działka na sprzedaż
4 mar 2025

Działka Zwierki ul.

woj. Podlaskie pow. białostocki gm. białostocki
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 4 marzec 2025 20:20
812 000 zł 4 778 m2
812 000 zł 4 778 m2 170 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 4 778 m2
Cena za metr 170 zł/m2
Typ działki Siedliskowe
ID oferty K37032182

Opis

Na sprzedaż oferujemy urokliwe siedlisko w Zwierkach położone w malowniczej okolicy zaledwie kilka kilometrów od miasta. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie pragnących mieć szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Duża działka daje duże możliwości. 

Opis nieruchomości:  Powierzchnia działki:4778 m2 Zabudowania: Dom mieszkalny   m2 , budynki gospodarcze  m2 Stan nieruchomości: Budynki do remontu, ewentualnie do rozbiórki media:  prąd, woda lokalizacja: 
Odległość od Białegostoku: 7 km (dojazd zajmuje ok 6 min) Dojazd: droga krajowa 19 cena: do negocjacji 

 Jeśli szukasz przestrzeni do życia w zgodzie z naturą, ale z łatwym dostępem do miejskich udogodnień, ta oferta jest właśnie dla ciebie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo ! 

 W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z doradcą.

Doradca ds. Nieruchomości
Katarzyna Szczytko
A-zet-nieruchomości
tel. Pokaż numer telefonu

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oznacza to, że prezentowane informacje mają jedynie charakter ogólny i nie są wiążące. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z doradcą.

A-Zet Nieruchomości jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisu. 
Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Numer oferty: 764814