• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Solniczki
  • Rafałówka
  • Rybczyzna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Olmonty

(3)
  • Dom Olmonty ul.

    Olmonty

    • 875 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o ogromnym potencjale, położonego w Olmontach. Nieruchomość znajduje się na obszernej działce o powierzchni 1539 m2, z dogod...

  • Bliźniaki w Olmontach NOWA INWESTYCJA

    Olmonty

    • 670 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja – domy w zabudowie bliźniaczej w Olmontach Rozpoczęła się budowa osiedla domów w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie dostępne są cztery lokale mieszkalne, z c...

  • OLMONTY dom 240 m2 na dużej i pięknej działce
    1 / 20
    OLMONTY dom 240 m2 na dużej i pięknej działce

    Olmonty

    • 2 300 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka IGNATKI Ignatki ul. Spokojna

    Ignatki » ul. Spokojna

    • 539 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 4100 m 2 i przybliżonych wymiarach 14 x 294 m, położonej w Ignatkach przy ul. Spokojnej 26, gmina Juchn...

  • Solniczki Idealna Działka Pod Rezydencję

    Solniczki » ul. Wiejska

    • 359 000 zł cena
    • 3 593 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam przepiękną działkę o powierzchni 3593m2 w urokliwym miejscu w Solniczkach, zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Ta działka to idealną okazją dla...

  • Sprzedam lub zamienie

    Lewickie

    • 120 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka,wydane warunki zabudowy,numer działki 744/1 Lewickie,obrzeża Białegostoku,prąd,autobus czerwony 104,ścieżka rowerowa ,więcej informacji dodam w razie zainteresowania...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Księżyno

    • 770 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Horodniany Horodniany

    Horodniany

    • 360 000 zł cena
    • 987 m2 powierzchnia
    • 365 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | ***DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO BIAŁEGOSTOKU*** Horodniany, ul. Leśny Zakątek Atuty nieruchomości : świetna lokalizacja - ok. 9 km od centrum Białegostoku (4 km od g...

  • Działka Horodniany Horodniany

    Horodniany

    • 368 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 365 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki, położonej w miejscowości Horodniany przy ulicy Leśny Zakątek , gm. Juchnowiec Kościelny , w odległości...

  • Sprzedam zamienie

    Lewickie

    • 150 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dzialka budowlana ,obrzeza Bialegostoku ,centrum 6 kilometry ,czzerwony autobus 104 .Do Ignatek sa 2 kilometry ,nieoficjalnie to juz Bialystok,sciezka rowerowa ,wydane zzezwolenie...

  • Działka Ignatki

    Ignatki

    • 1 570 000 zł cena
    • 7 411 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Oferuję do sprzedaży dużą działkę budowlaną w pożądanej lokalizacji, położoną w miejscowości Ignatki , gm. Juchnowiec Kościelny . Działka o powierzchni 7411 m 2...

  • Dom Ignatki ul. Jagodowa

    Ignatki » ul. Jagodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyobraź sobie dom, w którym każdy poranek zaczyna się od promieni słońca wpadających przez duże okna do salonu, a wieczory spędzasz w ogrodzie pełnym zieleni, który pachnie świeżoś...

  • Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem
    1 / 15
    Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem

    Hryniewicze

    • 629 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 3 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny budynek gospodarczy z pomieszczeniami mieszkalnymi z ogromnym potencjałem! Doskonała lokalizacja przy głównej drodze w Hryniewiczach, zaledwie kilka minut od Białegost...

  • *M2 Na wynajem Ignatki Osiedle*
    1 / 9
    *M2 Na wynajem Ignatki Osiedle*

    Ignatki-Osiedle

    • 1 650 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentuję Państwu wygodne 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane tuż pod Białymstokiem – Ignatki Osiedle ul. Jodłowa. Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m², w pełni umeblowane...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu dział...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 260 000 zł cena
    • 1 183 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu 1 z 4...

  • Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 259 000 zł cena
    • 1 174 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 243 900 zł cena
    • 1 109 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,
    Działka budowlana Solniczki gm. Juchnowiec Kościelny,

    Solniczki

    • 239 000 zł cena
    • 1 085 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie Horodniany ul.

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią.UKŁAD:- przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10 m2,...

  • Lokal Księżyno ul. Pawia

    Księżyno » ul. Pawia

    • 1 170 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek z ogromnym potencjałem, położony w atrakcyjnym miejscu - Księżyno tuż obok Białegostoku. Budynek zaprojektowany i wykonany w myślą o prowadzeniu warsztatu samoc...

  • Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,
    Mieszkanie Horodniany gm. Juchnowiec Kościelny,

    Horodniany

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią. UKŁAD: - przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon typu loggia, - dwie komfortowe sypialnie o powierzchni ok. 10...

  • 1 / 3

    Nowe

    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 870 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 170 m² z wiatą garażową - KsiężynoCena: [Wpisz cenę, np. 799 000 zł]Powierzchnia domu: 170 m²Powierzchnia działki: 420 m²Stan techniczny: Deweloperski (po gener...

  • 1 / 4

    Nowe

    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 200 m² w stanie deweloperskim - KsiężynoPowierzchnia domu: 200 m²Powierzchnia działki: 400 m²Stan techniczny: Deweloperski (po generalnej modernizacji i rozbudo...