• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Łomża

(31)
  • Mieszkanie Łomża ul. Zawadzka

    Łomża » ul. Zawadzka

    • 2 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z wygodą i doskonałą lokalizacją ? Ten 44,79 m apartament na ul. Zawadzkiej 54 to idealna propozycja właśnie dla Ciebie....

  • Funkcjonalne M w świetnej lokalizacji ŁOMZA

    Łomża » ul. Maja

    • 389 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Klimatyczne mieszkanie w dogodnej lokalizacji przy ul. 3 Maja w Łomży Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na pierwszym piętrze w stylowej, od...

  • Mieszkanie Łomża ul. Dworna

    Łomża » ul. Dworna

    • 225 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania na I piętrze? Cenisz sobie lokalizację i bogatą infrastrukturę drogową ? Funkcjonalność nieruchomości jest jedną z Twoich predyspozycji zakupowych? T...

  • Mieszkanie Łomża ul. Wiejska

    Łomża » ul. Wiejska

    • 295 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w Łomży, przy ul. Wiejskiej 5 , [i]po generalnym remoncie w 2019 r., odświeżone w 2026r. - [/i] umeblowane !!!, wyposażone !!!,...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Łomża

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam M3 49m2 2pietro ciepłe środkowe dobry rozkład dwustronne dobra lokalizacja blisko przedszkole szkoły sklepy przychodnie szpital kościół

  • Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe ok 50 m2 ul Kierzkowa 88
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe ok 50 m2 ul Kierzkowa 88

    Łomża

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuje do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i łazienką w pełni wyposażone o powierzchni ok 50 m2 znajdującej sie w domu wolnostojącym na 1 piętrze w Łomży ul Kierzkowa 88...

  • Sprzedam 2 ustawne pokoje z osobną widną kuchnią w centrum
    1 / 8
    Sprzedam 2 ustawne pokoje z osobną widną kuchnią w centrum

    Łomża

    • 267 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne i funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Dwornej. Mieszkanie ma okna na dwie strony (południowy wschód i północny zac...

  • Mieszkanie Łomża ul. Reymonta

    Łomża » ul. Reymonta

    • 960 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 9 505 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Biuro Góralczyk Nieruchomości oferuje na sprzedaż duże, 5 pokojowe mieszkanie położone w Łomży, przy ul . Reymonta 5A Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 101,07 m2 ,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie w Łomży przy ul. Śniadeckiego 10
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie w Łomży przy ul. Śniadeckiego 10

    Łomża

    • 445 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na 2 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu szkoły, przedszkola, banki, poczta, sklepy. Z okien widać skatepark, fontannę.

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie

    Łomża

    • 1 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia, w Łomży, o powierzchni 49,3 m2,piętro. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym , dwóch pokoi oraz łazienki z WC. Dodatkowo do mieszkania przynal...

  • Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. ks. Jerzego Popiełuszki

    Łomża » ul. Popiełuszki

    • 565 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w [i] świetnej lokalizacji [/i], gdzie wszystko masz dosłownie na wyciągnięcie ręki? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Nowoczesne osiedle przy ulicy Księdz...

  • Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 481 791 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży . Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej, NOVA PARK III . Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździ...

  • Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 399 543 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 1 048 520 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 543 948 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 416 327 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 252 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 353 024 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 499 517 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 614 482 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Łomża

    • 1 249 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 12 877 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości