• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Białystok

(42)
  • Sprzedam działkę ROD Relax Białystok, 351 m2
    1 / 16
    Sprzedam działkę ROD Relax Białystok, 351 m2

    Białystok

    • 39 000 zł cena
    • 351 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w Relax Białystok o powierzchni 351 m2. Na działce domek drewniany z poddaszem i tarasem (parter + taras około 30 m2). Dach blaszany, ściany zewnętrzne do remo...

  • Działka inwestycyjna Białystok Zagórki,
    Działka inwestycyjna Białystok Zagórki,

    Białystok

    • 530 400 zł cena
    • 1 326 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Białystok, Zagórki - u...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę ROD

    Białystok

    • 23 000 zł cena
    • 336 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD (im. M. Konopnickiej) przy ul. Świętokrzyskiej/Gen Maczka. Wjazd od ul. Gen, Maczka. Powierzchnia działki 336 m2. Na działce znajduje się domek piętrowy, woda...

  • Działka usługowa Białystok Krywlany,
    1 / 7
    Działka usługowa Białystok Krywlany,

    Białystok

    • 4 490 000 zł cena
    • 3 466 m2 powierzchnia
    • 1 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę sprzeda...

  • Działka ogrodowa, ROD Relaks, Białystok
    Działka ogrodowa, ROD Relaks, Białystok

    Białystok

    • 26 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ogrodową w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "Relaks" w Białymstoku. Powierzchnia 281 mkw. Na działce znajduje się drewniana altana oraz drzewa i krzewy owocowe: wiśni...

  • Działka rekreacyjna ROD przy ul.Bogusławskiego w Białymstoku
    1 / 4
    Działka rekreacyjna ROD przy ul.Bogusławskiego w Białymstoku

    Białystok

    • 30 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Polecam do zakupu działkę rekreacyjną znajdującą się na terenie ROD przy ulicy Bogusławskiego, Na teren możliwy wjazd samochodem pod samą działkę. Niskie opłaty - cena użytkowania...

  • Działka rekreacyjna Białystok,
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Białystok,

    Białystok

    • 39 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu na...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Białystok

    • 1 600 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka posiada dojazd z dwóch stron. Działka leży przy ulicy chłodnej. Jest całkowicie uzbrojona, wszystkie media. W tym roku mają być zaczęte pracę nad nawierzchnią drogi przez u...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ROD DUŻA PIĘKNA DZIAŁKA REKREACYJNA Z DOMKIEM 730 M2
    1 / 16
    ROD DUŻA PIĘKNA DZIAŁKA REKREACYJNA Z DOMKIEM 730 M2

    Białystok

    • 200 000 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ROD, DUŻA DZIAŁKA REKREACYJNA Z DOMKIEM 730 m2, OGRÓD DZIAŁKOWY, DZIAŁKA REKREACYJNA, DZIAŁKA, REKREACJA, DOMEK, NIEWODNICA KOŚCIELNA k. BIAŁEGOSTOKU Sprzedam dużą działkę rekre...

  • Działka rod
    Działka rod

    Białystok

    • 48 000 zł cena
    • 388 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działkę ROD o powierzchni 388 m², położona na terenie ogrodów działkowych przy ul. Ciołkowskiego w Białymstoku. Działka jest uzbrojona w prąd i wodę, zadbana i bardzo zi...

  • Działka inwestycyjna Białystok Bema,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Białystok Bema,

    Białystok

    • 1 550 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 3 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż działka z...

  • Działka przemysłowa Białystok Fasty, Szosa Ełcka
    1 / 7
    Działka przemysłowa Białystok Fasty, Szosa Ełcka

    Białystok

    • 1 512 900 zł cena
    • 5 043 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka przemysłowo -...

  • Działka przemysłowa Białystok Starosielce,
    1 / 8
    Działka przemysłowa Białystok Starosielce,

    Białystok

    • 3 300 000 zł cena
    • 7 370 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka przemysłowa Białystok Starosielce,
    1 / 9
    Działka przemysłowa Białystok Starosielce,

    Białystok

    • 2 900 000 zł cena
    • 7 296 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka przemysłowa Białystok Fasty, Szosa Ełcka
    1 / 9
    Działka przemysłowa Białystok Fasty, Szosa Ełcka

    Białystok

    • 1 382 100 zł cena
    • 4 607 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka inwestycyjna Białystok,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Białystok,

    Białystok

    • 609 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję Państwu działk...

  • Działka inwestycyjna Białystok,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Białystok,

    Białystok

    • 759 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 825 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy Państwu na s...

  • Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego
    1 / 4
    Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego

    Białystok

    • 800 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    -Białystok Os.Skorupy ul.Ciołkowskiego 64 -Działka budowlana 1094m2 -Szerokość 18m, długość 61m -Nr działek 28/4, 28/6 -Działka posiada warunki zabudowy na 2 domy mieszkalne jednor...

  • Działka ROD, Białystok - unikalna, prawie jak leśniczówka
    1 / 15
    Działka ROD, Białystok - unikalna, prawie jak leśniczówka

    Białystok

    • 58 000 zł cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    *Działka ROD - Białystok : Bagnówka. To jedna z niewielu działek w Białymstoku, która oferuje taką intymność i bezpośredni kontakt z naturą. •Dostęp od wjazdowych bram ogólnodost...

  • Działka budowlana z drogą prywatną
    1 / 4
    Działka budowlana z drogą prywatną

    Białystok

    • 350 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dojazd drogą asfaltową Okolica: domy bliźniaki, szkoła, przedszkole, sklep, przystanek mpk (2, 15, 30) Wszystkie media w drodze Adres: Białystok, ul. Dojlidy Górne 113a Dzwonić po...