• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Suwałkami

(17)
  • Działka inwestycyjna Walne gm. Nowinka,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Walne gm. Nowinka,

    Walne

    • 84 000 zł cena
    • 1 110 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki na sprzedaż - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, blisko jezior i lasu Na sprzedaż cztery działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Istnieje...

  • Sprzedam działkę w Prudziszkach
    Sprzedam działkę w Prudziszkach

    Prudziszki

    • 155 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę – Prudziszki, gmina Jeleniewo Na sprzedaż działka położona w miejscowości Prudziszki, gmina Jeleniewo, w spokojnej, zielonej okolicy, a jed...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 2
    Sprzedam działki budowlane

    Małe Raczki

    • 100 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam trzy działki budowlane. Każda ok 1300m2, na mapkach oznaczone x15. Cena jednej 100tys zł. Działki znajdują się w miejscowości Małe Raczki, woj podlaskie. Według planu zago...

  • Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,

    Błaskowizna

    • 560 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Marzysz o domu w miejs...

  • Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,
    1 / 11
    Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,

    Boksze Stare

    • 1 900 000 zł cena
    • 50 401 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Serdecznie zapraszam d...

  • Na sprzedaż działka budowlana w m. Nowinka
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana w m. Nowinka

    Nowinka

    • 79 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 229/20 w Nowince (woj. podlaskie) Szukasz spokojnego miejsca na dom blisko natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być właśnie dla...

  • Działka rolna Wodziłki gm. Jeleniewo,
    1 / 5
    Działka rolna Wodziłki gm. Jeleniewo,

    Wodziłki

    • 499 000 zł cena
    • 43 139 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka rolna o powierzchni ponad 4 ha.  Nieruchomość położona jest w malowniczym, spokojnym miejscu, z dala od zwartej zabudowy - brak bliskich s...

  • Sprzedam działkę rod oaza kukow
    Sprzedam działkę rod oaza kukow

    Kuków-Folwark

    • 60 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Domek holenderski , taras, doprowadzony gaz , kanalizacja , woda . Prysznic kuchenka gazowa , piecyk. Warunki do zamieszkania w sezonie letnim , kukow oaza nowa część. Cena do uzgo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana 5500m2 Danowskie
    1 / 2
    Działka budowlana 5500m2 Danowskie

    Danowskie

    • 65 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna, duża działka budowlana o powierzchni 5500 m² w miejscowości Danowskie, gmina Nowinka, powiat Augustowski, woj. podlaskie. Działka położona jest w spokojnej, zi...

  • Sprzedam działki k. Suwałk, Krzywe
    1 / 2
    Sprzedam działki k. Suwałk, Krzywe

    Krzywe

    • 300 000 zł cena
    • 42 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne z możliwością zabudowy siedliskowej w miejscowości Krzywe, nr ewidencyjny 267/5 i 266/1 o powierzchni całkowitej ok. 4,2 ha. Działki są w znacznej częśc...

  • Sprzedam działkę budowlaną 933m2
    Sprzedam działkę budowlaną 933m2

    Małe Raczki

    • 80 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 933m. Woda światło kanalizacja. Gaz w trakcie budowy. Cena 80.000 tel.[tel]

  • 1 / 2
    Działka Nowinka

    Nowinka

    • 70 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni 1,4 ha , położonej w obrębie Nowinka , gm. Szudziałowo , powiat sokólski, woj. podlaskie...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Małe Raczki

    • 80 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Małe Raczki. Działka budowlana o pow 937m2. Więcej informacji pod numerem telefonu.

  • Nieruchomość rolnicza
    Nieruchomość rolnicza

    Słoboda

    • 251 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 83 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję działkę rolną położoną w okręgu Słoboda gminy Raczki. Działka położona jest przy drodze serwisowej przy obwodnicy Augustowa. Teren działki jest lekko pofalowany. Gleba jest...

  • Działka pow 1575 m2 SŁOBODA pow. suwalski
    Działka pow 1575 m2 SŁOBODA pow. suwalski

    Słoboda

    • 55 000 zł cena
    • 1 575 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o pow. 1575 m2 w Słobodzie, powiat suwalski przy drodze asfaltowej Raczki-Augustów. Przez działkę przebiega sieć wodociągowa, prąd w odległości 200m od działki. Mo...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Małe Raczki

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Małe Raczki. Działka o powierzchni 3000m2. Więcej informacji pod numerem.

  • Działka Boksze Stare 1,9ha nr 57 i 56

    Boksze Stare

    • 95 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolna we wsi Boksze Stare działka z numerem 56 z możliwością przekształcenia na budowlaną o pow. 0,43 ha oraz przylegająca do niej działka 57 o pow. 1,47h CENA 95 000 te...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Giby

    • 150 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam , sprzedam działkę budowlaną usługową w turystycznej miejscowości Giby. Działka jest położona w samym centrum wsi. Blisko dwa sklepy spożywcze , po drugiej stronie ulicy zna...

