• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ujsoły
  • Ornontowice
  • Poniatowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Ostróda

(44)
  • Mieszkanie z potencjałem – ul. Olsztyńska, Ostróda
    1 / 16

    Nowe

    Mieszkanie z potencjałem – ul. Olsztyńska, Ostróda

    Ostróda

    • 189 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80 m², położone na I piętrze w spokojnej części Ostródy. Do lokalu przynależą aż dwie piwnice o łącznej powierzchni 19,30 m², co...

  • Funkcjonalne mieszkanie 2pokojowe z dużym balkonem
    1 / 11
    Funkcjonalne mieszkanie 2pokojowe z dużym balkonem

    Ostróda

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością – jasne, ustawne mieszkanie, w którym każdy metr ma swoje przemyślane zastosowanie...

  • Nowe budownictwo, na parterze
    Nowe budownictwo, na parterze

    Ostróda

    • 1 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Rezerwacja • nowe budownictwo, blisko centrum • niski parter • sypialnia, salon z aneksem • 43,3...

  • Na sprzedaż mieszkanie w pobliżu jeziora, Ostróda
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w pobliżu jeziora, Ostróda

    Ostróda

    • 549 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    To mieszkanie nie próbuje być modne – ono już takie jest. Znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku i oferuje dokładnie tyle przestrzeni, ile trzeba, żeby...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, 1 Dywizji
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, 1 Dywizji

    Ostróda

    • 749 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 67 m² - Ostróda, ul. 1 Dywizji 12 Ostatnie piętro z windą + garaż podziemny + balkon z widokiem na plac zabaw Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwie...

  • Klimatyczne 3 pokoje blisko jeziora Ostróda
    1 / 15
    Klimatyczne 3 pokoje blisko jeziora Ostróda

    Ostróda

    • 449 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem… i takie, które wybiera się sercem. To mieszkanie łączy jedno i drugie – solidną przestrzeń oraz klimat, który trudno podrobić. Na spr...

  • kawalerka w centrum
    1 / 3
    kawalerka w centrum

    Ostróda

    • 179 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ostróda, ul. Pieniężnego – tylko 10 minut pieszo do urokliwej promenady nad jeziorem Drwęckim! Na sprzedaż kompaktowe i przemyślane mieszkanie o powierzchni 28,20 m², idealne zarów...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, Czarnieckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, Czarnieckiego

    Ostróda

    • 629 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w sercu Ostródy (Pasaż) - przestrzeń, funkcjonalność i wygoda w jednym miejscu! Marzysz o przestronnym, słonecznym mieszkaniu, w którym k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2pok. mieszkanie z balkonem widok na park, jezioro
    1 / 15
    2pok. mieszkanie z balkonem widok na park, jezioro

    Ostróda

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Rozkładowe, widne, z pięknym widokiem na korony drzew i jezioro - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w niskim bloku z 2001 r. przy ul. Racławickiej w OStródzie. Posesja...

  • Wynajmę mieszkanie Ostróda
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie Ostróda

    Ostróda

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Ostródzie blisko centrum cena 1700zl.media , prąd woda gaz ogrzewania według zużycia.tel.[tel]

  • Ostróda, 78,56 m2, dwupoziomowe, m. parkingowe
    1 / 16
    Ostróda, 78,56 m2, dwupoziomowe, m. parkingowe

    Ostróda

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. użytkowej 78,56 m2 (po podłodze ok. 130 m2) zlokalizowane w centrum Ostródy przy ul. Czarnieckiego. Pod budynkiem miejsca parkingowe dla m...

  • Mieszkanie wynajmę prywatnie, na biuro
    1 / 14
    Mieszkanie wynajmę prywatnie, na biuro

    Ostróda

    • 4 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia z możliwością zagospodarowania od zaraz Mile widziane oferty 604 78 44 12

  • Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda
    1 / 16
    Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda

    Ostróda

    • 260 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,50 m², położone na parterze budynku przy ul. Jagiełły 13a w Ostródzie. Lokal przeznaczony do gener...

  • Mieszkanie Ostróda, Stefana Czarnieckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Ostróda, Stefana Czarnieckiego

    Ostróda

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 50,7 m² po remoncie - Czarnieckiego 63/16, Ostróda Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,7 m² , położone na 3. piętrze bloku przy ul. Czarnieckiego w Ostródz...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, Pułaskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, Pułaskiego

    Ostróda

    • 235 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ekonomiczne 2 pokoje w Ostródzie - ul. Pułaskiego | Niskie koszty! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego portfela? Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwupokojo...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, 21 Stycznia
    1 / 11
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, 21 Stycznia

    Ostróda

    • 240 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    4 Pokoje w Centrum Ostródy - Zaprojektuj Swoje Wymarzone Mieszkanie! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 57,65 m² z ogromnym potencjałem, położone w świetnej lokalizacji p...

  • Mieszkanie w kamienicy - centrum Ostródy, ul. Jana Pawła II
    1 / 7
    Mieszkanie w kamienicy - centrum Ostródy, ul. Jana Pawła II

    Ostróda

    • 821 070 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową, prywatną ofertę sprzedaży mieszkania w pięknej kamienicy z historią sięgającą lat przedwojennych XX wieku. Lokal przeznaczony jest do pełnego remont...

  • Wynajmę kawalerkę wolnostojącą Ostróda 1500zl
    1 / 7
    Wynajmę kawalerkę wolnostojącą Ostróda 1500zl

    Ostróda

    • 1 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę umeblowaną z niezbędnymi rzeczami do egzystowania łóżkiem stołem lodówką pralką telewizorem na Osiedlu Drwęckim dobra lokalizacja do przystanku autobusowego 200m...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ostróda

    • 427 505 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 539 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości