164)
  • Brzeziny,  dom z tarasem, ogrodem, podwójny garaż
    1 / 16
    Brzeziny, dom z tarasem, ogrodem, podwójny garaż

    Olsztyn

    • 1 799 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 6 713 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji! Przytulny, solidnie wybudowany, wyremontowany dom wolnostojący w dzielnicy Brzeziny. Bardzo spokojna, zielona okolica. Idealny dla rodziny oraz osób p...

  • Stare Miasto, TOP standard, 2 miejsca postojowe
    1 / 16
    Stare Miasto, TOP standard, 2 miejsca postojowe

    Olsztyn

    • 2 490 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 19 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Prestiżowy apartament, jedyny w swoim rodzaju, doskonała lokalizacja z widokiem na park oraz Stare Miasto. Umeblowany oraz wyposażony z użyciem najwyższej klasy materiałów. 2 miejs...

  • Działki inwestycyj. pod budowę kameralnego osiedla
    1 / 16
    Działki inwestycyj. pod budowę kameralnego osiedla

    Olsztyn

    • 4 250 000 zł cena
    • 7 540 m2 powierzchnia
    • 564 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Unikatowa inwestycja o charakterze zamkniętego, kameralnego osiedla obejmuje budowę trzech parterowych domów idealnie wpasowanych w otaczający teren leśny na trzech działkach o łąc...

  • Działka budowlana,las, willowa dzielnica Redykajny
    1 / 11
    Działka budowlana,las, willowa dzielnica Redykajny

    Olsztyn

    • 2 250 000 zł cena
    • 4 622 m2 powierzchnia
    • 487 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna - Redykajnach ul. Żbicza. Inwestycj...

  • Jagiellończyka, loftowy apartament na II piętrze
    1 / 15
    Jagiellończyka, loftowy apartament na II piętrze

    Olsztyn

    • 745 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 8 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA! Jedyny taki w Olsztynie - wyjątkowy, piękny, loftowy, artystyczny apartament usytuowany na niemal całym drugim piętrze przedwojennej kamienicy. Apartament stanowi dosk...

  • Działka budowlana, las, jeziora, willowa dzielnica
    1 / 11
    Działka budowlana, las, jeziora, willowa dzielnica

    Olsztyn

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 451 m2 powierzchnia
    • 793 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna -Redykajnach ul. Żbicza...

  • Działka przemysłowa Olsztyn -Towarowa
    1 / 3
    Działka przemysłowa Olsztyn -Towarowa

    Olsztyn

    • 3 100 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 1 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 2200 m2 zabudowana halami o łącznej powierzchni zabudowy 392 m2, położona w przemysłowej części Olsztyna. Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności...

  • Olsztyn-Likusy, z bezpośrednim dostępem do jeziora
    1 / 16
    Olsztyn-Likusy, z bezpośrednim dostępem do jeziora

    Olsztyn

    • 3 250 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 7 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Sukiel. W sąsiedztwie tereny leśne oraz jezioro Ukiel. W najbliższej okolicy jest tylko kil...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowl., las, willowa dzielnica Redykajny
    1 / 12
    Działka budowl., las, willowa dzielnica Redykajny

    Olsztyn

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 455 m2 powierzchnia
    • 791 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna -Redykajny, ul. Żbicza. Inwestycja...

  • Mieszkanie w Olsztynie sprzedam
    1 / 12
    Mieszkanie w Olsztynie sprzedam

    Olsztyn

    • 525 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w urokliwej części Olsztyna ( ul Witosa ) , dobrze skomunikowane ( tramwaj, autobus miejski ) 5 minut do przystanku autobusowego/ tramwajowego. Przed budynkiem miejsca...

  • Działka Rodo Krokus
    Działka Rodo Krokus

    Olsztyn

    • 59 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ogrodowa RODO Krokus w Starym Olsztynie, Domek Drewniany duży taras, sporo roślinności: czereśnie, jabłka, śliwki, wiśnie, borówki, maliny, jeżyny, porzeczki,.

  • Sprzedam działkę w Jonkowie ul Leśna z zabudowa
    1 / 5
    Sprzedam działkę w Jonkowie ul Leśna z zabudowa

    Olsztyn

    • 369 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z zabudowa w Jonkowie ul. Leśna 57 domu parterowego 97m2 z możliwością adaptacji poddasza. Gotowy projekt w cenie ( Terrie Max z garażem) . Dom składa się z salon...

  • przestronne mieszkanie 64 m2 Olsztyn-Zatorze
    1 / 16
    przestronne mieszkanie 64 m2 Olsztyn-Zatorze

    Olsztyn

    • 520 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne ładne mieszkanie 63,50m2 wysokość 2,70 m-3 piętro-zlokalizowane jest przy ulicy Wojska Polskiego jednej z głównych reprezentacyjnych ulic Olsztyna. Blisko centrum Olszt...

  • Dwupoziomowe Mieszkanie w Olsztynie - osiedle Podleśna
    1 / 16
    Dwupoziomowe Mieszkanie w Olsztynie - osiedle Podleśna

    Olsztyn

    • 729 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW - OD PRYWATNEJ OSOBY Oferuję dwupoziomowe mieszkanie (79,36 m²) w wysokim standardzie, zlokalizowane na atrakcyjnym, cichym osiedlu "Podleśna" w Olsztynie przy uli...

  • pokój do wynajęcia od zaraz
    1 / 2
    pokój do wynajęcia od zaraz

    Olsztyn

    • 700 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pokój wolny od zaraz Pokój na osiedlu mazurkim– bez kaucji!! Bardzo blisko do autobusów, dojazd 15min do centrum, do sklepu 5min. Pokój w bardzo spokojnej dzielnicy. Dostęp do...

  • pokój wolny od zaraz
    pokój wolny od zaraz

    Olsztyn

    • 500 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TYTUŁ OGŁOSZENIA Pokój wolny od zaraz Pokój na osiedlu mazurskim– bez kaucji!! Bardzo blisko do autobusów, dojazd 15min do centrum, do sklepu 5min. Pokój w bardzo spokojnej dz...

  • Posiadam mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia
    1 / 7
    Posiadam mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia

    Olsztyn

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam atrakcyjne , słoneczne, ciche mieszkanie 2-pokojowe na 1-wszym piętrze w doskonałej lokalizacji w Olsztynie przy ul. Limanowskiego 16 A. Mieszkanie składa się z 2-ch poko...

  • Dom z garażem w atrakcyjnej lokalizacji
    1 / 16
    Dom z garażem w atrakcyjnej lokalizacji

    Olsztyn

    • 1 599 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i energooszczędny dom z garażem w atrakcyjnej lokalizacji Olsztyna, w pobliżu lasów i jeziora. Komfortowy dom jednorodzinny z 2015 roku, położony w jednej...

  • Lokal usługowy w Centrum Olsztyna do wynajęcia
    1 / 12
    Lokal usługowy w Centrum Olsztyna do wynajęcia

    Olsztyn

    • 9 840 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy w ścisłym centrum Olsztyna, zlokalizowany przy Placu Konsulatu, w prestiżowej części Śródmieścia. Lokal o powierzchni 192 m²...

  • Piękne, 2-pok, 49,5 m2 po generalnym remoncie
    1 / 9
    Piękne, 2-pok, 49,5 m2 po generalnym remoncie

    Olsztyn

    • 459 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. Słoneczne i przestronne z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji. Idealne pod inwestycję jak i do użyt...