• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdańsk
  • Długie
  • Narzym
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Suwałki

(42)
  • Mieszkanie Suwałki, Klonowa
    Mieszkanie Suwałki, Klonowa

    Suwałki

    • 289 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 2-pokojowe...

  • Mieszkanie Suwałki, Osiedle Ii
    Mieszkanie Suwałki, Osiedle Ii

    Suwałki

    • 305 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 3-pokojow...

  • SPRZEDAM mieszkanie -2 pokoje -PO REMONCIE
    SPRZEDAM mieszkanie -2 pokoje -PO REMONCIE

    Suwałki

    • 325 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Piękne mieszkanie 2 pokojowe ( drugie piętro) ul. Lityńskiego 11 w Suwałkach. Pełna własność po generalnym remoncie. Nowe podłogi, zabudowy, szafy, okna, parapety, grzejniki, nowa...

  • Mieszkanie Suwałki, 1 Maja
    Mieszkanie Suwałki, 1 Maja

    Suwałki

    • 306 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, w okolicach bazaru, na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest po częściowym remoncie, co daje możliwość aran...

  • Mieszkanie Suwałki, Teofila Noniewicza
    Mieszkanie Suwałki, Teofila Noniewicza

    Suwałki

    • 290 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Funkcjonalne mieszkani...

  • Mieszkanie Suwałki, Krzysztofa Eugeniusza Pendereckiego
    Mieszkanie Suwałki, Krzysztofa Eugeniusza Pendereckiego

    Suwałki

    • 672 200 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny...

  • Mieszkanie Suwałki, Utrata
    Mieszkanie Suwałki, Utrata

    Suwałki

    • 329 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż mieszkanie...

  • Mieszkanie Suwałki, Tadeusza Kościuszki
    Mieszkanie Suwałki, Tadeusza Kościuszki

    Suwałki

    • 400 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje na parterze–nowe osiedle.Suwałki
    1 / 16
    3 pokoje na parterze–nowe osiedle.Suwałki

    Suwałki

    • 530 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne, bardzo słoneczne 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze przy ul. Franciszkańskiej 4a w Suwałkach. Lokal mieszkalny ma powierzchnię 66,77 m...

  • kawalerka
    1 / 5
    kawalerka

    Suwałki

    • 1 200 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka do wynajęcia o pow.32m na osiedlu Park nad Hańczą-Apartamentowiec Do dyspozycji pokój z aneksem kuchennym ,duża łazienka przedpokój ,balkon i komórka lokatorska Mieszkan...

  • Mieszkanie Suwałki,
    Mieszkanie Suwałki,

    Suwałki

    • 325 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej niecałe 42 m², po generalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Lokal gotowy do zamiesz...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie

    Suwałki

    • 1 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie koło PUZ Suwałki 1300 plus liczniki

  • Mieszkanie Suwałki,
    1 / 15
    Mieszkanie Suwałki,

    Suwałki

    • 549 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesne, w pełni um...

  • Mieszkanie Suwałki, Wincentego Witosa
    1 / 14
    Mieszkanie Suwałki, Wincentego Witosa

    Suwałki

    • 420 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 400 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Suwałki, Alfreda Lityńskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Suwałki, Alfreda Lityńskiego

    Suwałki

    • 499 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane w niskim bloku, charakteryzujące się funkcjonalnym i klasycznym układem pomieszczeń. Lokal przeszedł generalny remont w 2022 roku, dzię...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Suwałki

    • 165 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suwałki

    • 225 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 330 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 510 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości