• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nowodworce

(6)
  • Działka inwestycyjna Nowodworce gm. Wasilków,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Nowodworce gm. Wasilków,

    Nowodworce

    • 248 380 zł cena
    • 1 129 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż działka w...

  • Działka budowlana Nowodworce gm. Wasilków,
    1 / 6
    Działka budowlana Nowodworce gm. Wasilków,

    Nowodworce

    • 520 000 zł cena
    • 1 874 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuje na sprzedaż at...

  • Dom Nowodworce rynek pierwotny ul. Spacerowa

    Nowodworce » ul. Spacerowa

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szeregówka w dobrej cenie w Nowodworcach - przy granicy z Białymstokiem. Stan deweloperski. Segment środkowy.Parter budynku składa się ze słonecznego salonu z wyjściem do ogródka,...

  • * NOWODWORCE * 1414m2 * Budowlana * prąd gaz
    1 / 2
    * NOWODWORCE * 1414m2 * Budowlana * prąd gaz

    Nowodworce

    • 466 000 zł cena
    • 1 414 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży świetnie zlokalizowaną działkę znajdującą się przy ul. Lawendowej w miejscowości Nowodworce (gm. Wasilków). Doskonałe miejsce do wybudowania domu, blisko ter...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowodworce

    • 2 399 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 6 152 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 11
    Dom szeregowiec

    Nowodworce » ul. Białostocka

    • 559 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Era Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie dwupokojowe na parterze nad zalewem-do wprowadzenia

    Wasilków

    • 305 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam umeblowane ładne mieszkanie na parterze w Wasilkowie. Mieszkanie posiada: -duży umeblowany pokój z zabudowanym balkonem -mały pokój z szafą i oknem w zabudowie...

  • Działka Karakule

    Karakule

    • 226 811 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio sprzedam bajkowo położone działki w miejscowości Karakule przy ul. Lwiej.Nieruchomość zlokalizowana jest między Karakulami a Sowlanami, najszybszy dojaz...

  • Karakule ul.Lwia Działka Budowlana

    Karakule » ul. Lwia

    • 207 831 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki w miejscowości Karakule ul. Lwia między Sowlanami, a Karakulami. Wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego do 15% pow. zabudowy...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Wasilków

    • 359 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALTER NIERUCHOMOŚCI Joanna Tarnogórska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Karakule

    • 1 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 12 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wasilków

    • 485 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wasilków

    • 378 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Sowlany

    • 660 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 4 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ciasne rynek pierwotny ul.

    Ciasne

    • 660 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *** Ostatni dom wolnostojący w Ciasnem! 215 m² + działka 713 m²***Cena: 660 000 złCena za m²: 3 070 złPowierzchnia całkowita: 215 m²Powierzchnia użytkowa: 150,31 m²Powierzchnia dzi...

  • Dom Wasilków Dąbrówki

    Wasilków

    • 985 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | WYJĄTKOWY DOM JEDNORODZINNY NA SPRZEDAŻ - DĄBRÓWKI, GMINA WASILKÓW Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący, niepodpiwniczony dom jednorodzinny z podd...

  • Unikatowy dom z dużą działką w zielonej okolicy

    Dąbrówki

    • 1 890 000 zł cena
    • 377 m2 powierzchnia
    • 5 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, elegancję i harmonię z naturą. Ten imponujący dom o powierzchni 3...

  • Działka Wasilków Dąbrówki

    Wasilków

    • 150 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 612 m 2 , położonej w miejscowości Dąbrówki , gm. Wasilków, w odległości ok. 4 km od Wasi...

  • Działka na sprzedaż 2720 lub dzierżawy pod fotowoltaikę
    Działka na sprzedaż 2720 lub dzierżawy pod fotowoltaikę

    Karakule

    • 500 000 zł cena
    • 2 720 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka do zabudowy (łąka) Cicha lokalizacja w Karakulach Strumyk na działce Cena do negocjacji Idealna na staw lub zabudowę ze strumykiem który przepływa przez działkę Nr geodezy...

