• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Grajewo

(5)
  • Ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Grajewie

    Grajewo

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Grajewie przy ul. Osiedle Południe 21. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,76 m2 znajduje się na trzecim piętrze, trzypiętrowego budyn...

  • Mieszkanie Grajewo, os. Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Grajewo, os. Centrum

    Grajewo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Grajewie. Mieszkanie M4 o powierzchni 60m, położone na 4 piętrze na Osiedlu Centrum w bloku nr 12 w Grajewie. Do...

  • PARTER  |  Wygodne 2 pokoje  |  Piwnica 11 m²
    1 / 12
    PARTER | Wygodne 2 pokoje | Piwnica 11 m²

    Grajewo

    • 270 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m², zlokalizowane na parterze w niskim bloku z cegły na Osiedlu Broniewskiego 5 w Grajewie...

  • Sprzedam mieszkanie w Grajewie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie w Grajewie

    Grajewo

    • 299 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na os. Południe w Grajewie. Cena do negocjacji

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grajewo

    • 345 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie

    Ełk

    • 12 345 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    sprzedam mieszkanie 56m

  • Sprzedam mieszkanie o pow.17 m2 położone w bloku przy ul.Witosa w...

    Grabowo

    • 62 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Sprzedam mieszkanie o pow.17 m2 położone w bloku przy ul.Witosa w Grabowie (powiat kolneński). Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, korytarza oraz ła...

  • Nowe mieszkanie „Osiedle Sosnowa” na wynajem 45m2

    Ełk

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2 – pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na III piętrze, wybudowane w 2023 roku na Osiedlu Sosnowa. W skład mieszkania wchodzi przestrzenny...

  • Dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Jeziorna!
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Jeziorna!

    Ełk

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania dwupoziomowego na osiedlu Jeziorna w Ełku, przy ul. Matki Teresy z Kalkuty. Mieszkanie o powierzchni 63,9 m2 rozmieszczone jest na trzecim i czwartym p...

  • Mieszkanie Ełk ul. Grota Roweckiego

    Ełk » ul. Grota-Roweckiego

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Orzeł Nieruchomości ma do zaprezentowania Państwu nieruchomość 3 pokojową znajdującą się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Konieczki przy ulicy Grota Roweckiego 8. Ni...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goniądz

    • 180 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 580 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Słucz

    • 120 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 234 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 620 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Wieś Ełcka

    • 380 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 1 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Grajewie

    Ełk

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Grajewie

    Rajgród

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 570 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 315 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 339 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bobry

    • 220 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ełk

    • 1 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.
    1 / 11
    Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.

    Prostki

    • 138 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie bezczynszowe, ,Cicha ,spokojna okolica.Niewielka miejscowość ok 6 km od Prostek.., .Do Grajewa czy do Ełku-15km.do najbliższego jeziora ok.2 km..Budynek pokryty blachą,...

  • Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje 47,5 m² – Ełk, os. Konieczki
    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje 47,5 m² – Ełk, os. Konieczki

    Ełk

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m² – Ełk, os. Konieczki Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m², położone na 4. piętrze w zad...

  • Przestronne mieszkanie w sercu miasta!
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie w sercu miasta!

    Ełk

    • 429 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do prezentacji przestronnego , 3 pokojowego mieszkania w samym sercu Ełku. Mieszkanie o powierzchni 74,4m2 składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią oraz wyjściem...

  • Trzypokojowe mieszkanie 55,10 m² na Konieczki EŁK
    1 / 4
    Trzypokojowe mieszkanie 55,10 m² na Konieczki EŁK

    Ełk

    • 415 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Ełku, Osiedle Konieczki, o powierzchni 55,10 m², położone na 3. piętrze, z dużą piwnicą. Blok ocieplony z dwóch stron. Mieszkanie posiada balkon ok...

  • Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania!
    1 / 13
    Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania!

    Rakowo Piskie

    • 272 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do prezentacji przestronnej nieruchomości zlokalizowanej na 2 piętrze, w miejscowości Bemowo Piskie. Mieszkanie o powierzchni 63,6m2 położone jest na 2 piętrze przy ulic...

  • Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa
    1 / 15
    Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa

    Ełk

    • 480 848 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań zlokalizowanych w nowo wybudowanych budynkach przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego 1 i 2 w Ełku. Topowa lokalizacja - tuż p...

  • Mieszkanie na Mazurach ( Ełk) na sprzedaż jezioro
    1 / 11
    Mieszkanie na Mazurach ( Ełk) na sprzedaż jezioro

    Ełk

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przyjemne i funkcjonalne mieszkanie o metrażu 47,6 m2 w w niskim bloku, w centrum Ełku. Mieszkanie posiada 2 pokoje w tym : bardzo widny i słoneczny salon, sypialnię,...

  • Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego w Ełku I 3 pokoje I 51,70 m2

    Ełk

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,70 m², plus piwnica o pow. 4,60 m2, położone na czwartym piętrze przy ul. Wojska Polskiego 34 w Ełku. To propozycja dla osób ce...

  • Do wynajecia kawalerka w Ełku w bloku z windą
    1 / 12
    Do wynajecia kawalerka w Ełku w bloku z windą

    Ełk

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, przy ul. Miłosza 1 - blisko centrum miasta, blisko ogródków działkowych znajdujących się na obrzeżach granic miasta. Metraż oferowan...

  • Ełk, mieszkanie przy plaży - 2 pokoje, 39m, widok na jezioro!
    Ełk, mieszkanie przy plaży - 2 pokoje, 39m, widok na jezioro!

    Ełk

    • 2 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do Państwa dyspozycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Jeziorna w nowym budownictwie przy ul. Samsela. Bezpośrednio przy budynku znajduje się nadjeziorny...