• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kruszka
  • Dębno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

(109)
  • Niepodległości, pow. 128 m2, 2 balkony, winda
    1 / 15
    Niepodległości, pow. 128 m2, 2 balkony, winda

    Olsztyn

    • 1 229 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 602 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mies...

  • Bez prowizji od Kupującego!
    Bez prowizji od Kupującego!

    Olsztyn

    • 469 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 689 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie na ul. Kazimierza Jagiellończyka, położone na parterze kamienicy z 1950 roku, po termomodernizacji, z wymienionym dachem. Nieruchomość znajduje się w jednokl...

  • 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, niski czynsz
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, niski czynsz

    Olsztyn

    • 359 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA!!! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę niezwykle ekonomicznego 2-pokojowego mieszkania w kameralnej, zadbanej kamienicy zlokalizowanej na Zatorzu przy ulicy Pu...

  • Nad Jez. Długim, 2 pok., ogród, ok. 68 m2
    1 / 16
    Nad Jez. Długim, 2 pok., ogród, ok. 68 m2

    Olsztyn

    • 729 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji Olsztyna - zacisznej, ale świetnie skomunikowanej Alei Przyjaciół - zaledwie 150 m od Jeziora Długiego. Mie...

  • 45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje
    1 / 16
    45 m2, ul. Kościuszki, centrum, 2 pokoje

    Olsztyn

    • 2 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obej...

  • Mieszkanie 4 pokoje z loggią Olsztyn oś Generałów
    1 / 14
    Mieszkanie 4 pokoje z loggią Olsztyn oś Generałów

    Olsztyn

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 49,7 m² (po podłodze 56m), położone na 3. piętrze w zadbanym budynku na cenionym Osiedlu Generałów w Olsztynie na...

  • Mieszkanie Olsztyn ul. al. Mikołaja Kopernika

    Olsztyn » al. Kopernika

    • 430 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Chata w Kwadracie ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, zlokalizowane przy ul. Kopernika w Olsztynie. Idealne dla rodziny, par...

  • Kołobrzeska, 3-pok, parter, pow. 61,4 m2, loggia
    1 / 15
    Kołobrzeska, 3-pok, parter, pow. 61,4 m2, loggia

    Olsztyn

    • 509 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: [url] (jeśli ni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament z duszą 90 m² blisko sądu i Ratusza
    1 / 3
    Apartament z duszą 90 m² blisko sądu i Ratusza

    Olsztyn

    • 619 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament z duszą, który daje więcej niż metraż. W dwóch dużych pokojach wykorzystano wizualizacje przedstawiające jedynie przykładowe umeblowanie – aktualny wystrój może różnić...

  • 2 pokoje na sprzedaż na Zatorzu
    2 pokoje na sprzedaż na Zatorzu

    Olsztyn

    • 335 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,9 m², położone na parterze trzypiętrowej kamienicy przy ul. Sienkiewicza 5A w Olsztynie (Zatorze). Najważniejsze informacje: 2...

  • Dwupoziomowe 87 m w świetnej lokalizacji!
    1 / 8
    Dwupoziomowe 87 m w świetnej lokalizacji!

    Olsztyn

    • 660 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyobraź sobie poranek w Twoim nowym mieszkaniu. Pierwsze promienie słońca wpadają przez okna od wschodu, delikatnie budząc domowników. W kuchni unosi się zapach świeżej kawy, a prz...

  • Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie
    Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie

    Olsztyn

    • 419 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację! To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne...

  • Słoneczne 2 pokoje z balkonem 2 piętro
    Słoneczne 2 pokoje z balkonem 2 piętro

    Olsztyn

    • 520 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się przy ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego UKŁAD: -Salon z aneksem kuchennym -Oddzielna sypialnia -Łazienka z WC -Korytarz LOKALIZACJA: -Tuż obok rzeka Ł...

  • Przestronne 3 pokoje 70 m²+Garaż Podziemny Gratis
    Przestronne 3 pokoje 70 m²+Garaż Podziemny Gratis

    Olsztyn

    • 730 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 10 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 69,78 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Olsztyn, Barcza Cena: 730 000 zł (Pakiet mieszkanie + garaż) Zapraszam do zakupu atrakcyjne...

  • Mieszkanie 77,5 m². Gotowe do zamieszkania.
    Mieszkanie 77,5 m². Gotowe do zamieszkania.

    Olsztyn

    • 730 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo przestronne i rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,51 m², zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei 28 w Olsztynie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane...

  • Dworcowa 50, 2 pokoje, 39m2 - Okazja na start
    Dworcowa 50, 2 pokoje, 39m2 - Okazja na start

    Olsztyn

    • 370 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w...

  • Mieszkanie 32,4m² na Żołnierskiej - Centrum blisko
    Mieszkanie 32,4m² na Żołnierskiej - Centrum blisko

    Olsztyn

    • 330 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 10 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, sz...

  • 3 pokoje  Złota  Parking za szlabanem  Gotowe
    3 pokoje Złota Parking za szlabanem Gotowe

    Olsztyn

    • 579 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Złotej 2. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowa do wpr...

  • 3-pokojowe mieszkanie, 1 piętro, nowe budownictwo
    1 / 15
    3-pokojowe mieszkanie, 1 piętro, nowe budownictwo

    Olsztyn

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnym budynku zlokalizowanego na osiedlu Podleśna przy ulicy Szewczenki 5 w Olsztynie. To dos...

  • Przestronne, duży balkon, widok na zieleń
    1 / 15
    Przestronne, duży balkon, widok na zieleń

    Olsztyn

    • 374 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu...