mieszkanie na sprzedaż
4 maj 2023

Sprzedam mieszkanie Suwałki

woj. Podlaskie pow. Suwałki gm. Suwałki
Odświeżone 3 lata temu, Czwartek, 4 maj 2023 06:49
308 000 zł 44 m2
308 000 zł 44 m2 7 000 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 44 m2
Cena za metr 7 000 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K27149835

Opis

Sprzedaję bez pośredników.

Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód), słoneczne. Powierzchnia 44 m2, pierwsze piętro w niskim bloku. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej dużej kuchni, łazienki z toaletą. Do lokalu przynależy piwnica oraz balkon.

W korytarzu oraz pokoju znajdują się szafy w zabudowie. Na podłogach panele, gres w korytarzu. Ściany gładkie, białe, parapety kamienne.

Klatka schodowa jest czysta, jasna i szeroka. Pod blokiem liczne miejsca parkingowe. W pobliżu Kaufland, Obi oraz nowy kompleks handlowy - Biedronka, Pepco, Rossmann i inne.

Z balkonu widok na zieleń.
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 44 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Suwałki
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2023-05-04
  • Data aktualizacji: 2023-05-04
  • ID ogłoszenia: K27149835
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Suwałki, cena: od 261 800 do 354 200 zł, powierzchnia: od 38 do 51 m2
P
Paula osoba prywatna
Zadzwoń

Paula osoba prywatna

Tel: 516... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość