• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czarną Białostocką

(94)
  • Zaścianki * Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 16

    Nowe

    Zaścianki * Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej

    Zaścianki

    • 1 390 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mamy przyjemność polecać do sprzedaży wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w znakomitej lokalizacji miejscowości Zaścianki gm. Grabówka. Okolica otoczona terenami...

  • Dom Karakule rynek pierwotny ul.

    Karakule

    • 680 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    **Nowoczesny dom wolnostojący na dużej działce | Karakule, gm. Supraśl | 215 m² | 660 000 złSzukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i jednocześnie z szybkim dojazdem do mia...

  • DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!
    1 / 16
    DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!

    Grabówka

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom bliźniak 129,32 m² | działka 300 m² | garaż | Grabówka, gm. Grabówka | 1 190 000 zł Na sprzedaż nowoczesny i w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021...

  • Komfortowe 45m² w sercu malowniczego Supraśla
    1 / 11
    Komfortowe 45m² w sercu malowniczego Supraśla

    Supraśl

    • 350 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,20 m², położonego w malowniczym Supraślu jednym z najbardziej urokliw...

  • 1 / 2
    Hala przemysłowa w Wasilkowie

    Wasilków

    • 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Obiekt w postaci hali przemysłowej w Wasilkowie jest dostosowany pod produkcję, montaż, warsztat lub inne działalności przemysłowo-usługowe. ➡ Przestronne powierzchnie od 50 m2...

  • Hale w Wasilkowie
    Hale w Wasilkowie

    Wasilków

    • 18 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prowadzisz biznes? Szukasz dużej powierzchni? Zadzwoń !Wspólnie dobierzemy dogodną powierzchnię dostosowaną pod Twój biznes. Obiekt w postaci hali przemysłowej w Wasilkowie jest do...

  • Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,

    Nowe Aleksandrowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowe Aleksandrowo - lo...

  • Dom Supraśl,
    Dom Supraśl,

    Supraśl

    • 1 590 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 6 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż wyjątkowy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Hale w Wasilkowie

    Wasilków

    • 1 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prowadzisz biznes? Szukasz dużej powierzchni? Zadzwoń tel. [tel]. Wspólnie dobierzemy dogodną powierzchnię dostosowaną pod Twój biznes. Obiekt w postaci hali przemysłowej w W...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 760 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 780 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Sprzedam pośiadłość 7800m.
    1 / 16
    Sprzedam pośiadłość 7800m.

    Rudawka

    • 349 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam piękne śiedlisko do zamieszkania lub letnia rezydencja,w domu znajdują się 3 pokoje,kuchnia, łazienka plus poddasze do własnej aranżacji. Na działce znajdują się trzy stod...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 9
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w W...

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 5
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 300 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 2...

  • Działka budowlana Woroszyły gm. Wasilków,
    1 / 4
    Działka budowlana Woroszyły gm. Wasilków,

    Woroszyły

    • 800 000 zł cena
    • 3 328 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o budowie domu w miejscu, gdzie rano budzi Cię cisza i zapach lasu, a jednocześnie w kilka minut możesz dojechać do miasta - ta działka może być idealna dla Ciebie....

  • 4 pokoje *Wasilków *do remontu
    1 / 10
    4 pokoje *Wasilków *do remontu

    Wasilków

    • 535 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE - 4 oddzielne pokoje 1998 r. -WASILKÓW - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Jedno o wielkości 36,...

  • Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,
    1 / 6
    Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,

    Jurowce

    • 2 268 000 zł cena
    • 5 528 m2 powierzchnia
    • 411 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 6
    Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,

    Krynice

    • 289 000 zł cena
    • 2 181 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu piękną...

  • Dom Osowicze gm. Wasilków,
    1 / 15
    Dom Osowicze gm. Wasilków,

    Osowicze

    • 1 160 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o domu, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć od miejskiego tempa życia, ta nieruchomość w Osowiczach może być dokładnie tym, czego szukasz. Dom położony jest w...

  • Działka budowlana Letniki gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 9
    Działka budowlana Letniki gm. Dobrzyniewo Duże,

    Letniki

    • 736 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana