• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jeziorany
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Ełk

(83)
  • Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego w Ełku I 3 pokoje I 51,70 m2

    Ełk

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,70 m², plus piwnica o pow. 4,60 m2, położone na czwartym piętrze przy ul. Wojska Polskiego 34 w Ełku. To propozycja dla osób ce...

  • 3 pokoje | 46,20 m2 | ustawne | centrum Ełku

    Ełk

    • 320 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 46,20 m², położone w Ełku przy ul. Wojska Polskiego 44, na IV piętrze. Lokal wyróżnia się bardzo praktycznym układem po...

  • Ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Grajewie

    Ełk

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Grajewie przy ul. Osiedle Południe 21. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,76 m2 znajduje się na trzecim piętrze, trzypiętrowego budyn...

  • Ustawne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Ełk, ul. Toruńska 6

    Ełk

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,07 m², położone na trzecim piętrze przy ul. Toruńskiej 6. To propozycja dla osób ceniących wygodę miejskiego życi...

  • Kawalerka na parterze. Toruńska, spokojna okolica
    1 / 13
    Kawalerka na parterze. Toruńska, spokojna okolica

    Ełk

    • 204 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m², położona na parterze przy ul. Toruńskiej 6 w Ełku. Mieszk...

  • Mieszkanie, widokiem na ogródki działkowe, Ełk Tuwima
    1 / 11
    Mieszkanie, widokiem na ogródki działkowe, Ełk Tuwima

    Ełk

    • 405 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, Sprzedam własne przytulne mieszkanie, które znajduje się w Ełku na spokojnym, rodzinnym zamkniętym osiedlu Tuwima. Nowoczesny blok z windą z początku 2018 roku. Narożne mies...

  • Ełk, mieszkanie przy plaży - 2 pokoje, 39m, widok na jezioro!
    Ełk, mieszkanie przy plaży - 2 pokoje, 39m, widok na jezioro!

    Ełk

    • 2 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do Państwa dyspozycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Jeziorna w nowym budownictwie przy ul. Samsela. Bezpośrednio przy budynku znajduje się nadjeziorny...

  • Apartament Ełk - 2 pokoje, 38m, piękny widok na jezioro
    Apartament Ełk - 2 pokoje, 38m, piękny widok na jezioro

    Ełk

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do Państwa dyspozycji niepowtarzalny apartament mieszczący przy ulicy Nadjeziornej, w ekskluzywnej, kameralnej inwestycji. Apartament mieści się w centrum miasta, bezpośrednio przy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do wynajecia kawalerka w Ełku w bloku z windą
    1 / 12
    Do wynajecia kawalerka w Ełku w bloku z windą

    Ełk

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, przy ul. Miłosza 1 - blisko centrum miasta, blisko ogródków działkowych znajdujących się na obrzeżach granic miasta. Metraż oferowan...

  • Mieszkanie do remontu, możliwe 2 pok II p. Centrum

    Ełk » ul. Armii Krajowej

    • 235 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Ełku.Lokal mieszkalny położony na II piętrze w kamienicy przy ulicy Armii Krajowej 46 i powierzchni 41,...

  • 4 pokojowe mieszkanie tuż przy promenadzie ełckiej
    1 / 13
    4 pokojowe mieszkanie tuż przy promenadzie ełckiej

    Ełk

    • 395 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z bardzo dobrych części Ełku – bezpośrednio przy promenadzie ełckiej, z malowniczym widokiem na jezioro. To propozycja...

  • Mieszkanie Ełk,
    Mieszkanie Ełk,

    Ełk

    • 500 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie 3 pokoje +...

  • Mieszkanie na Mazurach ( Ełk) na sprzedaż jezioro
    1 / 11
    Mieszkanie na Mazurach ( Ełk) na sprzedaż jezioro

    Ełk

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przyjemne i funkcjonalne mieszkanie o metrażu 47,6 m2 w w niskim bloku, w centrum Ełku. Mieszkanie posiada 2 pokoje w tym : bardzo widny i słoneczny salon, sypialnię,...

  • 2 pokoje Ełk, Jeziorna IIp. osobna kuchnia

    Ełk » pl. Jana Pawła II

    • 285 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA!PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,63m2, zlokalizowane na II piętrze V-kondygnacyjnego budynku przy ulicy Jana Pawła II 1A w Ełk...

  • Mieszkanie Ełk,
    Mieszkanie Ełk,

    Ełk

    • 1 200 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 16 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Z przyjemnością prezen...

  • Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie
    1 / 16
    Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie

    Ełk

    • 519 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    LUKSUS SPOKOJU. WPROWADZASZ SIĘ I MIESZKASZ. Nieruchomość położona jest przy ulicy Szyszkowej 10 w otoczeniu zieleni i bezpośrednim sąsiedztwie lasu, oferuje rzadko spotykane połąc...

  • Apartament nad jeziorem, ul.Pułaskiego 4, CENTRUM

    Ełk » ul. Pułaskiego

    • 730 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje NA SPRZEDAŻ APARTAMENT nad jeziorem o powierzchni 55,29 m2, zlokalizowany na 2 piętrze w NOWYM BLOKU z WINDĄ przy ulicy Pułaskiego 4 w Ełku.Wyją...

  • Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa
    1 / 16
    Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa

    Ełk

    • 948 528 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań zlokalizowanych w nowo wybudowanych budynkach przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego 1 i 2 w Ełku. Nieruchomości położone na I...

  • Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa
    1 / 15
    Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa

    Ełk

    • 480 848 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań zlokalizowanych w nowo wybudowanych budynkach przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego 1 i 2 w Ełku. Topowa lokalizacja - tuż p...

  • Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w centrum Ełku
    1 / 13
    Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w centrum Ełku

    Ełk

    • 265 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum miasta, które zapewni wygodę codziennego życia i jednocześnie da możliwość urządzenia wnętrza dokładnie według własnego gustu? Ta oferta może być właśn...