• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Ostródą

(13)
  • Przytulne M w Bynowie z ogrodem (gmina Miłomłyn)
    1 / 11
    Przytulne M w Bynowie z ogrodem (gmina Miłomłyn)

    Bynowo

    • 119 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Twoje M z duszą i ogródkiem – w samym sercu mazurskiego slow life. Masz już dość korków, szumu miasta i walki o miejsce w tramwaju? Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie cisza nie...

  • na parterze do własnej aranżacji
    1 / 15
    na parterze do własnej aranżacji

    Miłomłyn

    • 129 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    REZERWACJA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla konesera – klimatyczne mieszkanie w historycznym budynku kolejowym w Miłomłynie. Ta oferta to idealna baza do...

  • Mieszkanie Miłomłyn

    Miłomłyn

    • 329 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Prezentujemy do sprzedaży dwie połowy tego samego domu (oddzielne mieszkania) w Miłomłynie w woj. warmińsko - mazurskim: 1. pierwsza połowa domu o pow. 85 m2 składa się z 3 prze...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Samborowo

    • 120 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Frednowy

    • 235 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Miłomłyn

    • 150 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łukta ul. Warmińska

    Łukta » ul. Warmińska

    • 160 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Łukcie! Dom znajduję się na ulicy Warmińskiej w samym centrum Łukty, ta świetna lokalizacja oferuję nam niedużą odległość od ws...

  • Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu-lokalowych w zabudowie szeregowej
    1 / 7
    Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu...

    Lubajny

    • 279 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. Ostróda
    1 / 5
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. O...

    Kajkowo

    • 253 022 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 326 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 427 140 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 485 275 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ostróda
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ost...

    Kajkowo

    • 337 440 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 435 290 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 62m2 na podleśnym

    Iława

    • 315 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie bez pośredników przy ulicy Brata Alberta 6a w Iławie z widokiem na las w cichej okolicy. Mieszkanie w drugiej połowie 2015 roku przeszło kapitalny remont...

  • Mieszkanie Świątki

    Świątki

    • 170 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29 m 2 w miejscowości Łumpia koło Swiątek. Mieszkanie po generalnym remoncie. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Ogrzewanie piec, przystosowane miejsce na kotłown...

  • Mieszkanie w centrum Iławy - blisko najdłuższego w Polsce 27 km jeziora Jeziorak.
    Mieszkanie w centrum Iławy - blisko najdłuższego w Polsce 27 km j...

    Iława » ul. Obrońców Westerplatte

    • 285 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI W.Gutkowski, I.Gutkowska Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 1 299 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 24 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława Sobieskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 335 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 520 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iława

    • 427 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Iława

    • 2 450 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 21 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 650 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 249 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bartąg

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 299 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bartąg

    • 659 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 409 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tomaszkowo

    Tomaszkowo

    • 1 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BRESDOM Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z dostępem do linii brzegowej jeziora Naterskiego (Świętajno Naterskie). Takie nieruchomości nie po...

  • Mieszkanie Ględy ul. Ględy

    Ględy

    • 220 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Chcielibyśmy Państwu zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w Ględach, gmina Łukta. Mieszkanie jest częścią domu, w którym znajdują się łącznie trzy mieszkania, a cała działka zost...

  • Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa
    1 / 13
    Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa

    Dąbrówno

    • 195 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!! OKAZJA DO ZAKUPU W NOWEJ CENIE !!! Mieszkanie w sercu malowniczego Dąbrówna - 2 pokoje, kominek, garaż i własne działki Na sprzedaż przytulne i odświeżone mieszkani...

  • Spichlerz Iława apartament dwupoziomowy
    1 / 16
    Spichlerz Iława apartament dwupoziomowy

    Iława

    • 978 480 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    W sercu Iławy, w wyjątkowej inwestycji Spichlerz, znajduje się dwupoziomowy loft o powierzchni 122 m², który łączy historię z nowoczesnością w najlepszym wydaniu. Budynek z 1935 r...

  • Mieszkanie
    1 / 16
    Mieszkanie

    Jaroty

    • 615 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem (inwestycyjne). Mieszkanie 3- pokojowe (dwustronne) o powierzchni użytkowej 57,78 m2 z dużym balkonem na nowym osiedlu Bartąg w Olsz...

  • Lokal mieszkalny - Iława

    Iława

    • 168 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Mirosława Bittela w upadłości konsumenckiej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 2, położonego w...

  • Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 w Iławie
    1 / 16
    Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 w Iławie

    Iława

    • 549 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na trzecim, ostatnim, piętrze bloku przy ul. Zielonej 76 w Iławie. Budynek usytuowany jest z dala od r...

  • Mieszkanie na sprzedaż Iława, Piastowska 6
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Iława, Piastowska 6

    Iława

    • 519 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Iławie przy ul. Piastowskiej 6. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz doskona...

  • Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.
    1 / 9
    Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.

    Iława

    • 1 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedmiotem najmu jest przytulne dwustronne mieszkanie w centrum miasta, zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ul. 1 Maja 15a. Jest ono umeblowane, wyposażone w niezbędne sp...

  • Mieszkanie Iława Iława, Kazimierza Odnowiciela
    1 / 15
    Mieszkanie Iława Iława, Kazimierza Odnowiciela

    Iława

    • 369 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 42 m² - wysoki parter z windą i balkonem | Iława, ul. Kazimierza Odnowiciela Gotowe do wprowadzenia od zaraz - nie wymaga remontu! Jasne, funkcjonalne i pięknie wyko...

  • Mieszkanie Iława ul. Kazimierza Odnowiciela

    Iława » ul. Kazimierza Odnowiciela

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA TYLKO U NAS!3-pokojowe mieszkanie w Iławie na 2. piętrze o powierzchni 63,9 m² z balkonem piwnicą i garażem - gotowe do zamieszkania! Idealne dla rodzin z dziećmi, par szuka...

  • Duże mieszkanie dwupoziomowe w centrum Iławy
    Duże mieszkanie dwupoziomowe w centrum Iławy

    Iława

    • 579 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 88,65 m² (ok. 100 m² po podłodze), położone na osiedlu Podleśnym w Iławie, w kameralnej plombie z 2003...

  • 3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.
    1 / 16
    3 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.

    Bartąg

    • 706 330 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem – Bartąg, przy granicy Olsztyna Kupujący nie płaci u notariusza podatku PCC (faktura VAT) cena do negocji. Zapraszamy do zapoznania si...