• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Choroszcz

(5)
  • Lokal użytkowy Choroszcz,
    Lokal użytkowy Choroszcz,

    Choroszcz

    • 16 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy do wynajęcia...

  • Lokal użytkowy Choroszcz
    1 / 6
    Lokal użytkowy Choroszcz

    Choroszcz

    • 52 236 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 1900 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy europejski...

  • Lokal użytkowy Choroszcz
    1 / 6
    Lokal użytkowy Choroszcz

    Choroszcz

    • 104 473 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 3 800 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy europejskie...

  • Lokal użytkowy Choroszcz
    1 / 6
    Lokal użytkowy Choroszcz

    Choroszcz

    • 208 946 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 7 600 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy europejskie...

  • Pomieszczenia biurowe (od 12 do 30 m2) i magazyn (155 m) na wynajem
    1 / 10
    Pomieszczenia biurowe (od 12 do 30 m2) i magazyn (155 m) na wynaj...

    Choroszcz

    • 5 800 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ponad ok 60 m2 oraz/lub magazyn o powierzchni 155 m2. Możliwość wynajmu części powierzchni. Powierzchnia biurowa z dostępem do p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Łupianka Stara ul.

    Łupianka Stara

    • 4 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nieruchomości komercyjnej położonej w miejscowości Łupianka Stara zaledwie 8 km od Łap, 15km od Jeżewa oraz 27 km od Białegostoku.Trzy...

  • 1 / 4
    Lokal Białystok Centrum

    Białystok » Centrum

    • 11 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Przedmiotem najmu jest lokal handlowy o powierzchni użytkowej ok. 110 m 2 , zlokalizowany w centrum Białegostoku . Lokal znajduje się na parterze - wejście z u...

  • Lokal Białystok Jaroszówka ul.

    Białystok » Jaroszówka-Wyżyny

    • 2 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuje atrakcyjną nieruchomość:Lokal o powierzchni użytkowej  85m2 przeznaczony pod działalność handlowo-usługową. Szczegóły:-łazienka z prysznicem -miejsce na...

  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Białystok

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni...

  • Lokal 38 m2 w Białymstoku
    1 / 4
    Lokal 38 m2 w Białymstoku

    Białystok

    • 1 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro nie pobiera prowizji! Do najmu lokal biurowo-usługowy o powierzchni 38 m2, znajdujący się w Centrum Białegostoku. - Lokal jest położony na I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynk...

  • 1 / 2
    Hala przemysłowa w Wasilkowie

    Białystok

    • 27 108 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala przemysłowa w Wasilkowie jest dostosowana pod produkcję, montaż, warsztat lub inne działalności przemysłowo-usługowe. ➡ Hala posiada dostęp do przemysłowej ilości energii e...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 8
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 3 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokal idealny pod gabi...

  • Lokal użytkowy Białystok Zawady,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Białystok Zawady,

    Białystok

    • 4 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal uży...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 975 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 663 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Bardzo atrakcyjny loka...

  • Sprzedam gabinet lekarski
    Sprzedam gabinet lekarski

    Białystok

    • 310 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gabinet lekarski na terenie poradni specjalistycznych.W cenie 2 pomieszczenia.obok szpital.W budynku apteka i laboratorium.Kilka linii autobusowych - parking prywatny dla właścicie...

  • Lokal użytkowy Białystok Antoniuk,
    1 / 11
    Lokal użytkowy Białystok Antoniuk,

    Białystok

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do sprzedaży odrębny l...

  • Lokal użytkowy Białystok Starosielce,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Białystok Starosielce,

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokale Biurowe do wyna...

  • Lokal użytkowy Białystok Białostoczek, Gen. Władysława Andersa
    1 / 11
    Lokal użytkowy Białystok Białostoczek, Gen. Władysława Andersa

    Białystok

    • 19 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia magazyn o...

  • Lokal użytkowy Białystok Fasty,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Białystok Fasty,

    Białystok

    • 4 300 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję do wynajęcia m...

  • Lokal użytkowy Białystok Fasty,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Białystok Fasty,

    Białystok

    • 4 200 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• * Bezpłatny Parking * Niezależne wejście *
    1 / 5
    * Bezpłatny Parking * Niezależne wejście *

    Białystok

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w poszukiwanej lokalizacji. Szukasz lokalu z dużym, bezpłatnym parkingiem przed budynkiem, Chcesz prowadzić zakład usługowy, biuro, rozpoczy...

  • Lokal użytkowy Białystok Fasty,
    1 / 11
    Lokal użytkowy Białystok Fasty,

    Białystok

    • 7 500 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Propozycja wynajmu pow...

  • Lokal użytkowy Białystok Starosielce,
    1 / 11
    Lokal użytkowy Białystok Starosielce,

    Białystok

    • 6 900 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Budynek biurowy z częś...

  • Lokal użytkowy Białystok Zawady,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Białystok Zawady,

    Białystok

    • 9 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Komfortowy dom, lub pr...

  • Lokal użytkowy Białystok Bażantarnia,
    1 / 6
    Lokal użytkowy Białystok Bażantarnia,

    Białystok

    • 14 700 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu ofertę...

  • Do wynajęcia lokal uzytkowy
    Do wynajęcia lokal uzytkowy

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy 30m2 Bialystok, os Piasta w rzemieślniku przy ul. Mieszka 1 14, idealny na magazyn sklepu internetowego,biuro techniczne, archiwum..

  • Lokal użytkowy Białystok Jaroszówka,
    1 / 11
    Lokal użytkowy Białystok Jaroszówka,

    Białystok

    • 4 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem lokal magaz...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 7
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 3 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal han...

  • Lokal użytkowy Białystok Bażantarnia,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Białystok Bażantarnia,

    Białystok

    • 15 900 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na wynajem fun...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 6
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 3 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia biuro w c...

  • Lokal użytkowy Białystok Nowe Miasto,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Białystok Nowe Miasto,

    Białystok

    • 5 990 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Lokal gastronomiczny d...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 12
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 5 100 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokale w...

  • Lokal użytkowy Białystok Antoniuk,
    Lokal użytkowy Białystok Antoniuk,

    Białystok

    • 3 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokal gas...

  • MAGAZYN blisko centrum
    1 / 2
    MAGAZYN blisko centrum

    Białystok

    • 1 234 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 55 m². Magazyn znajduje się 5-10 minut od ścisłego centrum. Wjazd bezpośrednio z ulicy Konstytucji 3 Maja, 100 metrów od skrzyżowania ulic A...

  • Lokal Księżyno ul. Pawia

    Księżyno » ul. Pawia

    • 1 170 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek z ogromnym potencjałem, położony w atrakcyjnym miejscu - Księżyno tuż obok Białegostoku. Budynek zaprojektowany i wykonany w myślą o prowadzeniu warsztatu samoc...