• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rąbień
  • Ciasne
  • Nadma
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Halickie

(1)
  • **Dom jednorodzinny w Halickich!**
    1 / 20
    **Dom jednorodzinny w Halickich!**

    Halickie

    • 562 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Piękny dom parterowy

    Zaścianki

    • 970 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 774 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom parterowy z garażem w cichej i malowniczej miejscowości Zaścianki przy ulicy Morskiej. Optymalne wymiary i funkcjonalność domu zapewnią domowni...

  • OLMONTY dom 240 m2 na dużej i pięknej działce
    1 / 20
    OLMONTY dom 240 m2 na dużej i pięknej działce

    Olmonty

    • 2 300 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • *Dom Szeregowy z Ogródkiem w Zaściankach*
    1 / 16
    *Dom Szeregowy z Ogródkiem w Zaściankach*

    Zaścianki

    • 947 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Księżyno

    • 770 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łubniki

    • 999 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniaki w Olmontach NOWA INWESTYCJA

    Olmonty

    • 670 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja – domy w zabudowie bliźniaczej w Olmontach Rozpoczęła się budowa osiedla domów w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie dostępne są cztery lokale mieszkalne, z c...

  • Dom szeregowiec
    1 / 6
    Dom szeregowiec

    Grabówka

    • 510 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zagruszany

    • 455 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Grabówka

    • 798 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 5 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grabówka

    • 570 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sobolewo rynek pierwotny ul. Żółwia

    Sobolewo » ul. Żółwia

    • 899 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OSTATNI Dom bliźniak w Sobolewie - Twój wymarzony dom blisko Białegostoku! ✨Cena: 875 000 | Powierzchnia: 157 m² | Działka: 540 m²Lokalizacja: Sobolewo/Grabówka, tylko 6 km od cent...

  • Dom Grabówka rynek pierwotny ul.

    Grabówka

    • 735 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż - Nowoczesna szeregówka w Grabówce, w otoczeniu lasuSprzedaż komfortowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m² , położonej w cichej i zielonej okolicy Grabó...

  • Dom Olmonty ul.

    Olmonty

    • 875 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o ogromnym potencjale, położonego w Olmontach. Nieruchomość znajduje się na obszernej działce o powierzchni 1539 m2, z dogod...

  • Dom Zaścianki ul. Bałtycka

    Zaścianki » ul. Bałtycka

    • 2 150 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż - wyjątkowy, energooszczędny dom w zaciszu, blisko miasta Jeśli marzysz o przestronnym domu w spokojnym otoczeniu, z szybkim dojazdem do centrum - ta oferta jest dla Ci...

  • Dom Ignatki ul. Jagodowa

    Ignatki » ul. Jagodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyobraź sobie dom, w którym każdy poranek zaczyna się od promieni słońca wpadających przez duże okna do salonu, a wieczory spędzasz w ogrodzie pełnym zieleni, który pachnie świeżoś...

  • Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem
    1 / 15
    Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem

    Hryniewicze

    • 629 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 3 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny budynek gospodarczy z pomieszczeniami mieszkalnymi z ogromnym potencjałem! Doskonała lokalizacja przy głównej drodze w Hryniewiczach, zaledwie kilka minut od Białegost...

  • Dom Zaścianki ul. Zaścianki

    Zaścianki

    • 1 199 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 153,3 m² z 2014 roku.Szukasz domu, który nie był budowany "na sprzedaż" przez dewelopera, ale z sercem i dbałością o każdy det...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Skrybicze

    • 2 500 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 6
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Sprzedam nowoczesne mi...

  • DOM PARTEROWY + Bud. Usługowy * Działka 4.000 m2
    1 / 17
    DOM PARTEROWY + Bud. Usługowy * Działka 4.000 m2

    Protasy

    • 1 590 000 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 4 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość, która umożliwia KOMFORTOWE ZAMIESZKIWANIE oraz PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI USŁUGOWEJ na terenie jednej posesji. DZIAŁKA o powierzchni 4.000m2. Bezp...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 760 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 780 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 11
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 700 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 12
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 790 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 11
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 710 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Ogrodniczki ul.

    Ogrodniczki

    • 1 650 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z duszą, ogrodem jak z bajki i prywatną strefą spa - Ogrodniczki, gmina Supraśl.Nieruchomość położona jest w Ogrodniczkach - w zielonej, cichej okolicy, zaledwie 15 minut jazdy...

  • DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!
    1 / 16
    DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!

    Grabówka

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom bliźniak 129,32 m² | działka 300 m² | garaż | Grabówka, gm. Grabówka | 1 190 000 zł Na sprzedaż nowoczesny i w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021...

  • Zaścianki * Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 16
    Zaścianki * Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej

    Zaścianki

    • 1 390 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mamy przyjemność polecać do sprzedaży wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w znakomitej lokalizacji miejscowości Zaścianki gm. Grabówka. Okolica otoczona terenami...

  • 1 / 3
    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 870 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 170 m² z wiatą garażową - KsiężynoCena: [Wpisz cenę, np. 799 000 zł]Powierzchnia domu: 170 m²Powierzchnia działki: 420 m²Stan techniczny: Deweloperski (po gener...

  • 1 / 4
    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 200 m² w stanie deweloperskim - KsiężynoPowierzchnia domu: 200 m²Powierzchnia działki: 400 m²Stan techniczny: Deweloperski (po generalnej modernizacji i rozbudo...