• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Knyszewicze
  • Debrzno
  • Skawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sienkiewicze

(1)
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sienkiewicze

    • 1 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka w Choroszczy ul. Kolonia Gaj

    Choroszcz

    • 270 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy ulicy Kolonia Gaj, zapraszam do kontaktu.

  • Działka Choroszcz Choroszcz

    Choroszcz

    • 1 787 700 zł cena
    • 5 959 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Do sprzedania działka inwestycyjna z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Obok zlokalizowane usługi i zakł...

  • Dom w Klepaczach + budynek gospodarczy 160m2
    Dom w Klepaczach + budynek gospodarczy 160m2

    Klepacze

    • 1 390 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak - wysoki standard - Choroszcz
    1 / 17
    Bliźniak - wysoki standard - Choroszcz

    Choroszcz

    • 990 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Choroszcz

    • 1 950 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Choroszcz

    • 644 500 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Porosły

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Porosły

    • 475 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Klepacze ul. Kolejowa

    Klepacze » ul. Kolejowa

    • 459 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka 1812 m2 w Klepaczach k. BiałegostokuOferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1812 m2, położoną w malowniczej i spokojnej okolicy w Klepaczach, zaledwie kilka m...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klepacze

    • 2 740 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Klepacze ul. Świerkowa

    Klepacze » ul. Świerkowa

    • 689 000 zł cena
    • 3 210 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 3210 m² - idealna pod dom lub usługi | Klepacze | Spokojna okolica, blisko naturyNa sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3210 m² położona w malowniczej i spokojnej częś...

  • Dom Klepacze ul. Wierzbowa

    Klepacze » ul. Wierzbowa

    • 879 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom, który pokochasz od pierwszego wejrzenia - 5 sypialni, 2 łazienki, ogród - 112,63 m2 | działka 198 m2Szukasz domu, który zapewni Ci komfort, przestrzeń i spokój?  do którego z...

  • Osiedle Jabłoniowa Aleja | E1 - wykończony dom !
    1 / 16
    Osiedle Jabłoniowa Aleja | E1 - wykończony dom !

    Choroszcz

    • 760 000 zł cena
    • 10 071 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny GOTOWY DOM Z OGRODEM w malowniczej okolicy pod Białymstokiem Zamieszkaj komfortowo w domu na osiedlu Jabłoniowa Aleja w Choroszczy. Przedstawiamy Państwu: - KOMFO...

  • **Słowackiego**
    1 / 8
    **Słowackiego**

    Choroszcz

    • 335 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego w miejscowości Choroszcz. Na przestrzeń o powierzchni 48m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -dwa p...

  • Pomieszczenia biurowe (od 12 do 30 m2) i magazyn (155 m) na wynajem
    1 / 10
    Pomieszczenia biurowe (od 12 do 30 m2) i magazyn (155 m) na wynaj...

    Choroszcz

    • 5 800 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ponad ok 60 m2 oraz/lub magazyn o powierzchni 155 m2. Możliwość wynajmu części powierzchni. Powierzchnia biurowa z dostępem do p...

  • Dom Choroszcz,
    1 / 15
    Dom Choroszcz,

    Choroszcz

    • 1 999 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję Państwu kamien...

  • Działka przemysłowa Choroszcz,
    1 / 7
    Działka przemysłowa Choroszcz,

    Choroszcz

    • 700 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjna...

  • Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 787 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasuMasz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji, k...

  • Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa
    1 / 15
    Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa

    Klepacze

    • 787 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasu Masz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji,...

  • Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 910 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości: Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - idea...

  • Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa
    1 / 12
    Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa

    Klepacze

    • 910 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie!  Szczegóły nieruchomości: Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - ide...

  • Działka gospodarstwo Fasty gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 7
    Działka gospodarstwo Fasty gm. Dobrzyniewo Duże,

    Fasty

    • 1 568 000 zł cena
    • 13 068 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy ofertę zakupu...

  • Lokal użytkowy Choroszcz
    1 / 6
    Lokal użytkowy Choroszcz

    Choroszcz

    • 208 946 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 7 600 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy europejskie...

  • Lokal użytkowy Choroszcz
    1 / 6
    Lokal użytkowy Choroszcz

    Choroszcz

    • 104 473 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 3 800 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy europejskie...

  • Lokal użytkowy Choroszcz
    1 / 6
    Lokal użytkowy Choroszcz

    Choroszcz

    • 52 236 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 1900 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy europejski...

  • Lokal użytkowy Choroszcz,
    Lokal użytkowy Choroszcz,

    Choroszcz

    • 16 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy do wynajęcia...

  • Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 910 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości:Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - idealna...

  • Działka Fasty na sprzedaż
    1 / 7
    Działka Fasty na sprzedaż

    Fasty

    • 500 000 zł cena
    • 1 456 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Fastach(gm Dobrzyniewo Duże).nr działki 202/65.Powierzchnia działki 1456 m.W pobliżu działki (400m) znajduje się szkoła z przedszkolem a w odległości 40 m przyst...

  • Dom Choroszcz,
    Dom Choroszcz,

    Choroszcz

    • 27 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy nowoczesne k...