• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Czarna Białostocka

(4)
  • Działka budowlana 836 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel
    1 / 2
    Działka budowlana 836 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel

    Czarna Białostocka

    • 167 000 zł cena
    • 836 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną o powierzchni 836,17 m², położoną w Czarnej Białostockiej – osiedle Buksztel, w rejonie ul. Porzeczkowej. numer działki 2235 Działka znajdu...

  • Dwie działki budowlane po 722 m²/1 444 m² Czarna Białostocka
    1 / 3
    Dwie działki budowlane po 722 m²/1 444 m² Czarna Białostocka

    Czarna Białostocka

    • 144 000 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane położone obok siebie przy ul. Żurawinowej w Czarnej Białostockiej – os. Buksztel. MPZP Działki mają powierzchnię: 2217 – 721,93 m² 2218 – 722,...

  • Działka budowlana 892 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel
    Działka budowlana 892 m² – Czarna Białostocka os. Buksztel

    Czarna Białostocka

    • 178 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana 892 m² z dostępem do drogi asfaltowej, położona przy ul. Borówkowej w spokojnej części osiedla Buksztel w Czarnej Białostockiej. nr działk...

  • Działka Czarna Białostocka Klimki ul. Stawowa

    Czarna Białostocka » ul. Stawowa

    • 299 000 zł cena
    • 2 806 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej w Klimkach gmina Czarna Białostocka o metrażu 2806m2 To idealne miejsce dla osób ceniących spok&o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Karakule

    Karakule

    • 226 811 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio sprzedam bajkowo położone działki w miejscowości Karakule przy ul. Lwiej.Nieruchomość zlokalizowana jest między Karakulami a Sowlanami, najszybszy dojaz...

  • Karakule ul.Lwia Działka Budowlana

    Karakule » ul. Lwia

    • 207 831 zł cena
    • 949 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki w miejscowości Karakule ul. Lwia między Sowlanami, a Karakulami. Wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego do 15% pow. zabudowy...

  • Działka Klimki ul.

    Klimki

    • 299 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka nad rzeką z domkiem - Klimki, 20 km od BiałegostokuJeśli marzysz o miejscu, które pozwoli Ci uciec od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie zapewni wygodny dostęp d...

  • Zaścianki * Działka pod szeregówki 3000m2
    Zaścianki * Działka pod szeregówki 3000m2

    Zaścianki

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok 3000m2 położona w kameralnym miejscu w sąsiedztwie lasu i zabudowy jednorodzinnej w Zaściankach. Teren nie jest objęty MPZP. Działka...

  • Działka Lipowy Most Lipowy Most

    Lipowy Most

    • 256 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Miejsce, w którym odpoczywamy, cisza, bliskość natury. Jeśli to twoje klimaty zapraszamy do oferty kupna działki i wybudowania domu jednorodzinnego, zapraszam do obejrz...

  • Piękna inwestycyjna- lewoskręt z DK 8
    1 / 9
    Piękna inwestycyjna- lewoskręt z DK 8

    Popiołówka

    • 480 000 zł cena
    • 10 492 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam piękną z dużym potencjałem działkę inwestycyjną położoną przy trasie Białystok-Augustów(Droga Krajowa nr.8-rozpoczeta przebudowa na droge ekspresowa),dojazd od granic B-st...

  • Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys
    1 / 5
    Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys

    Nowe Aleksandrowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzień dobry,,przedstawiam działkę o powierzchni 1500 M2 .W skład nieruchomości,budynek gospodarczy,z możliwością przerobiena na mieszkalny,o powierzchni 35 M2, Garaż 100 M2, wiaty....

  • Działka na sprzedaż 2720 lub dzierżawy pod fotowoltaikę
    Działka na sprzedaż 2720 lub dzierżawy pod fotowoltaikę

    Karakule

    • 500 000 zł cena
    • 2 720 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka do zabudowy (łąka) Cicha lokalizacja w Karakulach Strumyk na działce Cena do negocjacji Idealna na staw lub zabudowę ze strumykiem który przepływa przez działkę Nr geodezy...

  • Urokliwa działka rolna - KARAKULE
    1 / 3
    Urokliwa działka rolna - KARAKULE

    Karakule

    • 188 000 zł cena
    • 1 136 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Urokliwa działka rolna położona w miejscowości Karakule ok.5 km od granic Białegostoku. Działka w kształcie prostokąta , wymiary 29x40 m. Prąd w odl. 180 mb, woda - studnia głębino...

  • Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż cztery działki położone w malowniczej wsi Zdroje w gminie Cekcyn (powiat Tuchola, województwo Kujawsko‑Pomorskie). Lokalizacja wyjątkowa — działki graniczą z lasem i po...

  • 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działki Sowlany-Białystok
    1 / 5
    Działki Sowlany-Białystok

    Sowlany

    • 330 000 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Sowlany-Balystok Osoba kontaktowa: Piotr Topp Mail kontaktowy: @ Telefon kontaktowy: 017732974114 Działki w pieknym polozeniu blisko Bialegostoku 5 minut samochodem 830 m...

  • Działka rolno-leśna 0,46 ha, CIASNE, gm. Supraśl
    Działka rolno-leśna 0,46 ha, CIASNE, gm. Supraśl

    Ciasne

    • 17 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kilka działek rolno -leśnych położonych w obr. miejscowości Ciasne, gm. Supraśl. Nieruchomość składa się z 6 działek o łącznej pow. 4639m2. 1. pow. 0,1342 ha - działka...

  • Dobrzyniówka 2400
    1 / 7
    Dobrzyniówka 2400

    Dobrzyniówka

    • 204 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam lub zamienie dzialke 2400m. Przy dzialce slup elektryczny. Nr.geodezyjny 63. 00447/9/6/0/2/9/3/1/9/1 tel z Anglii Mozna dzwonic na WhatsApp. Jestem osoba prywatna

  • Lipina działka leśna 80 letni las 0,31 ha torfowe podłoże
    Lipina działka leśna 80 letni las 0,31 ha torfowe podłoże

    Lipina

    • 31 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Sprzedam działkę leśną z ok. 80 letnim lasem (dane wg. wydz. ochr. środ.), dominuje świerk; z torfowym gruntem (!), o pow. 0,31 ha. Położona na terenie Lipiny (woj. podlask...

  • Działka Karakule ul.

    Karakule

    • 599 000 zł cena
    • 3 048 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    POWIERZCHNIA: 3048 m2.PRZEZNACZENIE: obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz zabudowa usługowa.MEDIA: przyłącze prądu w działce, woda w trakcie projektowania..DROGA DOJAZDOWA:...

  • Działka budowlana 7 km od Tlenia

    Zdroje

    • 148 995 zł cena
    • 3 311 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki zlokalizowane w kameralnym kompleksie w miejscowości Zdroje, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich.Okolica słyn...

  • Sprzedam 3działki w Igryłach 6km od Sokółki
    Sprzedam 3działki w Igryłach 6km od Sokółki

    Igryły

    • 150 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 3 działki w miejscowości igryły 6km od Sokółki. Działki zadbane. 1.Nr działki 57/2 -0,30ha 2.Nr działki 57/1 -0,40ha 3.Nr działki 81 -1,39ha Cena do uzgodnienia. Tel:[te...

  • Działka inwestycyjna Ciasne gm. Supraśl,
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Ciasne gm. Supraśl,

    Ciasne

    • 879 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu działk...

  • Działka budowlana Zaścianki gm. Supraśl,
    1 / 8
    Działka budowlana Zaścianki gm. Supraśl,

    Zaścianki

    • 6 775 000 zł cena
    • 14 263 m2 powierzchnia
    • 476 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu d...

  • Działka budowlana Kosmaty Borek gm. Czarna Białostocka,
    1 / 8
    Działka budowlana Kosmaty Borek gm. Czarna Białostocka,

    Kosmaty Borek

    • 203 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Działka 2900 m2 - Kosm...

  • Działka inwestycyjna Karakule gm. Supraśl, Wiktorii
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Karakule gm. Supraśl, Wiktorii

    Karakule

    • 299 000 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż...

  • Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże Ogrodniki,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże Ogrod...

    Nowe Aleksandrowo

    • 3 339 090 zł cena
    • 12 367 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogrodniki - Nowe Aleks...

  • Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,
    1 / 8
    Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,

    Jurowce

    • 2 580 000 zł cena
    • 8 476 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działki Budowlane Zdroje k. Cekcyna

    Zdroje

    • 89 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 1272 m² koło Cekcyna

    Zdroje

    • 109 000 zł cena
    • 1 272 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Letniki gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 9
    Działka budowlana Letniki gm. Dobrzyniewo Duże,

    Letniki

    • 736 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu piękną...

  • Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,
    1 / 6
    Działka budowlana Jurowce gm. Wasilków,

    Jurowce

    • 2 268 000 zł cena
    • 5 528 m2 powierzchnia
    • 411 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 6
    Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,

    Krynice

    • 289 000 zł cena
    • 2 181 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,

    Nowe Aleksandrowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowe Aleksandrowo - lo...