• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Olsztyn

(164)
  • Mieszkanie 32,4m² na Żołnierskiej - Centrum blisko
    Mieszkanie 32,4m² na Żołnierskiej - Centrum blisko

    Olsztyn

    • 299 999 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, sz...

  • 3 pokoje  Złota  Parking za szlabanem  Gotowe
    3 pokoje Złota Parking za szlabanem Gotowe

    Olsztyn

    • 579 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Złotej 2. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowa do wpr...

  • Domek rekreacyjny Gutkowo OAZA przy jeziorze
    1 / 16
    Domek rekreacyjny Gutkowo OAZA przy jeziorze

    Olsztyn

    • 279 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz zadbanego miejsca na wypoczynek, które daje prywatność, funkcjonalny domek i zagospodarowaną działkę? Nieruchomość przy ul. Przepiórczej w Olsztynie na terenie ogródków OAZ...

  • 3-pokojowe mieszkanie, 1 piętro, nowe budownictwo
    1 / 15
    3-pokojowe mieszkanie, 1 piętro, nowe budownictwo

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnym budynku zlokalizowanego na osiedlu Podleśna przy ulicy Szewczenki 5 w Olsztynie. To dos...

  • Przestronne, duży balkon, widok na zieleń
    1 / 15
    Przestronne, duży balkon, widok na zieleń

    Olsztyn

    • 374 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 7
    Wynajmę mieszkanie

    Olsztyn

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w nowej technologii ciepłe , czystej w okolicy lasu linii tramwajowej i autobusowej całą gama supermarketów spożywczych i sportowych . Umeblowane nowocześnie , do wyna...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe os. Panorama

    Olsztyn

    • 600 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Marcin
    Agent nieruchomości

  • Leśna, 4-pokoje, wysoki standard, 2 tarasy, widok
    1 / 16
    Leśna, 4-pokoje, wysoki standard, 2 tarasy, widok

    Olsztyn

    • 1 495 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. B...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w świetnej lokalizacji
    1 / 16
    Dom w świetnej lokalizacji

    Olsztyn

    • 1 199 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 11 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w nowym domu w świetnej lokalizacji? Ta oferta powinna Cię zainteresować. OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w Bartągu, przy ul. Jodłowej 32, gm. Stawiguda. Z d...

  • Olsztyn, Zielona Górka, dom przy lesie
    1 / 16
    Olsztyn, Zielona Górka, dom przy lesie

    Olsztyn

    • 849 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 4 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w Olsztynie z dużą ilością przestrzeni, funkcjonalnym układem i działką, która daje prywatność oraz ciekawe możliwości zagospodarowania? Nieruchomość przy ul. Jeżynowe...

  • 38m2, 2 pokoje, ul. Limanowskiego, do aranżacji
    1 / 15
    38m2, 2 pokoje, ul. Limanowskiego, do aranżacji

    Olsztyn

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieru...

  • 4 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym Łęgajny
    1 / 16
    4 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym Łęgajny

    Olsztyn

    • 679 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 716 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez potrzeby remontu, z funkcjonalnym 4-pokojowym układem i wygodnym podziałem przestrzeni na dwa poziomy? Ta ofert...

  • 2 pok., 38 m2, balkon, ul.  Dworcowa
    1 / 15
    2 pok., 38 m2, balkon, ul. Dworcowa

    Olsztyn

    • 2 100 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Świeżo po kapitalnym remoncie. 2-pokojowe umeblowane nowymi meblami i wyposażone nowymi sprzętami mieszkanie z balkonem, parter, położone w dobrym punkcie komunikacyjnym przy ul. D...

  • 2 pokojowe w Śródmieściu, loggia
    1 / 12
    2 pokojowe w Śródmieściu, loggia

    Olsztyn

    • 2 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r. 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Mieszkanie dla pary, małżeństwa, singla. Ob...

  • Nowe budownictwo - 2 pokoje, osobna kuchnia, winda
    1 / 16
    Nowe budownictwo - 2 pokoje, osobna kuchnia, winda

    Olsztyn

    • 479 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    - REZERWACJA - Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu przy ul. Zachodniej 5. To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem! OTOCZENIE:...

  • Nowoczesne mieszkanie z balkonem
    Nowoczesne mieszkanie z balkonem

    Olsztyn

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    • nowe budownictwo, kameralne osiedle • 3 piętro, winda • sypialnia, salon z aneksem • 38,6 m2 powierzchni użytkowej...

  • Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie
    1 / 9
    Dom na ul. Bajkowej w Stawigudzie

    Olsztyn

    • 849 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY DOM DWULOKALOWY W STAWIGUDZIE Inwestycja Osiedle Bajkowe w Stawigudzie – ul. Bajkowa, Stawiguda Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym i komfortowym domu położonym w...

  • Dom, mieszkanie i lokale użytkowe w sercu miasta
    1 / 16
    Dom, mieszkanie i lokale użytkowe w sercu miasta

    Olsztyn

    • 999 999 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 3 145 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nieruchomości łączącej potencjał komercyjny z komfortem mieszkania w centrum Olsztyna? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni u...

  • duży dom Olsztyn Osiedle Mazurskie
    1 / 5
    duży dom Olsztyn Osiedle Mazurskie

    Olsztyn

    • 2 700 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania -duży dom podpiwniczony 360 m2 - 17 pokoi /6 pokoi 3 osobowe,11 pokoi 2 osobowe/ 4 łazienki, 4 kuchnie, 3 odrębne wejścia, pralnia, garaż. Dom postawiony na działc...

  • Lokal usługowo-biurowy  do wynajęcia
    1 / 5
    Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia

    Olsztyn

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jeżeli szukasz miejsca pod swój własny biznes w dobrym punkcie - ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia jest nieruchomość lokalowa na parterze o powierzchni 37m2. Lokal znajduje...