• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Suwałki

(20)
  • 1 / 2
    Działka Suwałki, ul. Edwarda Lecha Wojczyńskiego

    Suwałki » ul. Lecha

    • 1 915 000 zł cena
    • 22 104 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza drugi przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Suwałk oznaczonej działką nr 32662/27 o powi...

  • Działka Suwałki, ul. Zachodnia

    Suwałki » ul. Zachodnia

    • 7 540 000 zł cena
    • 82 008 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczonyna łączną sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, stanowiących własność Miasta Suwałk oznaczonych działkami nr g...

  • Działka Suwałki, ul. Szpitalna

    Suwałki » ul. Szpitalna

    • 622 800 zł cena
    • 2 804 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż działek stanowiących własność Miasta Suwałk oznaczonych nr. geod.: 21995/3 o powierzchni 0,0615 ha, w...

  • Działka ogrodowa
    1 / 7
    Działka ogrodowa

    Suwałki

    • 65 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ogrodową numer 48,o powierzchni 318 m2. Ogrody działkowe im.Marii Konopnickiej.

  • Sprzedam działkę Na rodzinnych ogródkach działkowych Malwa
    1 / 4
    Sprzedam działkę Na rodzinnych ogródkach działkowych Malwa

    Suwałki

    • 55 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzień dobry mam do sprzedania działkę o powierzchni około 300m2 na rodzinnym ogrodzie działkowym Malwa. Działka jest ogrodzona , zagospodarowana i wyposażona we wszystkie rzeczy po...

  • Sprzedam działkę rolną 45000zł
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną 45000zł

    Suwałki

    • 45 000 zł cena
    • 3 105 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, w miejscowości Dębowo o nr.187/6 .Działka graniczy z Wigierski Parkiem . Woda w drodze prąd b.blisko .wielkość działki 3105m2.Przepiękna okolica zapraszam....

  • Działka budowlana Suwałki, Zbigniewa Herberta
    1 / 6
    Działka budowlana Suwałki, Zbigniewa Herberta

    Suwałki

    • 399 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 1990 m², położona na osiedlu Staniszewskiego. Nieruchomość zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 600 metrów od...

  • Działka z linią brzegową jeziora | Gołdap
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora | Gołdap

    Suwałki

    • 155 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad jeziorem | z długą linia brzegową Chcę sprzedać pięknie położona działkę. Działka z linią brzegową wzdłuż całej działki co zdarza się dość rzadko. - Numer działki 159...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka o powierzchni 2,2013 ha Suwałki ulica Lotnicza
    1 / 7
    Działka o powierzchni 2,2013 ha Suwałki ulica Lotnicza

    Suwałki

    • 6 603 900 zł cena
    • 22 013 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 2,2013 ha. Suwałki. Ulica Lotnicza. Numer działki 31997. Sprzedaż bezpośrednia. W jednym kawałku.

  • Działka Inwestycyjna Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna
    1 / 6
    Działka Inwestycyjna Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna

    Suwałki

    • 928 700 zł cena
    • 9 285 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka SSSE o powierzchni 0,9285 ha. Numer działki 32768. Sprzedaż bezpośrednia. Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Suwałki.

  • Sprzedam / wynajmę działkę przy ulicy Reja w Suwałkach
    1 / 2
    Sprzedam / wynajmę działkę przy ulicy Reja w Suwałkach

    Suwałki

    • 172 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną przy ulicy Reja w Suwałkach (przy wiadukcie nad obwodnicą Suwałk) o pow. 1031 mkw. Dojazd drogą asfaltową. Wykonany zjazd do działki. Istnieje również możli...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE NOWA WIEŚ, LIPNIAK
    1 / 4
    DZIAŁKI BUDOWLANE NOWA WIEŚ, LIPNIAK

    Suwałki

    • 150 000 zł cena
    • 1 886 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną 7 kilometrów od Suwałk. W okolicy działek (POSIADAM NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI O RÓŻNEJ WIELKOŚCI 1886 - 3453 m2), znajduje się duży las i piękne k...

  • 1 / 2
    Sprzedaż działki inwestycyjnej

    Suwałki

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 150 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 3150 m2 położone w miejscowości Suwałki przy rondzie na ul. Sejneńskiej i 100-lecia Niepodległości tj. nowo pow...

  • Duża działka 800m ROD Oaza

    Suwałki

    • 60 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedaży duża działka ogrodniczo-rekreacyjna na ROD "Oaza" w Kukowie 3 km od Suwałk. Działka 800m składa się z dwóch działek 400 m przylegających do siebie. Na jednej z dzi...

  • Działka Suwałki, ul. Studzieniczne

    Suwałki » ul. Studzieniczne

    • 192 000 zł cena
    • 2 266 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza piąty przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Suwałk oznaczonej działką nr 20044/2 o powie...

  • Kupię działkę z linią brzegową

    Suwałki

    • 200 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kupię działkę z linią brzegową do 10 km od Suwałk.