  • Działka w Skomętnie Wielkim
    1 / 8
    Działka w Skomętnie Wielkim

    Skomętno Wielkie

    • 105 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Skomętno Wielkie na Mazurach. Działka ma powierzchnię 3002m2, kształt prostokąta, porośnięta trawą. Wodociąg znajduje się 60m od...

  • Żarnowo Pierwsze Działka rolna na sprzedaz

    Żarnowo Pierwsze

    • 300 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ziemia rolna 3ha o regularnym kształcie prostokąta IV klasy. Położona w Żarnowie Pierwszym bardzo blisko Białobrzeg w niedalekim sąsiedztwie trasy Augustów-Warszawa . P...

  • Działka we wsi Giby
    Działka we wsi Giby

    Giby

    • 35 zł cena
    • 4 370 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA położona we wsi letniskowej Giby, idealna na siedlisko. Obok znajduje się druga działka, również na sprzedaż o podobnej powierzchni widoczna na zdjęciu z mapą. Ł...

  • Działka rolna Przerośl, Wielka
    1 / 5
    Działka rolna Przerośl, Wielka

    Przerośl

    • 999 000 zł cena
    • 54 373 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka położona w centrum miejscowości Przerośl o powierzchni ~ 5,5 hektara. Na terenie działki 5 stawów rybnych. Doskonała lokalizacja :przy drodze publicznej, graniczy z jedn...

  • Działka budowlana w Skomętnie Wielkim
    1 / 8
    Działka budowlana w Skomętnie Wielkim

    Skomętno Wielkie

    • 135 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Skomętnie Wielkim na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 1540 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Istnieje możliwość zabudowy jedno...

  • Sprzedam działki na Pojezierzu Suwalskim
    1 / 4
    Sprzedam działki na Pojezierzu Suwalskim

    Użmauda

    • 650 000 zł cena
    • 131 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania na Pojezierzu Suwalskim 3 działki (w sumie 13,1 ha) o powierzchni nr 19/19 - 2.72 ha, nr 19/20 - 6.32 ha, nr 19/21 - 4.08 ha położone w miejscowości Użmauda...

  • 1 / 4
    Działka budowlana. Dzielnica Lipowiec

    Augustów

    • 312 200 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 892 m\2. Działka położona jest w obrębie 4 [ dzielnica Lipowiec ]. Numer działki - 1260\9. Przyłącze energetyczne i wodociągowe w trakcie realizacji. B...

  • sprzedam działkę w miejscowości Żytkiejmy

    Żytkiejmy

    • 490 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leżącą w miejscowości Żytkiejmy. Teren jest uzbrojony i ogrodzony. Znajdują się tam trzy wiaty o łącznej powierzchni 965 m2 oraz warsztat o wielkości 586 m2.

  • Sprzedam Działki Rolne Leśne
    1 / 8
    Sprzedam Działki Rolne Leśne

    Kowale Oleckie

    • 50 000 zł cena
    • 74 537 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż Działki Rolne w Kowalach Oleckich tylko 50 000 zł za hektar! Działki rolne położone w miejscowości Kowale Oleckie . Idealne dla rolników lub osób szukających gruntów po...

  • Sprzedam działkę rolną w większości zalesioną
    Sprzedam działkę rolną w większości zalesioną

    Skomętno Wielkie

    • 80 000 zł cena
    • 10 887 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w znacznym stopniu zalesioną samosiejkami sosnowymi. Od strony południowej graniczy z lasem.Odleglość do jeziora Skomętno Wielkie w linii prostej ok. 600 m. Odległość do dr...

  • Działka Kalinowo gm. Giżycko w pobliżu jezioro Tajty
    1 / 5
    Działka Kalinowo gm. Giżycko w pobliżu jezioro Tajty

    Kalinowo

    • 49 990 zł cena
    • 1 039 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Kalinowo gmina Giżycko w odległości ok 9 km na zachód od miasta Giżycka. Działki zlokalizowane w pobliżu jeziora Tajty i drogi wojewódzkiej...

  • Działka na Mazurach z udziałem w dostępie do jeziora!
    1 / 12
    Działka na Mazurach z udziałem w dostępie do jeziora!

    Skomętno Wielkie

    • 106 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w miejscowości Skomętno Wielkie na Mazurach. Działka o powierzchni 1540 m2, gotowa na spełnienie Twoich marzeń o własnym zakątku wśród przyrody. Ta wy...

  • Działka inwestycyjna Dubeninki, Osiedlowa
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Dubeninki, Osiedlowa

    Dubeninki

    • 210 000 zł cena
    • 5 499 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5 499 m, położona w Dubeninkach, w gminie Gołdap, przy ul. Osiedlowej, w sąsiedztwie ścisłej zabudowy mieszkaniowej (osiedle bloków) ora...

  • Działka siedliskowa Berżałowce gm. Sejny,
    1 / 13
    Działka siedliskowa Berżałowce gm. Sejny,

    Berżałowce

    • 1 230 000 zł cena
    • 157 921 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko z zabudowaniami i dużym gruntem - Berżałowce, powiat sejneński Na sprzedaż nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 15,792 ha, położona we wsi Berżałowce, z bezpośrednim...

