• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Wasilków

(8)
  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 9
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w W...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 5
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 300 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 2...

  • 4 pokoje *Wasilków *do remontu
    1 / 10
    4 pokoje *Wasilków *do remontu

    Wasilków

    • 535 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE - 4 oddzielne pokoje 1998 r. -WASILKÓW - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Jedno o wielkości 36,...

  • Niższa cena tylko teraz DOLINA CISÓW

    Wasilków » ul. Dereniowa

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościWyjątkowe, słoneczne mieszkanie 56,6 m2 – Wasilków, ul. Dereniowa Na sprzedaż oferuję nowoczesne i niezwykle przytulne mieszkanie o powierzchni 5...

  • **Emilii Plater**
    1 / 11
    **Emilii Plater**

    Wasilków

    • 239 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 32,30m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy Emilii Plater w Wasilkowie. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny -kuchnia -pokój sy...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wasilków

    • 378 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wasilków

    • 485 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dwupokojowe na parterze nad zalewem-do wprowadzenia

    Wasilków

    • 305 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam umeblowane ładne mieszkanie na parterze w Wasilkowie. Mieszkanie posiada: -duży umeblowany pokój z zabudowanym balkonem -mały pokój z szafą i oknem w zabudowie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kawalerka Białystok, Młodych Okolica Centrum

    Białystok

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka do wynajęcia okolica Centrum Białystok Witam. Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie - kawalerkę 30 mkw Os. Młodych, Ul. Zwycięstwa. Mieszkanie na 8 piętrze wieżowca (...

  • Kawalerka ul. Ryska

    Białystok

    • 158 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 8 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Sprzedam kawalerkę 18.46 M2 na ul Ryskiej. Kawalerka składa się z pokoju z aneksem, łazienki, korytarza. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane. D...

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok ul. Stroma

    Białystok » Słoneczny Stok » ul. Stroma

    • 500 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    *** 3 Oddzielne Pokoje***Winda***Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 63m2 zlokalizowanego na spokojnym osiedlu Słoneczny Stok przy ul. Stromej Lokal usytuowany jest n...

  • **Konwaliowa**
    1 / 8
    **Konwaliowa**

    Białystok

    • 399 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 37,10m2 usytuowane na czwartym piętrze przy ulicy Konwaliowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Pokój dzienny, pokój sypialny, kuchnia, korytarz, łazienka z wc...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto ul.

    Białystok » Nowe Miasto

    • 640 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam zapoznanie się z ofertą niesamowicie klimatycznego mieszkania 4-pokojowego. Duża powierzchnia i układ mieszkania bardzo dobrze ze sobą współgrają. Lokalizacja z dobrym połą...

  • Mieszkanie Białystok Centrum ul. Jurowiecka

    Białystok » Centrum » ul. Jurowiecka

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem — ul. Jurowiecka, centrum BiałegostokuDo wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m²,...

  • **Rumiankowa**
    1 / 13
    **Rumiankowa**

    Białystok

    • 530 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,90m2 przy ulicy Rumiankowej w dzielnicy Zielone Wzgórza. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dzięki temu zyskujesz spokój, ciszę i...

  • Atrakcyjne 3 pok. IIIp. - ul. UPALNA
    1 / 12
    Atrakcyjne 3 pok. IIIp. - ul. UPALNA

    Białystok

    • 459 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone na IIIp. w niskim bloku na os. Słoneczny Stok (ul. UPALNA). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie ki...

  • **Włókiennicza**
    1 / 12
    **Włókiennicza**

    Białystok

    • 520 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lokal mieszkalny o powierzchni 46.5m2 usytuowany na trzecim piętrze w bloku z windą przy ulicy Włókienniczej. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -pokój dzienny z otwartą kuchni...

  • **Wiadukt**
    1 / 8
    **Wiadukt**

    Białystok

    • 469 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,04m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku przy ulicy Wiadukt w dzielnicy Nowe Miasto. Przestrzeń mieszkalną stanowi: -pokój dzienny -kuchn...

  • Atrakcyjne 4pok., 62.5m2, Ip. - os. PIASTA (ul. MIESZKA I)
    1 / 11
    Atrakcyjne 4pok., 62.5m2, Ip. - os. PIASTA (ul. MIESZKA I)

    Białystok

    • 465 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie położone na Ip. w niskim bloku na os. PIASTA (ul. MIESZKA I). Mieszkanie dwustronne. Wymienione okna (pcv) i drzwi wejściowe. W cenie zostaje zabud...