  • Sprzedam działkę ogrodową
    Sprzedam działkę ogrodową

    Suwałki

    • 45 000 zł cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ogrodową, ogród Malwa w Suwałkach, domek murowany, prąd, woda, numer działki 577, telefon [tel], cena 45 tysięcy

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Suwałki

    • 10 zł cena
    • 12 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod budownictwo wielorodzinne Suwałki 16-400 woj Podlaskie

  • sprzedam
    sprzedam

    Suwałki

    • 1 000 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę po budownictwo wielorodzinne

  • KUPIĘ działkę nad jeziorem

    Suwałki

    • 70 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, jak w tytule, kupię działkę nad jeziorem. Proszę o kontakt pod nr tel. [tel] Pozdrawiam Kamil

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Boksze Stare 1,9ha nr 57 i 56

    Boksze Stare

    • 95 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolna we wsi Boksze Stare działka z numerem 56 z możliwością przekształcenia na budowlaną o pow. 0,43 ha oraz przylegająca do niej działka 57 o pow. 1,47h CENA 95 000 te...

  • 1 / 2
    Działka Nowinka

    Nowinka

    • 70 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 1,4 ha , położonej w obrębie Nowinka , gm. Szudziałowo , powiat sokólski, woj. podlaskie...

  • Sprzedam działkę budowlaną 933m2
    Sprzedam działkę budowlaną 933m2

    Małe Raczki

    • 80 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 933m. Woda światło kanalizacja. Gaz w trakcie budowy. Cena 80.000 tel.[tel]

  • Sprzedam działki k. Suwałk, Krzywe
    1 / 2
    Sprzedam działki k. Suwałk, Krzywe

    Krzywe

    • 300 000 zł cena
    • 42 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne z możliwością zabudowy siedliskowej w miejscowości Krzywe, nr ewidencyjny 267/5 i 266/1 o powierzchni całkowitej ok. 4,2 ha. Działki są w znacznej częśc...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Małe Raczki

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Małe Raczki. Działka o powierzchni 3000m2. Więcej informacji pod numerem.

  • Działka budowlana 5500m2 Danowskie
    1 / 2
    Działka budowlana 5500m2 Danowskie

    Danowskie

    • 65 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna, duża działka budowlana o powierzchni 5500 m² w miejscowości Danowskie, gmina Nowinka, powiat Augustowski, woj. podlaskie. Działka położona jest w spokojnej, zi...

  • Sprzedam działkę rod oaza kukow
    Sprzedam działkę rod oaza kukow

    Kuków-Folwark

    • 60 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Domek holenderski , taras, doprowadzony gaz , kanalizacja , woda . Prysznic kuchenka gazowa , piecyk. Warunki do zamieszkania w sezonie letnim , kukow oaza nowa część. Cena do uzgo...

  • Działka rolna Wodziłki gm. Jeleniewo,
    1 / 5
    Działka rolna Wodziłki gm. Jeleniewo,

    Wodziłki

    • 499 000 zł cena
    • 43 139 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka rolna o powierzchni ponad 4 ha.  Nieruchomość położona jest w malowniczym, spokojnym miejscu, z dala od zwartej zabudowy - brak bliskich s...

  • Działki z warunkami zabudowy – Żubryn, Szypliszki
    1 / 9
    Działki z warunkami zabudowy – Żubryn, Szypliszki

    Żubryn

    • 135 090 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż 4 działki z warunkami zabudowy – Żubryn, gm. Szypliszki , powiat Suwalski. Żubryn znajduje się zaledwie 6 km od Suwałk. Do wszystkich działek prowadzi do...

  • Na sprzedaż działka budowlana w m. Nowinka
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana w m. Nowinka

    Nowinka

    • 79 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 229/20 w Nowince (woj. podlaskie) Szukasz spokojnego miejsca na dom blisko natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być właśnie dla...

  • Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,
    1 / 11
    Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,

    Boksze Stare

    • 1 900 000 zł cena
    • 50 401 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Serdecznie zapraszam d...

  • Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,

    Błaskowizna

    • 560 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Marzysz o domu w miejs...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 2
    Sprzedam działki budowlane

    Małe Raczki

    • 100 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam trzy działki budowlane. Każda ok 1300m2, na mapkach oznaczone x15. Cena jednej 100tys zł. Działki znajdują się w miejscowości Małe Raczki, woj podlaskie. Według planu zago...

  • Działka pow 1575 m2 SŁOBODA pow. suwalski
    Działka pow 1575 m2 SŁOBODA pow. suwalski

    Słoboda

    • 55 000 zł cena
    • 1 575 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o pow. 1575 m2 w Słobodzie, powiat suwalski przy drodze asfaltowej Raczki-Augustów. Przez działkę przebiega sieć wodociągowa, prąd w odległości 200m od działki. Mo...

  • Nieruchomość rolnicza
    Nieruchomość rolnicza

    Słoboda

    • 251 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 83 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję działkę rolną położoną w okręgu Słoboda gminy Raczki. Działka położona jest przy drodze serwisowej przy obwodnicy Augustowa. Teren działki jest lekko pofalowany. Gleba jest...

  • Sprzedam działkę w Prudziszkach
    Sprzedam działkę w Prudziszkach

    Prudziszki

    • 155 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę – Prudziszki, gmina Jeleniewo Na sprzedaż działka położona w miejscowości Prudziszki, gmina Jeleniewo, w spokojnej, zielonej okolicy, a jed...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Małe Raczki

    • 80 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Małe Raczki. Działka budowlana o pow 937m2. Więcej informacji pod numerem telefonu.

  • Działka inwestycyjna Walne gm. Nowinka,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Walne gm. Nowinka,

    Walne

    • 84 000 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki na sprzedaż - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, blisko jezior i lasu Na sprzedaż cztery działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Istnieje...