• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rafałówka
  • Rybczyzna
  • Bałupiany
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Solniczki

(6)
  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 243 900 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu 1 z 4...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 239 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 259 000 zł cena
    • 1 174 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 260 000 zł cena
    • 1 183 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu dział...

  • Solniczki Idealna Działka Pod Rezydencję

    Solniczki » ul. Wiejska

    • 359 000 zł cena
    • 3 593 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam przepiękną działkę o powierzchni 3593m2 w urokliwym miejscu w Solniczkach, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Ta działka to idealną okazją dla...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kuriany MPZP Bliźniaki 30% Zabudowy FV23%

    Kuriany

    • 159 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragniesz zainwestować w nieruchomość z potencjałem wzrostu wartości? Szukasz doskonałego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Ta oferta jest dla Ciebie!Oferujemy nieruchomo...

  • Idealne Miejsce Pod Twój Wymarzony Dom

    Kuriany » ul. Sarnia

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe działki pod Twój wymarzony dom w Kurianach przy ul.Sarniej!Marzysz o posiadaniu własnego domu w malowniczym otoczeniu, ale jednocześnie blisko centrum miasta? Mamy dla Ci...

  • Sprzedam lub zamienie

    Lewickie

    • 120 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka,wydane warunki zabudowy,numer działki 744/1 Lewickie,obrzeża Białegostoku,prąd,autobus czerwony 104,ścieżka rowerowa ,więcej informacji dodam w razie zainteresowania...

  • OLMONTY dom 240 m2 na dużej i pięknej działce
    1 / 20
    OLMONTY dom 240 m2 na dużej i pięknej działce

    Olmonty

    • 2 300 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • **Dom jednorodzinny w Halickich!**
    1 / 20
    **Dom jednorodzinny w Halickich!**

    Halickie

    • 562 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łubniki

    • 999 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniaki w Olmontach NOWA INWESTYCJA

    Olmonty

    • 670 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja – domy w zabudowie bliźniaczej w Olmontach Rozpoczęła się budowa osiedla domów w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie dostępne są cztery lokale mieszkalne, z c...

  • Dom Olmonty ul.

    Olmonty

    • 875 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o ogromnym potencjale, położonego w Olmontach. Nieruchomość znajduje się na obszernej działce o powierzchni 1539 m2, z dogod...

  • Sprzedam zamienie

    Lewickie

    • 150 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dzialka budowlana ,obrzeza Bialegostoku ,centrum 6 kilometry ,czzerwony autobus 104 .Do Ignatek sa 2 kilometry ,nieoficjalnie to juz Bialystok,sciezka rowerowa ,wydane zzezwolenie...

  • 1 / 4
    dwie działki Skrybicze nowa niska zabudowa

    Skrybicze

    • 382 000 zł cena
    • 1 492 m2 powierzchnia
    • 257 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    spacer 360 [url] szukaj dalej! Oferta objęta klauzulą wyłączności Polecam Państwu działkę położną w Skrybiczach obręb 40, gm. Zabudów. W ofercie 2 ostatnie działki 73/25, 73/27...

  • Oferta w sprzedaży działki w Skrybiczach

    Skrybicze

    • 166 000 zł cena
    • 575 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nie szukaj dalej!Oferta objęta klauzulą wyłącznościPolecam Państwu działkę położną w Skrybiczach obręb 40, gm. Zabudów. W ofercie 1 działka skrajna , która wynikać będzie z podział...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Skrybicze

    • 2 500 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Skrybicze gm. Zabłudów,
    Działka budowlana Skrybicze gm. Zabłudów,

    Skrybicze

    • 1 230 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy działkę w atr...