  • Mieszkanie Białystok ul. Jana Iii Sobieskiego

    Białystok » ul. Jana III Sobieskiego

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 zlokalizowane na 4. piętrze w bloku z cegły przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku.Mieszkanie jest po remoncie, co obejmu...

  • Mieszkanie Białystok ul. Nowosielska

    Białystok » ul. Nowosielska

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulne 3 pokoje 48,4m² | Stan do wprowadzenia | Cicha okolicaNa sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,4 m², zlokalizowane na 4. piętrze w niskim bloku (4 piętra)....

  • Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok ul. Wincentego Witosa

    Białystok » Słoneczny Stok » ul. Witosa

    • 419 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    **REZERWACJA**Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 na osiedlu Słoneczny Stok. Mieszkanie słoneczne, zadbane, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Znajduje się w budynku...

  • Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Adama Mickiewicza
    1 / 12
    Mieszkanie Białystok Mickiewicza, Adama Mickiewicza

    Białystok

    • 619 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz 3 pokojowego m...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe,
    1 / 5
    Mieszkanie Białystok Przydworcowe,

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy jasne, dw...

  • Dwupoziomowe z antresolą Nowe Miasto *
    1 / 16
    Dwupoziomowe z antresolą Nowe Miasto *

    Białystok

    • 710 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 172 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż proponujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni całkowitej ok. 99 m² oraz powierzchni użytkowej 76,95 m² (bez skosów), położone na jedn...

  • Osobne 2 pokoje, ul. Podleśna, 48,6 m2, I piętro
    1 / 10
    Osobne 2 pokoje, ul. Podleśna, 48,6 m2, I piętro

    Białystok

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania przy ulicy Podleśnej 13. Mieszkanie jest idealne dla studentów lub pary. Nieruchomość składa się z dwóch niez...

  • Mieszkanie Białystok Dojlidy,
    1 / 15
    Mieszkanie Białystok Dojlidy,

    Białystok

    • 550 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny,
    1 / 13
    Mieszkanie Białystok Dziesięciny,

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Białystok Bema ul. Gen. Józefa Bema

    Białystok » Bema » ul. Bema

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 48,13 m² | Osiedle Bema | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,13 m², położone na 3 piętrze niskiego bloku, na osiedlu Bema.Układ pomieszczeń:-...

  • Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów
    1 / 8
    Idealne 2-pokoje dla Rodziny lub Studentów

    Białystok

    • 485 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja: Ul. Wiejska, Białystok Mieszkanie o powierzchni 39m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wiejskiej. Bliskość Politechniki Białostockiej czyni tę n...

  • Mieszkanie Białystok Bojary ul. Towarowa

    Białystok » Bojary-Kraszewskiego » ul. Towarowa

    • 525 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne 3 pokoje na Osiedlu Piasta - idealne dla rodziny!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 58,30 m² przy ul. Towarowej 10 (II piętro). To przestrzeń z dużym potencjałem,...

  • Mieszkanie Białystok Wygoda,
    Mieszkanie Białystok Wygoda,

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu w...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe, Kardynała Stefana Wyszyńskiego
    Mieszkanie Białystok Przydworcowe, Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    Białystok

    • 1 350 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia świeżo wy...

  • Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,
    Mieszkanie Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 659 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking
    1 / 7
    Mieszkanie w Centrum Białegostoku 2pok /parking

    Białystok

    • 629 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35,6 m² – centrum, ul. Jurowiecka 11 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35,6 m², zlokalizowane w prestiżowym ap...

  • 2 pokoje, loggia, komórka | ul. Wrocławska

    Białystok » ul. Wrocławska

    • 435 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 208 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,80 m², położone przy ul. Wrocławskiej w Białymstoku, na 3. piętrze w budynku bez windy.Zdjęcia w ogłoszeniu...

  • Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, 40m2
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, 40m2

    Białystok

    • 1 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, 40m2, mieszkanie słoneczne, dwustronne, oddzielna kuchnia, mieszkanie umeblowane, odświeżone,przytulne w bloku z windą

  • Mieszkanie Białystok Młodych ul. Ślusarska

    Białystok » Młodych » ul. Ślusarska

    • 519 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 51,9 m² | Osiedle Młodych | BiałystokNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m², położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedl...