• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Ostróda

(17)
  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, 1 Dywizji
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, 1 Dywizji

    Ostróda

    • 749 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 67 m² - Ostróda, ul. 1 Dywizji 12 Ostatnie piętro z windą + garaż podziemny + balkon z widokiem na plac zabaw Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwie...

  • Klimatyczne 3 pokoje blisko jeziora Ostróda
    1 / 15
    Klimatyczne 3 pokoje blisko jeziora Ostróda

    Ostróda

    • 449 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem… i takie, które wybiera się sercem. To mieszkanie łączy jedno i drugie – solidną przestrzeń oraz klimat, który trudno podrobić. Na spr...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, Czarnieckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, Czarnieckiego

    Ostróda

    • 629 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w sercu Ostródy (Pasaż) - przestrzeń, funkcjonalność i wygoda w jednym miejscu! Marzysz o przestronnym, słonecznym mieszkaniu, w którym k...

  • Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda
    1 / 16
    Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda

    Ostróda

    • 260 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,50 m², położone na parterze budynku przy ul. Jagiełły 13a w Ostródzie. Lokal przeznaczony do gener...

  • Mieszkanie w kamienicy - centrum Ostródy, ul. Jana Pawła II
    1 / 7
    Mieszkanie w kamienicy - centrum Ostródy, ul. Jana Pawła II

    Ostróda

    • 821 070 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową, prywatną ofertę sprzedaży mieszkania w pięknej kamienicy z historią sięgającą lat przedwojennych XX wieku. Lokal przeznaczony jest do pełnego remont...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 539 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 193 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 269 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • IV- 1119. Mieszkanie Ostróda, 3 pokoje, parter, 21 Stycznia
    1 / 9
    IV- 1119. Mieszkanie Ostróda, 3 pokoje, parter, 21 Stycznia

    Ostróda » ul. Stycznia

    • 285 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 639 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 309 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Ostródzie przy ul. Czarnieckiego, II pietro, balkon
    1 / 13
    Mieszkanie w Ostródzie przy ul. Czarnieckiego, II pietro, balkon

    Ostróda » ul. Czarnieckiego

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE garażem i z ogródkiem,  Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja 2024/2025
    1 / 7
    MIESZKANIE garażem i z ogródkiem, Ostróda – Lubajny – nowa inwes...

    Ostróda

    • 355 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 59.51 m2 w Ostródzie, ul. 1Dywizji
    1 / 3
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 59.51 m2 w Ostródzie, ul. 1Dy...

    Ostróda » ul. Dywizji

    • 425 496 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD SAMYM JEZIOREM W OSTRÓDZIE

    Ostróda

    • 774 200 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    25.02 DNI OTWARTE!! (w sprawie ustalenia godziny spotkania zapraszam do kontaktu [tel]) Dla Inwestora chcącego zarabiać pasywnie przez cały rok (najem krótkoterminowy) lub...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 435 290 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ostróda
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ost...

    Kajkowo

    • 337 440 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 427 140 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu-lokalowych w zabudowie szeregowej
    1 / 7
    Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu...

    Lubajny

    • 279 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Frednowy

    • 235 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Miłomłyn

    Miłomłyn

    • 329 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Prezentujemy do sprzedaży dwie połowy tego samego domu (oddzielne mieszkania) w Miłomłynie w woj. warmińsko - mazurskim: 1. pierwsza połowa domu o pow. 85 m2 składa się z 3 prze...

  • na parterze do własnej aranżacji
    1 / 15
    na parterze do własnej aranżacji

    Miłomłyn

    • 129 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    REZERWACJA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla konesera – klimatyczne mieszkanie w historycznym budynku kolejowym w Miłomłynie. Ta oferta to idealna baza do...