• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Suwałki

(9)
  • 1 / 2
    Działka Suwałki, ul. Edwarda Lecha Wojczyńskiego

    Suwałki » ul. Lecha

    • 1 915 000 zł cena
    • 22 104 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza drugi przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Suwałk oznaczonej działką nr 32662/27 o powi...

  • Działka Suwałki, ul. Zachodnia

    Suwałki » ul. Zachodnia

    • 7 540 000 zł cena
    • 82 008 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza czwarty przetarg ustny nieograniczonyna łączną sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, stanowiących własność Miasta Suwałk oznaczonych działkami nr g...

  • Działka Suwałki, ul. Szpitalna

    Suwałki » ul. Szpitalna

    • 622 800 zł cena
    • 2 804 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż działek stanowiących własność Miasta Suwałk oznaczonych nr. geod.: 21995/3 o powierzchni 0,0615 ha, w...

  • Działka budowlana Suwałki, Zbigniewa Herberta
    1 / 6
    Działka budowlana Suwałki, Zbigniewa Herberta

    Suwałki

    • 399 000 zł cena
    • 1 990 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 1990 m², położona na osiedlu Staniszewskiego. Nieruchomość zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 600 metrów od...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE NOWA WIEŚ, LIPNIAK
    1 / 4
    DZIAŁKI BUDOWLANE NOWA WIEŚ, LIPNIAK

    Suwałki

    • 150 000 zł cena
    • 1 886 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną 7 kilometrów od Suwałk. W okolicy działek (POSIADAM NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI O RÓŻNEJ WIELKOŚCI 1886 - 3453 m2), znajduje się duży las i piękne k...

  • Działka Suwałki, ul. Studzieniczne

    Suwałki » ul. Studzieniczne

    • 192 000 zł cena
    • 2 266 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezydent Miasta Suwałkogłasza piąty przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta Suwałk oznaczonej działką nr 20044/2 o powie...

  • Kupię działkę z linią brzegową

    Suwałki

    • 200 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kupię działkę z linią brzegową do 10 km od Suwałk.

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Suwałki

    • 10 zł cena
    • 12 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod budownictwo wielorodzinne Suwałki 16-400 woj Podlaskie

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • sprzedam
    sprzedam

    Suwałki

    • 1 000 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę po budownictwo wielorodzinne

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną 933m2
    Sprzedam działkę budowlaną 933m2

    Małe Raczki

    • 80 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 933m. Woda światło kanalizacja. Gaz w trakcie budowy. Cena 80.000 tel.[tel]

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Małe Raczki

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Małe Raczki. Działka o powierzchni 3000m2. Więcej informacji pod numerem.

  • Działka budowlana 5500m2 Danowskie
    1 / 2
    Działka budowlana 5500m2 Danowskie

    Danowskie

    • 65 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna, duża działka budowlana o powierzchni 5500 m² w miejscowości Danowskie, gmina Nowinka, powiat Augustowski, woj. podlaskie. Działka położona jest w spokojnej, zi...

  • Na sprzedaż działka budowlana w m. Nowinka
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana w m. Nowinka

    Nowinka

    • 79 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 229/20 w Nowince (woj. podlaskie) Szukasz spokojnego miejsca na dom blisko natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być właśnie dla...

  • Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,
    1 / 11
    Działka budowlana Boksze Stare gm. Puńsk,

    Boksze Stare

    • 1 900 000 zł cena
    • 50 401 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Serdecznie zapraszam d...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 2
    Sprzedam działki budowlane

    Małe Raczki

    • 100 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam trzy działki budowlane. Każda ok 1300m2, na mapkach oznaczone x15. Cena jednej 100tys zł. Działki znajdują się w miejscowości Małe Raczki, woj podlaskie. Według planu zago...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Małe Raczki

    • 80 000 zł cena
    • 937 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Małe Raczki. Działka budowlana o pow 937m2. Więcej informacji pod numerem telefonu.