• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecinek
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Turośń Kościelna

(1)
  • Dom w malowniczym miejscu!
    1 / 3
    Dom w malowniczym miejscu!

    Turośń Kościelna

    • 499 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi położony w centrum wsi Barszczówka (woj. podlaskie, gm. Turośń Kościelna) OPIS DOMU - Dom murowany z cegły...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Księżyno

    • 770 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • !Dom wśród drzew z dużą działką pod Białymstokiem!
    1 / 17
    !Dom wśród drzew z dużą działką pod Białymstokiem!

    Barszczówka

    • 519 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • HOWIENY działka budowlana 2540 m2 z domkiem    m
    1 / 8
    HOWIENY działka budowlana 2540 m2 z domkiem m

    Pomigacze

    • 330 000 zł cena
    • 2 540 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ignatki ul. Jagodowa

    Ignatki » ul. Jagodowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyobraź sobie dom, w którym każdy poranek zaczyna się od promieni słońca wpadających przez duże okna do salonu, a wieczory spędzasz w ogrodzie pełnym zieleni, który pachnie świeżoś...

  • Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem
    1 / 15
    Budynek gospodarczy z garażem i warsztatem

    Hryniewicze

    • 629 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 3 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny budynek gospodarczy z pomieszczeniami mieszkalnymi z ogromnym potencjałem! Doskonała lokalizacja przy głównej drodze w Hryniewiczach, zaledwie kilka minut od Białegost...

  • Dom Ogrodniczki ul.

    Ogrodniczki

    • 1 650 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z duszą, ogrodem jak z bajki i prywatną strefą spa - Ogrodniczki, gmina Supraśl.Nieruchomość położona jest w Ogrodniczkach - w zielonej, cichej okolicy, zaledwie 15 minut jazdy...

  • 1 / 3

    Nowe

    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 870 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 170 m² z wiatą garażową - KsiężynoCena: [Wpisz cenę, np. 799 000 zł]Powierzchnia domu: 170 m²Powierzchnia działki: 420 m²Stan techniczny: Deweloperski (po gener...

  • 1 / 4

    Nowe

    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 200 m² w stanie deweloperskim - KsiężynoPowierzchnia domu: 200 m²Powierzchnia działki: 400 m²Stan techniczny: Deweloperski (po generalnej modernizacji i rozbudo...