• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Surowe
  • Mołdzie
  • Olmonty
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lewickie

(2)
  • Sprzedam lub zamienie

    Lewickie

    • 120 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka,wydane warunki zabudowy,numer działki 744/1 Lewickie,obrzeża Białegostoku,prąd,autobus czerwony 104,ścieżka rowerowa ,więcej informacji dodam w razie zainteresowania...

  • Sprzedam zamienie

    Lewickie

    • 150 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dzialka budowlana ,obrzeza Bialegostoku ,centrum 6 kilometry ,czzerwony autobus 104 .Do Ignatek sa 2 kilometry ,nieoficjalnie to juz Bialystok,sciezka rowerowa ,wydane zzezwolenie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka JUCHNOWIEC KOŚCIELNY Szerenosy

    Juchnowiec Kościelny

    • 150 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | ***DZIAŁKA O REGULARNYM KSZTAŁCIE Z UTWARDZONĄ DROGĄ DOJAZDOWĄ ORAZ PEŁNYM UZBROJENIEM W ULICY*** Oferuję Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierz...

  • Działka JUCHNOWIEC KOŚCIELNY Szerenosy

    Juchnowiec Kościelny

    • 160 000 zł cena
    • 3 952 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 0,3952 ha i przybliżonych wymiarach 38 x 104 m, położonej w obrębie Szerenosy, gm. Juchnowiec Kościelny - o...

  • Działka IGNATKI Ignatki ul. Spokojna

    Ignatki » ul. Spokojna

    • 539 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 4100 m 2 i przybliżonych wymiarach 14 x 294 m, położonej w Ignatkach przy ul. Spokojnej 26, gmina Juchn...

  • Wólka 0% Prowizji Brak PCC 2% 0 zł Notariusz

    Juchnowiec Dolny

    • 89 100 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż malowniczo położone działki w Miejscowości Wólka gmina Juchnowiec Kościelny.Odległość od Juchnowca Kościelnego 2 kmOdległość od centrum Białegostoku 16.7 kmDostępne med...

  • Malownicza Wólka 0% Prowizji

    Juchnowiec Kościelny

    • 89 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż malowniczo położone działki w Miejscowości Wólka, gmina Juchnowiec Kościelny.Odległość od Juchnowca Kościelnego 2 kmOdległość od centrum Białegostoku 16.7 kmDostępne me...

  • Solniczki Idealna Działka Pod Rezydencję

    Solniczki » ul. Wiejska

    • 359 000 zł cena
    • 3 593 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam przepiękną działkę o powierzchni 3593m2 w urokliwym miejscu w Solniczkach, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Ta działka to idealną okazją dla...

  • OLMONTY dom 240 m2 na dużej i pięknej działce
    1 / 20
    OLMONTY dom 240 m2 na dużej i pięknej działce

    Olmonty

    • 2 300 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • HOWIENY działka budowlana 2540 m2 z domkiem    m
    1 / 8
    HOWIENY działka budowlana 2540 m2 z domkiem m

    Pomigacze

    • 330 000 zł cena
    • 2 540 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniaki w Olmontach NOWA INWESTYCJA

    Olmonty

    • 670 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja – domy w zabudowie bliźniaczej w Olmontach Rozpoczęła się budowa osiedla domów w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie dostępne są cztery lokale mieszkalne, z c...

  • Dom Olmonty ul.

    Olmonty

    • 875 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o ogromnym potencjale, położonego w Olmontach. Nieruchomość znajduje się na obszernej działce o powierzchni 1539 m2, z dogod...

  • Działka Ignatki

    Ignatki

    • 1 570 000 zł cena
    • 7 411 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferuję do sprzedaży dużą działkę budowlaną w pożądanej lokalizacji, położoną w miejscowości Ignatki , gm. Juchnowiec Kościelny . Działka o powierzchni 7411 m 2...

