mieszkanie na sprzedaż
8 gru 2023

Mieszkanie Białystok Słoneczny Stok ul. Stroma

woj. Podlaskie pow. Białystok gm. Białystok
Dodane 2 lata temu, Piątek, 8 grudzień 2023 13:20
500 000 zł 63 m2
500 000 zł 63 m2 7 937 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 63 m2
Cena za metr 7 937 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 5
ID oferty K36301242

Opis

*** 3 Oddzielne Pokoje***Winda***

Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 63m2 zlokalizowanego na spokojnym osiedlu Słoneczny Stok przy ul. Stromej

 Lokal usytuowany jest na piątym  piętrze w 8 piętrowym bloku z 1980 roku .

W bliskiej odległości znajduje się wiele sklepów spożywczych, przychodnia, szkoła, przedszkole, oraz basen  Wokół bloku spokojnie znajdziemy miejsce do zaparkowania samochodów. W pobliżu przystanki autobusowe linii 1,4,17, 23 (ul. Witosa) oraz 4, 23, 25, 28 (ul. Sikorskiego)

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
- przestronny salon 
- 2 sypialnie,
- oddzielna kuchnia,
- łazienka,
- WC
- korytarz.

Do mieszkania przynależy piwnica.

GŁÓWNE ATUTY:
- funkcjonalny rozkład pomieszczeń,
- w okolicy dobrze rozwinięta infrastruktura,
- winda
- mieszkanie do własnej aranżacji,
- mieszkanie dwustronne.

Zapraszam na prezentację.
Mariusz Łapiński 
doradca ds. nieruchomości
tel. Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Numer oferty: 887576
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 63 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Białystok, osiedle Słoneczny Stok, ul. Stroma
  • Mieszkanie położone na 5 piętrze
  • Data dodania: 2023-12-08
  • Data aktualizacji: 2024-01-14
  • ID ogłoszenia: K36301242
  • Źródło: TOP INVEST
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!