• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Czarna Białostocka

(9)
  • Dwustronne komfortowe 61m2 na parterze
    Dwustronne komfortowe 61m2 na parterze

    Czarna Białostocka

    • 405 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m², położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna Białosto...

  • Działka budowlana 836 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel
    1 / 2
    Działka budowlana 836 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel

    Czarna Białostocka

    • 167 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną o powierzchni 836,17 m², położoną w Czarnej Białostockiej – osiedle Buksztel, w rejonie ul. Porzeczkowej. numer działki 2235 Działka znajdu...

  • Dwie działki budowlane po 722 m²/1 444 m² Czarna Białostocka
    1 / 3
    Dwie działki budowlane po 722 m²/1 444 m² Czarna Białostocka

    Czarna Białostocka

    • 144 000 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone obok siebie przy ul. Żurawinowej w Czarnej Białostockiej – os. Buksztel. MPZP Działki mają powierzchnię: 2217 – 721,93 m² 2218 – 722,...

  • Działka budowlana 892 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel
    Działka budowlana 892 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel

    Czarna Białostocka

    • 178 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana 892 m² z dostępem do drogi asfaltowej, położona przy ul. Borówkowej w spokojnej części osiedla Buksztel w Czarnej Białostockiej. nr działk...

  • Sprzedam mieszkanie

    Czarna Białostocka

    • 213 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Czarnej Białostockiej 33 M2 umeblowane i wyposażone w RTV i AGD. Mieszkanie do wprowadzenia w dobrym stanie .Blok po termomodernizacji dobrze ocieplony widać...

  • Działka Czarna Białostocka Klimki ul. Stawowa

    Czarna Białostocka » ul. Stawowa

    • 299 000 zł cena
    • 2 806 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej w Klimkach gmina Czarna Białostocka o metrażu 2806m2 To idealne miejsce dla osób ceniących spok&o...

  • Dom Czarna Białostocka rynek pierwotny ul. Białostocka

    Czarna Białostocka » ul. Białostocka

    • 1 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w miejscowości Czarna Białostocka. Blisko znajdują się lasy oraz tereny zielone, ale równocześnie jest łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej...

  • Mieszkanie 45m2 na parterze, Czarna Białostocka

    Czarna Białostocka

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję mieszkanie znajdujące się na parterze w 2-piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Prusa 2 w Czarnej Białostockiej. Mieszkanie do remontu, wg własnych zapotrzebowań. Mies...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Czarna białostocka

    Czarna Białostocka

    • 289 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 72 m 3 piętro duża kuchnia z jadalnią w nowej zabudowie duży salon 25 m 2 sypialnie duży balkon mieszkanie widne dwustronne każdy pokój posiada oddzielne wejści...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krukowszczyzna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 6
    Dom szeregowiec

    Grabówka

    • 510 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Aleksandrowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Grabówka

    • 798 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 5 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grabówka

    • 570 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Klimki ul.

    Klimki

    • 299 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka nad rzeką z domkiem - Klimki, 20 km od BiałegostokuJeśli marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie zapewni wygodny dostęp d...

  • Dom Grabówka rynek pierwotny ul.

    Grabówka

    • 735 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż - Nowoczesna szeregówka w Grabówce, w otoczeniu lasuSprzedaż komfortowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m² , położonej w cichej i zielonej okolicy Grabó...

  • Dom Ciasne rynek pierwotny ul.

    Ciasne

    • 660 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *** Ostatni dom wolnostojący w Ciasnem! 215 m² + działka 713 m²***Cena: 660 000 złCena za m²: 3 070 złPowierzchnia całkowita: 215 m²Powierzchnia użytkowa: 150,31 m²Powierzchnia dzi...

  • Piękna inwestycyjna- lewoskręt z DK 8
    1 / 9
    Piękna inwestycyjna- lewoskręt z DK 8

    Popiołówka

    • 480 000 zł cena
    • 10 492 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piękną z dużym potencjałem działkę inwestycyjną położoną przy trasie Białystok-Augustów(Droga Krajowa nr.8-rozpoczeta przebudowa na droge ekspresowa),dojazd od granic B-st...

  • Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys
    1 / 5
    Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys

    Nowe Aleksandrowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzień dobry,,przedstawiam działkę o powierzchni 1500 M2 .W skład nieruchomości,budynek gospodarczy,z możliwością przerobiena na mieszkalny,o powierzchni 35 M2, Garaż 100 M2, wiaty....

  • Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki położone w malowniczej wsi Zdroje w gminie Cekcyn (powiat Tuchola, województwo Kujawsko‑Pomorskie). Lokalizacja wyjątkowa — działki graniczą z lasem i po...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka rolno-leśna 0,46 ha, CIASNE, gm. Supraśl
    Działka rolno-leśna 0,46 ha, CIASNE, gm. Supraśl

    Ciasne

    • 17 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kilka działek rolno -leśnych położonych w obr. miejscowości Ciasne, gm. Supraśl. Nieruchomość składa się z 6 działek o łącznej pow. 4639m2. 1. pow. 0,1342 ha - działka...

  • Dobrzyniówka 2400
    1 / 7
    Dobrzyniówka 2400

    Dobrzyniówka

    • 204 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam lub zamienie dzialke 2400m. Przy dzialce slup elektryczny. Nr.geodezyjny 63. 00447/9/6/0/2/9/3/1/9/1 tel z Anglii Mozna dzwonic na WhatsApp. Jestem osoba prywatna

  • Lipina działka leśna 80 letni las 0,31 ha torfowe podłoże
    Lipina działka leśna 80 letni las 0,31 ha torfowe podłoże

    Lipina

    • 31 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Sprzedam działkę leśną z ok. 80 letnim lasem (dane wg. wydz. ochr. środ.), dominuje świerk; z torfowym gruntem (!), o pow. 0,31 ha. Położona na terenie Lipiny (woj. podlask...

  • Działka budowlana 7 km od Tlenia

    Zdroje

    • 148 995 zł cena
    • 3 311 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w kameralnym kompleksie w miejscowości Zdroje, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica słyn...

  • Sprzedam 3działki w Igryłach 6km od Sokółki
    Sprzedam 3działki w Igryłach 6km od Sokółki

    Igryły

    • 150 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 3 działki w miejscowości igryły 6km od Sokółki. Działki zadbane. 1.Nr działki 57/2 -0,30ha 2.Nr działki 57/1 -0,40ha 3.Nr działki 81 -1,39ha Cena do uzgodnienia. Tel:[te...

  • Działka inwestycyjna Ciasne gm. Supraśl,
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Ciasne gm. Supraśl,

    Ciasne

    • 879 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 6
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Sprzedam nowoczesne mi...

  • Działka budowlana Kosmaty Borek gm. Czarna Białostocka,
    1 / 8
    Działka budowlana Kosmaty Borek gm. Czarna Białostocka,

    Kosmaty Borek

    • 203 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka 2900 m2 - Kosm...

  • Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże Ogrodniki,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże Ogrod...

    Nowe Aleksandrowo

    • 3 339 090 zł cena
    • 12 367 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogrodniki - Nowe Aleks...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Letniki gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 9
    Działka budowlana Letniki gm. Dobrzyniewo Duże,

    Letniki

    • 736 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu piękną...

  • Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 6
    Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,

    Krynice

    • 289 000 zł cena
    • 2 181 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam pośiadłość 7800m.
    1 / 16
    Sprzedam pośiadłość 7800m.

    Rudawka

    • 349 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piękne śiedlisko do zamieszkania lub letnia rezydencja,w domu znajdują się 3 pokoje,kuchnia, łazienka plus poddasze do własnej aranżacji. Na działce znajdują się trzy stod...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 760 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 780 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,

    Nowe Aleksandrowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowe Aleksandrowo - lo...

  • DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!
    1 / 16
    DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!

    Grabówka

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom bliźniak 129,32 m² | działka 300 m² | garaż | Grabówka, gm. Grabówka | 1 190 000 zł Na sprzedaż nowoczesny i w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021...