• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Suwałki

(42)
  • Sprzedam ładne mieszkanie
    Sprzedam ładne mieszkanie

    Suwałki

    • 289 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam ładne bardzo zadbane nasłonecznione mieszkanie gotowe do zamieszkania

  • MIESZKANIE SUWAŁKI CENTRUM

    Suwałki

    • 200 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w ścisłym centrum miasta. 2 –pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. 1 maja 1 (pierwsza klatka od 1 Maja), 3 piętro, do mieszkania przynależy piwnica. Okna - wschód-połudn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na sprzedaż, centrum Olecka, klimatyzacja

    Olecko

    • 259 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Olecka, przy Placu Wolności 24A, III piętro w kamienicy wybudowanej już w nowej technologii-szerokie, nowoc...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Augustów

    • 195 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sejny

    • 225 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na sprzedaż, 2 sypialnie, Los Flamingos

    Augustów

    • 1 995 378 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 18 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oszałamiająco położony z widokiem na główny basen i panoramicznym widokiem na morze, ten wyjątkowy apartament to prawdziwy klejnot. Usytuowany na pierwszym piętrze, oferuje dwa wsp...

  • Mieszkanie Ateny rynek pierwotny

    Ateny

    • 317 000 € cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 877 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne apartamenty w Atenach Grecja. Rynek pierwotny, bez prowizji. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizac...

  • zamiana sprzedarz

    Degucie

    • 170 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    mieszkanie wlasnosciowe bezczynszowe niezalezne wejscie i wjazd wlasne co wszystkie media szkola przedszkole autobus gminny dojazd do miejscowosci asfalt mieszkanie po remoncie cal...

  • Nieaktualne !!!. Komfortowe mieszkanie w centrum Olecka
    1 / 14
    Nieaktualne !!!. Komfortowe mieszkanie w centrum Olecka

    Olecko

    • 1 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie jest już dostępne do zamieszkania. Piękne czteropokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji. Wszędzie blisko, obok parking, park, sklepy, jadłodajnia, przychodnia , jezi...

  • Mieszkanie Przerośl, Dworna
    1 / 12
    Mieszkanie Przerośl, Dworna

    Przerośl

    • 190 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przestronne mieszkanie...

  • Mieszkanie Augustów,
    1 / 8
    Mieszkanie Augustów,

    Augustów

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.MIESZKANIE 40 m² Z ANT...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Przerośl

    • 200 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 68.00 m² – Przerośl | 3 pokoje | Balkon | Piwnica Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68.00 m², położone w miejscow...

  • Mieszkanie Rutka-Tartak, Wojska Polskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Rutka-Tartak, Wojska Polskiego

    Rutka-Tartak

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę sp...

  • Mieszkanie Sejny, Wojska Polskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Sejny, Wojska Polskiego

    Sejny

    • 430 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,8 m², położone w zadbanym bloku przy ul. Wojska Polskiego w Sejnach. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 5,2 m². Mieszkanie...

  • Mieszkanie Nowinka gm. Korycin,
    1 / 12
    Mieszkanie Nowinka gm. Korycin,

    Nowinka

    • 360 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mam przyjemność zaofer...

  • Mieszkanie Augustów, Norwida
    Mieszkanie Augustów, Norwida

    Augustów

    • 419 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe...

  • Wynajmę mieszkanie w Olecku
    Wynajmę mieszkanie w Olecku

    Olecko

    • 2 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Olecku.

  • Duże mieszkanie w centrum Augustowa
    1 / 12
    Duże mieszkanie w centrum Augustowa

    Augustów

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum miasta o powierzchni 88 m + piwnica 5 m(zapisana w akcie notarialnym). Mieści się na drugim piętrze, nad mieszkaniem znajduje się stryc...

  • Nieruchomości
    1 / 8
    Nieruchomości

    Augustów

    • 520 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty.Mieszkanie położone na 3 piętrze, składa się z salonu i trzech sypialni, oddzielnej kuchni oraz oddzi...

  • Mieszkanie Augustów, Ziołowa
    1 / 3
    Mieszkanie Augustów, Ziołowa

    Augustów

    • 560 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie d...

  • Mieszkanie Augustów, Mjr. Henryka Sucharskiego
    Mieszkanie Augustów, Mjr. Henryka Sucharskiego

    Augustów

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - funkcjon...

  • Mieszkanie Augustów, Turystyczna
    Mieszkanie Augustów, Turystyczna

    Augustów

    • 266 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 pokoje | 44,5 m² | 3...

  • 3 pokoje w centrum Olecka  55 m²  do remontu
    3 pokoje w centrum Olecka 55 m² do remontu

    Olecko

    • 285 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum Olecka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czterop...

  • Mieszkanie dla tych, którzy chcą więcej
    Mieszkanie dla tych, którzy chcą więcej

    Olecko

    • 460 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    PRZESTRZEŃ, KTÓRA DAJE WOLNOŚĆ - 102 m² W CENTRUM OLECKA, BEZ CZYNSZU Są nieruchomości, które od pierwszej chwili dają poczucie komfortu, niezależności i domowego klimatu. To miesz...

  • Sprzedam domek holenderski plus taras 30m
    1 / 12
    Sprzedam domek holenderski plus taras 30m

    Matłak

    • 50 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pilnie sprzedam Sprzedam domek plus taras Sprzedam domek holenderski całoroczny ok 40m2 :2 sypialnie, łazienka, salon z aneksem kuchennym i jadalnia. Domek posiada 2 niezależne o...