  • Urokliwa działka rolna - KARAKULE
    1 / 3
    Urokliwa działka rolna - KARAKULE

    Karakule

    • 188 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urokliwa działka rolna położona w miejscowości Karakule ok.5 km od granic Białegostoku. Działka w kształcie prostokąta , wymiary 29x40 m. Prąd w odl. 180 mb, woda - studnia głębino...

  • Działki Sowlany-Białystok
    1 / 5
    Działki Sowlany-Białystok

    Sowlany

    • 330 000 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Sowlany-Balystok Osoba kontaktowa: Piotr Topp Mail kontaktowy: @ Telefon kontaktowy: 017732974114 Działki w pieknym polozeniu blisko Bialegostoku 5 minut samochodem 830 m...

  • Działka rolno-leśna 0,46 ha, CIASNE, gm. Supraśl
    Działka rolno-leśna 0,46 ha, CIASNE, gm. Supraśl

    Ciasne

    • 17 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kilka działek rolno -leśnych położonych w obr. miejscowości Ciasne, gm. Supraśl. Nieruchomość składa się z 6 działek o łącznej pow. 4639m2. 1. pow. 0,1342 ha - działka...

  • **Emilii Plater**
    1 / 11
    **Emilii Plater**

    Wasilków

    • 239 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 32,30m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy Emilii Plater w Wasilkowie. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny -kuchnia -pokój sy...

  • Działka Karakule ul.

    Karakule

    • 599 000 zł cena
    • 3 048 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    POWIERZCHNIA: 3048 m2.PRZEZNACZENIE: obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz zabudowa usługowa.MEDIA: przyłącze prądu w działce, woda w trakcie projektowania..DROGA DOJAZDOWA:...

  • Działka inwestycyjna Ciasne gm. Supraśl,
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Ciasne gm. Supraśl,

    Ciasne

    • 879 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • Niższa cena tylko teraz DOLINA CISÓW

    Wasilków » ul. Dereniowa

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościWyjątkowe, słoneczne mieszkanie 56,6 m2 – Wasilków, ul. Dereniowa Na sprzedaż oferuję nowoczesne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 5...

  • Działka inwestycyjna Karakule gm. Supraśl, Wiktorii
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Karakule gm. Supraśl, Wiktorii

    Karakule

    • 299 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż...

  • Powierzchnie biurowe w Wasilkowie
    Powierzchnie biurowe w Wasilkowie

    Wasilków

    • 20 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnie biurowe w Wasilkowie przy ul. Nadrzecznej. Całkowita powierzchnia 99,84 m2, z możliwością podziału. WC, energia, woda, ogrzewanie elektryczne. Miesięczna stawka czyn...

  • Działka przemysłowa Wasilków,
    1 / 8
    Działka przemysłowa Wasilków,

    Wasilków

    • 510 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do sprzedaży jedna z d...

  • Działka przemysłowa Wasilków,
    1 / 9
    Działka przemysłowa Wasilków,

    Wasilków

    • 809 200 zł cena
    • 4 046 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• 4 pokoje *Wasilków *do remontu
    1 / 10
    4 pokoje *Wasilków *do remontu

    Wasilków

    • 535 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE - 4 oddzielne pokoje 1998 r. -WASILKÓW - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Jedno o wielkości 36,...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 9
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w W...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 5
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 300 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 2...

  • 1 / 4
    Hale w Wasilkowie

    Wasilków

    • 1 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prowadzisz biznes? Szukasz dużej powierzchni? Zadzwoń tel. [tel]. Wspólnie dobierzemy dogodną powierzchnię dostosowaną pod Twój biznes. Obiekt w postaci hali przemysłowej w W...

  • Hale w Wasilkowie
    Hale w Wasilkowie

    Wasilków

    • 18 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prowadzisz biznes? Szukasz dużej powierzchni? Zadzwoń !Wspólnie dobierzemy dogodną powierzchnię dostosowaną pod Twój biznes. Obiekt w postaci hali przemysłowej w Wasilkowie jest do...

  • Dom Karakule rynek pierwotny ul.

    Karakule

    • 680 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    **Nowoczesny dom wolnostojący na dużej działce | Karakule, gm. Supraśl | 215 m² | 660 000 złSzukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i jednocześnie z szybkim dojazdem do mia...