• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rybalnia
  • Wyszyny
  • Kozodawy
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Klejwy

(1)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klejwy

    • 380 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Boksze Stare 1,9ha nr 57 i 56

    Boksze Stare

    • 95 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolna we wsi Boksze Stare działka z numerem 56 z możliwością przekształcenia na budowlaną o pow. 0,43 ha oraz przylegająca do niej działka 57 o pow. 1,47h CENA 95 000 te...

  • Wydzierżawię ziemie rolną i pastwiska

    Sejny

    • 3 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Wydzierżawie ok. 7 hektarów użytków rolnych. 1 hektar zaorany pod zboże, reszta łąki i pastwiska. Klasa ziemi IV – Gryszkańce, okolice Sejn

  • Domek letniskowy nad brzegiem jeziora Gaładuś
    1 / 8
    Domek letniskowy nad brzegiem jeziora Gaładuś

    Sejny

    • 350 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Zapraszamy od maja na wypoczynek do Żegar, nad jezioro Gaładuś, 5km. od Sejn, w woj. podlaskim,terenie słynącym z Zielonych Płuc Polski. Miejscowość położona jest blisko granicy po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sejny

    • 225 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość z dostępem do jeziora
    1 / 13
    Nieruchomość z dostępem do jeziora

    Jenorajście

    • 1 790 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 7 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość - dom położony jest na lekkim wzgórzu z pięknym widokiem na ogromne jezioro Gaładuś. Widok jaki rozciąga się na liczne pagórki pokryte lasami oraz na wspomniane już je...

  • Dom Sejny,
    1 / 14
    Dom Sejny,

    Sejny

    • 699 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z ogrodem i garażem w Sejnach. Szukasz solidnego i przestronnego domu w cichej okolicy? Ta nieruchomość łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację! Pow...

  • Działka budowlana Żegary gm. Sejny,
    1 / 7
    Działka budowlana Żegary gm. Sejny,

    Żegary

    • 590 000 zł cena
    • 10 890 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z linią brzegową - Żegary, gmina Sejny - takich miejsc już nie ma! Niezwykle malowniczy grunt położony w Żegarach, nad kameralnym jeziorem, z własną linią brzegową o długo...

  • Działka rolna Radziucie gm. Sejny,
    1 / 6
    Działka rolna Radziucie gm. Sejny,

    Radziucie

    • 90 000 zł cena
    • 7 806 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 7806 m², położone w urokliwej wsi Radziucie, 6 km od Sejn. Teren z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi...

  • Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,
    1 / 11
    Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,

    Boksze Stare

    • 1 900 000 zł cena
    • 50 401 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Serdecznie zapraszam d...

  • Mieszkanie Sejny, Wojska Polskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Sejny, Wojska Polskiego

    Sejny

    • 430 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,8 m², położone w zadbanym bloku przy ul. Wojska Polskiego w Sejnach. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 5,2 m². Mieszkanie...

  • Dom Sejny,
    1 / 14
    Dom Sejny,

    Sejny

    • 179 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom bliźni...

  • Działka rolna Stabieńszczyzna gm. Krasnopol,
    Działka rolna Stabieńszczyzna gm. Krasnopol,

    Stabieńszczyzna

    • 15 000 zł cena
    • 613 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowości Stabieńszczyzna, idealne do dalszych upraw oraz prowadzenia działalności rolniczej. Grunty o zróżnicowanych klasach (R III-VI, Ł,...