• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Księżyno
  • Dziekanów Leśny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Skrybicze

(4)
  • Działka budowlana Skrybicze gm. Zabłudów,
    Działka budowlana Skrybicze gm. Zabłudów,

    Skrybicze

    • 1 230 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy działkę w atr...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Skrybicze

    • 2 500 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Oferta w sprzedaży działki w Skrybiczach

    Skrybicze

    • 166 000 zł cena
    • 575 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nie szukaj dalej!Oferta objęta klauzulą wyłącznościPolecam Państwu działkę położną w Skrybiczach obręb 40, gm. Zabudów. W ofercie 1 działka skrajna , która wynikać będzie z podział...

  • 1 / 4
    dwie działki Skrybicze nowa niska zabudowa

    Skrybicze

    • 382 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    spacer 360 [url] szukaj dalej! Oferta objęta klauzulą wyłączności Polecam Państwu działkę położną w Skrybiczach obręb 40, gm. Zabudów. W ofercie 2 ostatnie działki 73/25, 73/27...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę w Zwierkach

    Zwierki

    • 110 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,1000 ha o numerze ewidencyjnym 262/10. W miejscowości Zwierki, gmina Zabłudów. Kontakt pod nr tel. [tel]

  • Solniczki Idealna Działka Pod Rezydencję

    Solniczki » ul. Wiejska

    • 359 000 zł cena
    • 3 593 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam przepiękną działkę o powierzchni 3593m2 w urokliwym miejscu w Solniczkach, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Ta działka to idealną okazją dla...

  • Kuriany MPZP Bliźniaki 30% Zabudowy FV23%

    Kuriany

    • 159 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragniesz zainwestować w nieruchomość z potencjałem wzrostu wartości? Szukasz doskonałego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Ta oferta jest dla Ciebie!Oferujemy nieruchomo...

  • Idealne Miejsce Pod Twój Wymarzony Dom

    Kuriany » ul. Sarnia

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe działki pod Twój wymarzony dom w Kurianach przy ul.Sarniej!Marzysz o posiadaniu własnego domu w malowniczym otoczeniu, ale jednocześnie blisko centrum miasta? Mamy dla Ci...

  • **Dom jednorodzinny w Halickich!**
    1 / 20
    **Dom jednorodzinny w Halickich!**

    Halickie

    • 562 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łubniki

    • 999 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zagruszany

    • 455 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Zwierki ul.

    Zwierki

    • 812 000 zł cena
    • 4 778 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż oferujemy urokliwe siedlisko w Zwierkach położone w malowniczej okolicy zaledwie kilka kilometrów od miasta. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocze...

  • Działka Zwierki ul.

    Zwierki

    • 900 000 zł cena
    • 6 009 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolna z WZ. w Zwierkach ok 7 km od Białegostoku cena za jedną działkę ok 180 000 zł Oferuje na sprzedaż przestronna działkę rolna z wydanymi warunkami zabudowy...

  • Działka budowlana Zagruszany gm. Zabłudów,
    1 / 8
    Działka budowlana Zagruszany gm. Zabłudów,

    Zagruszany

    • 142 900 zł cena
    • 1 429 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • DOM PARTEROWY + Bud. Usługowy * Działka 4.000 m2
    1 / 17
    DOM PARTEROWY + Bud. Usługowy * Działka 4.000 m2

    Protasy

    • 1 590 000 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 4 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość, która umożliwia KOMFORTOWE ZAMIESZKIWANIE oraz PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI USŁUGOWEJ na terenie jednej posesji. DZIAŁKA o powierzchni 4.000m2. Bezp...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu dział...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 260 000 zł cena
    • 1 183 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu 1 z 4...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 259 000 zł cena
    • 1 174 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 243 900 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 239 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana