• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Karakule

(2)
  • Dom Karakule rynek pierwotny ul.

    Karakule

    • 680 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    **Nowoczesny dom wolnostojący na dużej działce | Karakule, gm. Supraśl | 215 m² | 660 000 złSzukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i jednocześnie z szybkim dojazdem do mia...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Karakule

    • 1 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 12 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Piękny dom parterowy

    Zaścianki

    • 970 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 774 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom parterowy z garażem w cichej i malowniczej miejscowości Zaścianki przy ulicy Morskiej. Optymalne wymiary i funkcjonalność domu zapewnią domowni...

  • Dom szeregowiec
    1 / 11
    Dom szeregowiec

    Nowodworce » ul. Białostocka

    • 559 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Era Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom w otulinie przyrody!!
    1 / 3
    Komfortowy dom w otulinie przyrody!!

    Osowicze

    • 2 790 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 9 722 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • *Dom Szeregowy z Ogródkiem w Zaściankach*
    1 / 16
    *Dom Szeregowy z Ogródkiem w Zaściankach*

    Zaścianki

    • 947 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Sochonie

    • 859 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ARKA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 6
    Dom szeregowiec

    Grabówka

    • 510 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jurowce

    • 1 430 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Grabówka

    • 798 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 5 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grabówka

    • 570 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowodworce

    • 2 399 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 6 152 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Sowlany

    • 660 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 4 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sobolewo rynek pierwotny ul. Żółwia

    Sobolewo » ul. Żółwia

    • 899 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OSTATNI Dom bliźniak w Sobolewie - Twój wymarzony dom blisko Białegostoku! ✨Cena: 875 000 | Powierzchnia: 157 m² | Działka: 540 m²Lokalizacja: Sobolewo/Grabówka, tylko 6 km od cent...

  • Dom Sochonie rynek pierwotny ul.

    Sochonie

    • 850 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom w Sochoniach - 194 m², działka 904 m² - blisko Białegostoku!Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie do wykończenia, położony w malowniczej i spokojnej mie...

  • Dom Grabówka rynek pierwotny ul.

    Grabówka

    • 735 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż - Nowoczesna szeregówka w Grabówce, w otoczeniu lasuSprzedaż komfortowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m² , położonej w cichej i zielonej okolicy Grabó...

  • Dom Ciasne rynek pierwotny ul.

    Ciasne

    • 660 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *** Ostatni dom wolnostojący w Ciasnem! 215 m² + działka 713 m²***Cena: 660 000 złCena za m²: 3 070 złPowierzchnia całkowita: 215 m²Powierzchnia użytkowa: 150,31 m²Powierzchnia dzi...

  • Unikatowy dom z dużą działką w zielonej okolicy

    Dąbrówki

    • 1 890 000 zł cena
    • 377 m2 powierzchnia
    • 5 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, elegancję i harmonię z naturą. Ten imponujący dom o powierzchni 3...

  • Dom Zaścianki ul. Bałtycka

    Zaścianki » ul. Bałtycka

    • 2 150 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż - wyjątkowy, energooszczędny dom w zaciszu, blisko miasta Jeśli marzysz o przestronnym domu w spokojnym otoczeniu, z szybkim dojazdem do centrum - ta oferta jest dla Ci...

  • Sprzedam dom Studzianki
    1 / 16
    Sprzedam dom Studzianki

    Studzianki

    • 675 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio dom parterowy z poddaszem użytkowym. Parter 65m po generalnym remoncie. Poddasze ok. 45m do własnej aranżacji Salon połączony z aneksem kuchennym,dwie sypialn...

  • Dom Nowodworce rynek pierwotny ul. Spacerowa

    Nowodworce » ul. Spacerowa

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szeregówka w dobrej cenie w Nowodworcach - przy granicy z Białymstokiem. Stan deweloperski. Segment środkowy.Parter budynku składa się ze słonecznego salonu z wyjściem do ogródka,...

  • Dom Zaścianki ul. Zaścianki

    Zaścianki

    • 1 199 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 153,3 m² z 2014 roku.Szukasz domu, który nie był budowany "na sprzedaż" przez dewelopera, ale z sercem i dbałością o każdy det...

  • Dom Osowicze gm. Wasilków,
    1 / 7
    Dom Osowicze gm. Wasilków,

    Osowicze

    • 1 160 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom z ogrode...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 6
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Sprzedam nowoczesne mi...

  • Dom Osowicze gm. Wasilków,
    1 / 15
    Dom Osowicze gm. Wasilków,

    Osowicze

    • 1 160 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o domu, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć od miejskiego tempa życia, ta nieruchomość w Osowiczach może być dokładnie tym, czego szukasz. Dom położony jest w...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 760 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 780 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 11
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 700 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 12
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 790 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 11
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 710 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!
    1 / 16
    DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!

    Grabówka

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom bliźniak 129,32 m² | działka 300 m² | garaż | Grabówka, gm. Grabówka | 1 190 000 zł Na sprzedaż nowoczesny i w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021...

  • Zaścianki * Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 16

    Nowe

    Zaścianki * Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej

    Zaścianki

    • 1 390 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mamy przyjemność polecać do sprzedaży wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w znakomitej lokalizacji miejscowości Zaścianki gm. Grabówka. Okolica otoczona terenami...