• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Berżniki

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Berżniki

    • 225 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka siedliskowa Berżałowce gm. Sejny,
    1 / 13
    Działka siedliskowa Berżałowce gm. Sejny,

    Berżałowce

    • 1 230 000 zł cena
    • 157 921 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko z zabudowaniami i dużym gruntem - Berżałowce, powiat sejneński Na sprzedaż nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 15,792 ha, położona we wsi Berżałowce, z bezpośrednim...

  • Działka Dubowo

    Dubowo

    • 691 153 zł cena
    • 9 879 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    | Oferta sprzedaży działki z dostępem do jeziora - w sercu Podlasia! Marzysz o własnym kawałku raju, gdzie cisza i spokój są codziennością? Szukasz idealnego miejsca...

  • Działka Dubowo

    Dubowo

    • 146 000 zł cena
    • 1 221 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Wyjątkowa działka budowlana tuz przy jeziorze Ilgiełk - Dubowo, Podlasie. Marzysz o domu w sercu dzikiej natury? Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1121 mkw,...

  • Dom Berżałowce gm. Sejny,
    1 / 8
    Dom Berżałowce gm. Sejny,

    Berżałowce

    • 430 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczne siedlisko o powierzchni działki około 4600 m² (z możliwością wydzielenia innej wielkości według potrzeb Nabywcy) położone we wsi Berżałowce w gminie Sejny....

  • Dom Berżałowce gm. Sejny,
    1 / 15
    Dom Berżałowce gm. Sejny,

    Berżałowce

    • 1 230 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka rolna Podlaski gm. Sejny,
    Działka rolna Podlaski gm. Sejny,

    Podlaski

    • 170 000 zł cena
    • 9 330 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwa działka 9 330...

  • Działka rolna Markiszki gm. Sejny,
    Działka rolna Markiszki gm. Sejny,

    Markiszki

    • 170 000 zł cena
    • 12 112 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowa działka roln...