• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kistowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Osowicze

(3)
  • Dom Osowicze gm. Wasilków,
    1 / 15
    Dom Osowicze gm. Wasilków,

    Osowicze

    • 1 160 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o domu, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć od miejskiego tempa życia, ta nieruchomość w Osowiczach może być dokładnie tym, czego szukasz. Dom położony jest w...

  • Dom Osowicze gm. Wasilków,
    1 / 7
    Dom Osowicze gm. Wasilków,

    Osowicze

    • 1 160 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom z ogrode...

  • Komfortowy dom w otulinie przyrody!!
    1 / 3
    Komfortowy dom w otulinie przyrody!!

    Osowicze

    • 2 790 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 9 722 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Sochonie

    • 859 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ARKA Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jurowce

    • 1 430 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Aleksandrowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sochonie rynek pierwotny ul.

    Sochonie

    • 850 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom w Sochoniach - 194 m², działka 904 m² - blisko Białegostoku!Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie do wykończenia, położony w malowniczej i spokojnej mie...

  • Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys
    1 / 5
    Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys

    Nowe Aleksandrowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzień dobry,,przedstawiam działkę o powierzchni 1500 M2 .W skład nieruchomości,budynek gospodarczy,z możliwością przerobiena na mieszkalny,o powierzchni 35 M2, Garaż 100 M2, wiaty....

  • Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże Ogrodniki,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże Ogrod...

    Nowe Aleksandrowo

    • 3 339 090 zł cena
    • 12 367 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogrodniki - Nowe Aleks...

  • Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,
    1 / 8
    Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,

    Jurowce

    • 2 580 000 zł cena
    • 8 476 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,
    1 / 6
    Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,

    Jurowce

    • 2 268 000 zł cena
    • 5 528 m2 powierzchnia
    • 411 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,

    Nowe Aleksandrowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowe Aleksandrowo - lo...