  • Działka Dubowo

    Dubowo

    • 691 153 zł cena
    • 9 879 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    | Oferta sprzedaży działki z dostępem do jeziora - w sercu Podlasia! Marzysz o własnym kawałku raju, gdzie cisza i spokój są codziennością? Szukasz idealnego miejsca...

  • Działka Dubowo

    Dubowo

    • 146 000 zł cena
    • 1 221 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Wyjątkowa działka budowlana tuz przy jeziorze Ilgiełk - Dubowo, Podlasie. Marzysz o domu w sercu dzikiej natury? Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1121 mkw,...

  • Atrakcyjna, duża działka - Długie, gm. Kalinowo
    1 / 2
    Atrakcyjna, duża działka - Długie, gm. Kalinowo

    Długie

    • 227 000 zł cena
    • 22 790 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż duża działka z potencjałem! Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka gruntowa położona w miejscowości Długie, w gminie Kalinowo, o imponującej powierzchni 2,2791 h...

  • Duża działka na sprzedaż w pobliżu S61
    Duża działka na sprzedaż w pobliżu S61

    Długie

    • 153 000 zł cena
    • 11 770 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka z potencjałem – Długie, gmina Kalinowo o powierzchni 1,177 ha (11 770 m²). Nieruchomość stanowi interesującą propozycję zarówno dla osób prywat...

  • Duża działka z potencjałem - Długie, gm. Kalinowo pow. 1,177 ha

    Długie

    • 153 000 zł cena
    • 11 770 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka z potencjałem – Długie, gmina Kalinowo o powierzchni 1,177 ha (11 770 m²). Nieruchomość stanowi interesującą propozycję zarówno dla osób prywa...

  • Duża działka przy drodze S61 pow. 2,2791 ha - Długie, gm. Kalinow...

    Długie

    • 227 000 zł cena
    • 22 791 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duża działka z potencjałem! Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka gruntowa położona w miejscowości Długie, w gminie Kalinowo, o imponującej powierzchni 2,2791...

  • Las Sosnowy 14,62 ha
    1 / 3
    Las Sosnowy 14,62 ha

    Dąbrowskie

    • 1 462 000 zł cena
    • 146 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękny las o powierzchni 14 ha. Działka granicząca z Lasem należącym do Nadleśnictwa Olecko oraz drogą 653 Olecko Suwałki. Gatunkiem dominującym jest sosna (90%) wiek 2...

  • Działka budowlana Żegary gm. Sejny,
    1 / 7
    Działka budowlana Żegary gm. Sejny,

    Żegary

    • 590 000 zł cena
    • 10 890 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z linią brzegową - Żegary, gmina Sejny - takich miejsc już nie ma! Niezwykle malowniczy grunt położony w Żegarach, nad kameralnym jeziorem, z własną linią brzegową o długo...

  • Działka rolna Radziucie gm. Sejny,
    1 / 6
    Działka rolna Radziucie gm. Sejny,

    Radziucie

    • 90 000 zł cena
    • 7 806 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 7806 m², położone w urokliwej wsi Radziucie, 6 km od Sejn. Teren z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi...

  • Działka rod przy kanale Bystrym
    1 / 12
    Działka rod przy kanale Bystrym

    Augustów

    • 50 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam wyjątkową działkę ROD nad Kanałem Bystrym w Augustowie – domek, altana, bezpośredni dostęp do wody | Centrum Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej okolicy w cen...

  • Działka budowlana nad jeziorem k/Augustowa
    1 / 13
    Działka budowlana nad jeziorem k/Augustowa

    Gorczyca

    • 135 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną na każdą kieszeń nad jeziorem Orlim i Kanałem Augustowskim, a jednocześnie zlokalizowaną przy samej Puszczy Augustowskiej. ! W przypadku...

  • Sprzedaż ziemi rolnej
    Sprzedaż ziemi rolnej

    Żytkiejmy

    • 130 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 43 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno o powiezchni 2.60 ha .pole leży przy drodze

  • Działka rolna Stabieńszczyzna gm. Krasnopol,
    Działka rolna Stabieńszczyzna gm. Krasnopol,

    Stabieńszczyzna

    • 15 000 zł cena
    • 613 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowości Stabieńszczyzna, idealne do dalszych upraw oraz prowadzenia działalności rolniczej. Grunty o zróżnicowanych klasach (R III-VI, Ł,...

  • sprzedam
    sprzedam

    Wiżajny

    • 70 000 zł cena
    • 9 244 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Kamionka gm.Wiżajny o powierzchni 9244 m² .Dojazd drogą gminną Możliwości uzyskania warunków zabudowy.

  • Działka 1205 m² | 1MN |Łoje
    1 / 9
    Działka 1205 m² | 1MN |Łoje

    Łoje

    • 199 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana położona w miejscowości Łoje, ok. 14 km od Ełku i ok. 7 km od Kalinowa. Parametry nieruchomości: nr ewidencyjny: 92/6 powierzchnia: 1205...