• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żółtki
  • Klejwy
  • Berżałowce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Stabieńszczyzna

(1)
  • Działka rolna Stabieńszczyzna gm. Krasnopol,
    Działka rolna Stabieńszczyzna gm. Krasnopol,

    Stabieńszczyzna

    • 15 000 zł cena
    • 613 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowości Stabieńszczyzna, idealne do dalszych upraw oraz prowadzenia działalności rolniczej. Grunty o zróżnicowanych klasach (R III-VI, Ł,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wydzierżawię ziemie rolną i pastwiska

    Sejny

    • 3 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Wydzierżawie ok. 7 hektarów użytków rolnych. 1 hektar zaorany pod zboże, reszta łąki i pastwiska. Klasa ziemi IV – Gryszkańce, okolice Sejn

  • Domek letniskowy nad brzegiem jeziora Gaładuś
    1 / 8
    Domek letniskowy nad brzegiem jeziora Gaładuś

    Sejny

    • 350 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Zapraszamy od maja na wypoczynek do Żegar, nad jezioro Gaładuś, 5km. od Sejn, w woj. podlaskim,terenie słynącym z Zielonych Płuc Polski. Miejscowość położona jest blisko granicy po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sejny

    • 225 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klejwy

    • 380 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sejny,
    1 / 14
    Dom Sejny,

    Sejny

    • 699 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom z ogrodem i garażem w Sejnach. Szukasz solidnego i przestronnego domu w cichej okolicy? Ta nieruchomość łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację! Pow...

  • Mieszkanie Sejny, Wojska Polskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Sejny, Wojska Polskiego

    Sejny

    • 430 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,8 m², położone w zadbanym bloku przy ul. Wojska Polskiego w Sejnach. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 5,2 m². Mieszkanie...

  • Dom Sejny,
    1 / 14
    Dom Sejny,

    Sejny

    • 179 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom bliźni...