• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Boksze Stare

(2)
  • Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,
    1 / 11
    Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,

    Boksze Stare

    • 1 900 000 zł cena
    • 50 401 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Serdecznie zapraszam d...

  • Działka Boksze Stare 1,9ha nr 57 i 56

    Boksze Stare

    • 95 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolna we wsi Boksze Stare działka z numerem 56 z możliwością przekształcenia na budowlaną o pow. 0,43 ha oraz przylegająca do niej działka 57 o pow. 1,47h CENA 95 000 te...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Giby

    • 150 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam , sprzedam działkę budowlaną usługową w turystycznej miejscowości Giby. Działka jest położona w samym centrum wsi. Blisko dwa sklepy spożywcze , po drugiej stronie ulicy zna...

  • pokój do wynajęcia Suwałki reja 518398355

    Suwałki

    • 750 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kuchnia i łazienka wspólnie z jednym lokatorem mieszkanie posiada 56 m2

  • Sprzedam mieszkanie suwałki

    Suwałki

    • 400 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie w Suwałkach przy ulicy Kowalskiego 11. Mieszkanie do wprowadzenia się. Blisko przystanek szkoła sp 7 przedszkole sklepy

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie kowalskiego

    Suwałki

    • 399 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Piękne słoneczne mieszkanie bez nakładu finansowego umeblowane wraz ze sprzętem agd

  • Działka we wsi Giby
    Działka we wsi Giby

    Giby

    • 35 zł cena
    • 4 370 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA położona we wsi letniskowej Giby, idealna na siedlisko. Obok znajduje się druga działka, również na sprzedaż o podobnej powierzchni widoczna na zdjęciu z mapą. Ł...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie Suwałki

    Suwałki

    • 308 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaję bez pośredników. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód), słoneczne. Powierzchnia 44 m2, pierwsze piętro w niskim bloku. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej dużej kuchni,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suwałki

    • 175 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 382 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Suwałki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Suwałki

    • 820 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suwałki

    • 2 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 385 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Suwałki

    • 360 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Suwałki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sumowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klejwy

    • 380 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rybalnia gm. Szypliszki,
    1 / 16
    Dom Rybalnia gm. Szypliszki,

    Rybalnia

    • 1 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Całoroczny dom z klimatem w sercu natury, między jeziorami - idealny do życia i wypoczynku Na sprzedaż urokliwy, całoroczny dom o powierzchni użytkowej 123,10 m², zlokalizowany w...

  • Sprzedam działki k. Suwałk, Krzywe
    1 / 2
    Sprzedam działki k. Suwałk, Krzywe

    Krzywe

    • 300 000 zł cena
    • 42 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne z możliwością zabudowy siedliskowej w miejscowości Krzywe, nr ewidencyjny 267/5 i 266/1 o powierzchni całkowitej ok. 4,2 ha. Działki są w znacznej częśc...

  • zamiana sprzedarz

    Degucie

    • 170 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    mieszkanie wlasnosciowe bezczynszowe niezalezne wejscie i wjazd wlasne co wszystkie media szkola przedszkole autobus gminny dojazd do miejscowosci asfalt mieszkanie po remoncie cal...

  • Sprzedam Dom NA Działce Około 1H
    1 / 16
    Sprzedam Dom NA Działce Około 1H

    Prudziszki

    • 1 250 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom dwukondygnacyjny wolnostojący o powierzchni 400 m2 i powierzchni zabudowy 201 m2 w stylu klasycznym do wykończenia w stanie surowym w gminie Jeleniewo, powiat suwalski, wojewód...

  • Nieruchomość z dostępem do jeziora
    1 / 13
    Nieruchomość z dostępem do jeziora

    Jenorajście

    • 1 790 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 7 851 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość - dom położony jest na lekkim wzgórzu z pięknym widokiem na ogromne jezioro Gaładuś. Widok jaki rozciąga się na liczne pagórki pokryte lasami oraz na wspomniane już je...

  • Działka budowlana Żegary gm. Sejny,
    1 / 7
    Działka budowlana Żegary gm. Sejny,

    Żegary

    • 590 000 zł cena
    • 10 890 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z linią brzegową - Żegary, gmina Sejny - takich miejsc już nie ma! Niezwykle malowniczy grunt położony w Żegarach, nad kameralnym jeziorem, z własną linią brzegową o długo...

  • Działka rolna Radziucie gm. Sejny,
    1 / 6
    Działka rolna Radziucie gm. Sejny,

    Radziucie

    • 90 000 zł cena
    • 7 806 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 7806 m², położone w urokliwej wsi Radziucie, 6 km od Sejn. Teren z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi...

  • kawalerka
    1 / 5
    kawalerka

    Suwałki

    • 1 200 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kawalerka do wynajęcia o pow.32m na osiedlu Park nad Hańczą-Apartamentowiec Do dyspozycji pokój z aneksem kuchennym ,duża łazienka przedpokój ,balkon i komórka lokatorska Mieszkan...

  • Sprzedam działkę w Prudziszkach
    Sprzedam działkę w Prudziszkach

    Prudziszki

    • 155 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę – Prudziszki, gmina Jeleniewo Na sprzedaż działka położona w miejscowości Prudziszki, gmina Jeleniewo, w spokojnej, zielonej okolicy, a jed...

  • Dom Przejma Wielka gm. Szypliszki,
    Dom Przejma Wielka gm. Szypliszki,

    Przejma Wielka

    • 760 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy Dom nad Jezi...

  • Dom Buda Ruska gm. Krasnopol,
    Dom Buda Ruska gm. Krasnopol,

    Buda Ruska

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.OKAZYJNA OFERTA - DREW...

  • Działka rolna Stabieńszczyzna gm. Krasnopol,
    Działka rolna Stabieńszczyzna gm. Krasnopol,

    Stabieńszczyzna

    • 15 000 zł cena
    • 613 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki rolne położone w miejscowości Stabieńszczyzna, idealne do dalszych upraw oraz prowadzenia działalności rolniczej. Grunty o zróżnicowanych klasach (R III-VI, Ł,...

  • Dom Giby,
    Dom Giby,

    Giby

    • 1 649 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronn...

  • Mieszkanie Suwałki, 1 Maja
    Mieszkanie Suwałki, 1 Maja

    Suwałki

    • 306 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, w okolicach bazaru, na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest po częściowym remoncie, co daje możliwość aran...

  • SPRZEDAM mieszkanie -2 pokoje -PO REMONCIE
    SPRZEDAM mieszkanie -2 pokoje -PO REMONCIE

    Suwałki

    • 325 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Piękne mieszkanie 2 pokojowe ( drugie piętro) ul. Lityńskiego 11 w Suwałkach. Pełna własność po generalnym remoncie. Nowe podłogi, zabudowy, szafy, okna, parapety, grzejniki, nowa...

  • Hotel/Dom Seniora z prywatną plażą w Gibach!
    Hotel/Dom Seniora z prywatną plażą w Gibach!

    Giby

    • 2 400 000 zł cena
    • 2 491 m2 powierzchnia
    • 964 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Ośrodek Spokojnej Starości z prywatną plażą w malowniczych Gibach Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w stanie surowym otwartym, z...