• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Wasilków

(3)
  • Działka przemysłowa Wasilków,
    1 / 9
    Działka przemysłowa Wasilków,

    Wasilków

    • 809 200 zł cena
    • 4 046 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do sprzedaży jedna z d...

  • Działka przemysłowa Wasilków,
    1 / 8
    Działka przemysłowa Wasilków,

    Wasilków

    • 510 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

• Działka Wasilków Dąbrówki

    Wasilków

    • 150 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 612 m 2 , położonej w miejscowości Dąbrówki , gm. Wasilków, w odległości ok. 4 km od Wasi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • * NOWODWORCE * 1414m2 * Budowlana * prąd gaz
    1 / 2
    * NOWODWORCE * 1414m2 * Budowlana * prąd gaz

    Nowodworce

    • 466 000 zł cena
    • 1 414 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy do sprzedaży świetnie zlokalizowaną działkę znajdującą się przy ul. Lawendowej w miejscowości Nowodworce (gm. Wasilków). Doskonałe miejsce do wybudowania domu, blisko ter...

  • Działka budowlana Nowodworce gm. Wasilków,
    1 / 6
    Działka budowlana Nowodworce gm. Wasilków,

    Nowodworce

    • 520 000 zł cena
    • 1 874 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuje na sprzedaż at...

  • Działka inwestycyjna Nowodworce gm. Wasilków,
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Nowodworce gm. Wasilków,

    Nowodworce

    • 248 380 zł cena
    • 1 129 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż działka w...

  • Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,
    1 / 8
    Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,

    Jurowce

    • 2 580 000 zł cena
    • 8 476 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,
    1 / 6
    Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,

    Jurowce

    • 2 268 000 zł cena
    • 5 528 m2 powierzchnia
    • 411 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Woroszyły gm. Wasilków,
    1 / 4
    Działka budowlana Woroszyły gm. Wasilków,

    Woroszyły

    • 800 000 zł cena
    • 3 328 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o budowie domu w miejscu, gdzie rano budzi Cię cisza i zapach lasu, a jednocześnie w kilka minut możesz dojechać do miasta - ta działka może być idealna dla Ciebie....