• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Turośń Kościelna

(3)
  • Dom w malowniczym miejscu!
    1 / 3
    Dom w malowniczym miejscu!

    Turośń Kościelna

    • 499 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi położony w centrum wsi Barszczówka (woj. podlaskie, gm. Turośń Kościelna) OPIS DOMU - Dom murowany z cegły...

  • Działka Turośń Kościelna ul. Wschodnia

    Turośń Kościelna » ul. Wschodnia

    • 450 190 zł cena
    • 3 463 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyobraź sobie przestrzeń, w której możesz stworzyć wymarzony dom i miejsce do życia w zgodzie z naturą. Ulica Wschodnia w Turośni Kościelnej to lokalizacja, która łączy urok spokoj...

  • 1 / 4
    Działka TUROŚŃ KOŚCIELNA Trypucie

    Turośń Kościelna

    • 170 000 zł cena
    • 1 899 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 0,1899 ha i przybliżonych wymiarach 26 m x 76 m, położonej w obrębie Trypucie, gm. Turośń Kośc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka JUCHNOWIEC KOŚCIELNY Szerenosy

    Juchnowiec Kościelny

    • 150 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | ***DZIAŁKA O REGULARNYM KSZTAŁCIE Z UTWARDZONĄ DROGĄ DOJAZDOWĄ ORAZ PEŁNYM UZBROJENIEM W ULICY*** Oferuję Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierz...

  • Działka JUCHNOWIEC KOŚCIELNY Szerenosy

    Juchnowiec Kościelny

    • 160 000 zł cena
    • 3 952 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 0,3952 ha i przybliżonych wymiarach 38 x 104 m, położonej w obrębie Szerenosy, gm. Juchnowiec Kościelny - o...

  • Działka IGNATKI Ignatki ul. Spokojna

    Ignatki » ul. Spokojna

    • 539 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 4100 m 2 i przybliżonych wymiarach 14 x 294 m, położonej w Ignatkach przy ul. Spokojnej 26, gmina Juchn...

  • Wólka 0% Prowizji Brak PCC 2% 0 zł Notariusz

    Juchnowiec Dolny

    • 89 100 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż malowniczo położone działki w Miejscowości Wólka gmina Juchnowiec Kościelny.Odległość od Juchnowca Kościelnego 2 kmOdległość od centrum Białegostoku 16.7 kmDostępne med...

  • Malownicza Wólka 0% Prowizji

    Juchnowiec Kościelny

    • 89 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż malowniczo położone działki w Miejscowości Wólka, gmina Juchnowiec Kościelny.Odległość od Juchnowca Kościelnego 2 kmOdległość od centrum Białegostoku 16.7 kmDostępne me...

  • Sprzedam lub zamienie

    Lewickie

    • 120 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka,wydane warunki zabudowy,numer działki 744/1 Lewickie,obrzeża Białegostoku,prąd,autobus czerwony 104,ścieżka rowerowa ,więcej informacji dodam w razie zainteresowania...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Księżyno

    • 770 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Inwestycyjna - Ponad 3 ha z mediami i WZ

    Hołówki Duże

    • 1 990 000 zł cena
    • 31 900 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3,19 ha o nr 358Działka posiada Warunki ZabudowyZlokalizowana w miejscowości Hołówki Duże, gm. Juchno...

  • Działka Horodniany Horodniany

    Horodniany

    • 360 000 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 365 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | ***DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO BIAŁEGOSTOKU*** Horodniany, ul. Leśny Zakątek Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja - ok. 9 km od centrum Białegostoku (4 km od g...

  • Działka Horodniany Horodniany

    Horodniany

    • 368 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 365 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki, położonej w miejscowości Horodniany przy ulicy Leśny Zakątek , gm. Juchnowiec Kościelny , w odległości...

  • Sprzedam zamienie

    Lewickie

    • 150 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dzialka budowlana ,obrzeza Bialegostoku ,centrum 6 kilometry ,czzerwony autobus 104 .Do Ignatek sa 2 kilometry ,nieoficjalnie to juz Bialystok,sciezka rowerowa ,wydane zzezwolenie...

  • Działka Ignatki

    Ignatki

    • 1 570 000 zł cena
    • 7 411 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferuję do sprzedaży dużą działkę budowlaną w pożądanej lokalizacji, położoną w miejscowości Ignatki , gm. Juchnowiec Kościelny . Działka o powierzchni 7411 m 2...

  • Dom Ignatki ul. Jagodowa

    Ignatki » ul. Jagodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyobraź sobie dom, w którym każdy poranek zaczyna się od promieni słońca wpadających przez duże okna do salonu, a wieczory spędzasz w ogrodzie pełnym zieleni, który pachnie świeżoś...

  • Janowicze * Uzbrojona duża działka przy asfalcie
    1 / 14
    Janowicze * Uzbrojona duża działka przy asfalcie

    Janowicze

    • 259 000 zł cena
    • 1 527 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna duża działka o powierzchni 1527m2 zlokalizowana w miejscowości Janowicze gm. Juchnowiec Kościelny. Działka położona jest w odległości ok. 14 km od Białegosto...

  • Sprzedam działkę 28/12 we wsi Koplany
    Sprzedam działkę 28/12 we wsi Koplany

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o pow 3853m2, nr ewid 28/12 we wsi Koplany, ok 5 km od Białegostoku. Media: prąd, woda, kanalizacja. W pobliżu znajdują się dwie linie autobusowe nr 10 oraz 22. Dł...

  • Sprzedam działkę budowlaną 28/12 we wsi Koplany
    Sprzedam działkę budowlaną 28/12 we wsi Koplany

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana o pow 3853m2, nr ewid 28/12 we wsi Koplany, ok 5 km od Białegostoku. Media: światłowód, prąd, woda, kanalizacja. W pobliżu znajdują się dwie linie auto...

  • Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem
    1 / 15
    Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem

    Hryniewicze

    • 629 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 3 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny budynek gospodarczy z pomieszczeniami mieszkalnymi z ogromnym potencjałem! Doskonała lokalizacja przy głównej drodze w Hryniewiczach, zaledwie kilka minut od Białegost...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZIĆ PARĘ TYSIĘCY ZŁOTYCH!!! Sprzedam działkę budowlaną o nr ewidencyjnym 28/12 o powierzchni: 3853 m². Media: światłowód, prąd, woda, kan...

  • Sprzedam atrakcyjną działkę we wsi Koplany 28/12
    Sprzedam atrakcyjną działkę we wsi Koplany 28/12

    Kolonia Koplany

    • 650 000 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o pow 3853m2, nr ewid 28/12 we wsi Koplany, ok 5 km od Białegostoku. Działka jest w trackie podziału na 4 mniejsze działki o powierzchni około 950 m2 z możliwością...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI ROLNE W OBRĘBIE IGNATKI
    SPRZEDAM DZIAŁKI ROLNE W OBRĘBIE IGNATKI

    Kolonia Koplany

    • 750 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne położone w obrębie Ignatki o nr ewidencyjnych: 246/8 246/9 246/10 246/11 o różnych wymiarach i powierzchniach tj. od 3000 do 5240 m². Zdjęcie obrazuje powier...

  • Działka budowlana Hołówki Duże gm. Juchnowiec Kościelny,
    1 / 8
    Działka budowlana Hołówki Duże gm. Juchnowiec Kościelny,

    Hołówki Duże

    • 140 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Piękna, sucha działka...

  • *M2 Na wynajem Ignatki Osiedle*
    1 / 9
    *M2 Na wynajem Ignatki Osiedle*

    Ignatki-Osiedle

    • 1 650 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentuję Państwu wygodne 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane tuż pod Białymstokiem – Ignatki Osiedle ul. Jodłowa. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m², w pełni umeblowane...

  • Sprzedam działki rolne obręb Ignatki ul Urocza
    Sprzedam działki rolne obręb Ignatki ul Urocza

    Koplany

    • 250 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZIĆ KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH!!! Sprzedam działki rolne położone w obrębie Ignatki o nr ewidencyjnych: 246/8 246/9 246/10 246/11 o różn...

  • Sprzedam działkę budowlaną we wsi Koplany
    Sprzedam działkę budowlaną we wsi Koplany

    Kolonia Koplany

    • 650 000 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZ...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE WE WSI KOPLANY
    SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE WE WSI KOPLANY

    Koplany

    • 173 000 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZI...

  • Mieszkanie Horodniany ul.

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią.UKŁAD:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10 m2,...

  • Lokal Księżyno ul. Pawia

    Księżyno » ul. Pawia

    • 1 170 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek z ogromnym potencjałem, położony w atrakcyjnym miejscu - Księżyno tuż obok Białegostoku. Budynek zaprojektowany i wykonany w myślą o prowadzeniu warsztatu samoc...

  • Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,
    Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią. UKŁAD: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10...

  • 1 / 3

    Nowe

    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 870 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 170 m² z wiatą garażową - KsiężynoCena: [Wpisz cenę, np. 799 000 zł]Powierzchnia domu: 170 m²Powierzchnia działki: 420 m²Stan techniczny: Deweloperski (po gener...

  • 1 / 4

    Nowe

    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 200 m² w stanie deweloperskim - KsiężynoPowierzchnia domu: 200 m²Powierzchnia działki: 400 m²Stan techniczny: Deweloperski (po generalnej modernizacji i rozbudo...