• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Choroszcz

(5)
  • Dom Choroszcz,
    Dom Choroszcz,

    Choroszcz

    • 27 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy nowoczesne k...

  • Dom Choroszcz,
    1 / 15
    Dom Choroszcz,

    Choroszcz

    • 1 999 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję Państwu kamien...

  • Osiedle Jabłoniowa Aleja | E1 - wykończony dom !
    1 / 16
    Osiedle Jabłoniowa Aleja | E1 - wykończony dom !

    Choroszcz

    • 760 000 zł cena
    • 10 071 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny GOTOWY DOM Z OGRODEM w malowniczej okolicy pod Białymstokiem Zamieszkaj komfortowo w domu na osiedlu Jabłoniowa Aleja w Choroszczy. Przedstawiamy Państwu: - KOMFO...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Choroszcz

    • 644 500 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Choroszcz

    • 1 950 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Złotoria

    • 3 180 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 18 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grabowscy Nieruchomości Mirosław Grabowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Klepaczach + budynek gospodarczy 160m2
    Dom w Klepaczach + budynek gospodarczy 160m2

    Klepacze

    • 1 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rogowo

    • 840 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 4 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Era Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sienkiewicze

    • 1 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Aleksandrowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klepacze

    • 2 740 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Klepacze ul. Wierzbowa

    Klepacze » ul. Wierzbowa

    • 879 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom, który pokochasz od pierwszego wejrzenia - 5 sypialni, 2 łazienki, ogród - 112,63 m2 | działka 198 m2Szukasz domu, który zapewni Ci komfort, przestrzeń i spokój?  do którego z...

  • Dom Jaworówka rynek pierwotny ul.

    Jaworówka

    • 799 999 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom 149 m² | Jaworówka | 6 pokoi | Bez PCCNa sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Jaworówce (gm. Dobrzyniewo Duże) - zaledwie 15 minut od Białego...

  • Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 787 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasuMasz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji, k...

  • Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa
    1 / 15
    Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa

    Klepacze

    • 787 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasu Masz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji,...

  • Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 910 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości: Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - idea...

  • Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa
    1 / 12
    Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa

    Klepacze

    • 910 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie!  Szczegóły nieruchomości: Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - ide...

  • Dom Rzędziany gm. Tykocin,
    Dom Rzędziany gm. Tykocin,

    Rzędziany

    • 7 100 000 zł cena
    • 22 300 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponujemy Państwu za...

  • Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 910 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości:Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - idealna...