  • Dom Ignatki ul. Jagodowa

    Ignatki » ul. Jagodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyobraź sobie dom, w którym każdy poranek zaczyna się od promieni słońca wpadających przez duże okna do salonu, a wieczory spędzasz w ogrodzie pełnym zieleni, który pachnie świeżoś...

  • Sprzedam działkę 28/12 we wsi Koplany
    Sprzedam działkę 28/12 we wsi Koplany

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o pow 3853m2, nr ewid 28/12 we wsi Koplany, ok 5 km od Białegostoku. Media: prąd, woda, kanalizacja. W pobliżu znajdują się dwie linie autobusowe nr 10 oraz 22. Dł...

  • Sprzedam działkę budowlaną 28/12 we wsi Koplany
    Sprzedam działkę budowlaną 28/12 we wsi Koplany

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana o pow 3853m2, nr ewid 28/12 we wsi Koplany, ok 5 km od Białegostoku. Media: światłowód, prąd, woda, kanalizacja. W pobliżu znajdują się dwie linie auto...

  • Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem
    1 / 15
    Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem

    Hryniewicze

    • 629 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 3 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny budynek gospodarczy z pomieszczeniami mieszkalnymi z ogromnym potencjałem! Doskonała lokalizacja przy głównej drodze w Hryniewiczach, zaledwie kilka minut od Białegost...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Koplany

    • 169 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZIĆ PARĘ TYSIĘCY ZŁOTYCH!!! Sprzedam działkę budowlaną o nr ewidencyjnym 28/12 o powierzchni: 3853 m². Media: światłowód, prąd, woda, kan...

  • Sprzedam atrakcyjną działkę we wsi Koplany 28/12
    Sprzedam atrakcyjną działkę we wsi Koplany 28/12

    Kolonia Koplany

    • 650 000 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę o pow 3853m2, nr ewid 28/12 we wsi Koplany, ok 5 km od Białegostoku. Działka jest w trackie podziału na 4 mniejsze działki o powierzchni około 950 m2 z możliwością...

  • Działka Ogrodniczki ul.

    Ogrodniczki

    • 280 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Omiń etap formalności i zacznij budowę od zaraz!Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 0,1062 m² położona w malowniczych i prężnie rozwijających się Ogrodniczkach. To...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI ROLNE W OBRĘBIE IGNATKI
    SPRZEDAM DZIAŁKI ROLNE W OBRĘBIE IGNATKI

    Kolonia Koplany

    • 750 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne położone w obrębie Ignatki o nr ewidencyjnych: 246/8 246/9 246/10 246/11 o różnych wymiarach i powierzchniach tj. od 3000 do 5240 m². Zdjęcie obrazuje powier...

  • Sprzedam działki rolne obręb Ignatki ul Urocza
    Sprzedam działki rolne obręb Ignatki ul Urocza

    Koplany

    • 250 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZIĆ KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH!!! Sprzedam działki rolne położone w obrębie Ignatki o nr ewidencyjnych: 246/8 246/9 246/10 246/11 o różn...

  • Sprzedam działkę budowlaną we wsi Koplany
    Sprzedam działkę budowlaną we wsi Koplany

    Kolonia Koplany

    • 650 000 zł cena
    • 3 853 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZ...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE WE WSI KOPLANY
    SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE WE WSI KOPLANY

    Koplany

    • 173 000 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW POZWOLI ZAOSZCZĘDZI...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu dział...

  • Działka inwestycyjna Ogrodniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka inwestycyjna Ogrodniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Ogrodniczki

    • 395 000 zł cena
    • 1 925 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy nieruchomość...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 260 000 zł cena
    • 1 183 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu 1 z 4...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 259 000 zł cena
    • 1 174 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 243 900 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 239 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Ogrodniczki ul.

    Ogrodniczki

    • 1 650 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z duszą, ogrodem jak z bajki i prywatną strefą spa - Ogrodniczki, gmina Supraśl.Nieruchomość położona jest w Ogrodniczkach - w zielonej, cichej okolicy, zaledwie 15 minut jazdy...