• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Złotoria

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Złotoria

    • 3 180 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 18 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grabowscy Nieruchomości Mirosław Grabowski
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka w Choroszczy ul. Kolonia Gaj

    Choroszcz

    • 270 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy ulicy Kolonia Gaj, zapraszam do kontaktu.

  • Działka Choroszcz Choroszcz

    Choroszcz

    • 1 787 700 zł cena
    • 5 959 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Do sprzedania działka inwestycyjna z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Obok zlokalizowane usługi i zakł...

  • Bliźniak - wysoki standard - Choroszcz
    1 / 17
    Bliźniak - wysoki standard - Choroszcz

    Choroszcz

    • 990 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rogowo

    • 840 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 4 641 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Era Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sienkiewicze

    • 1 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Choroszcz

    • 1 950 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Choroszcz

    • 644 500 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Aleksandrowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Porosły

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Porosły

    • 475 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka inwestycyjna przy trasie S8

    Rzędziany

    • 899 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam Państwu działkę położoną w gm. TykocinNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5507 m2 , położona bezpośrednio przy trasie ekspresowej S8, w miejscowości Rzędziany, g...

  • Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys
    1 / 5
    Działka z budynkami Nowe Aleksandrowo 7 kilometrów od Białys

    Nowe Aleksandrowo

    • 250 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzień dobry,,przedstawiam działkę o powierzchni 1500 M2 .W skład nieruchomości,budynek gospodarczy,z możliwością przerobiena na mieszkalny,o powierzchni 35 M2, Garaż 100 M2, wiaty....

  • Osiedle Jabłoniowa Aleja | E1 - wykończony dom !
    1 / 16
    Osiedle Jabłoniowa Aleja | E1 - wykończony dom !

    Choroszcz

    • 760 000 zł cena
    • 10 071 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Energooszczędny GOTOWY DOM Z OGRODEM w malowniczej okolicy pod Białymstokiem Zamieszkaj komfortowo w domu na osiedlu Jabłoniowa Aleja w Choroszczy. Przedstawiamy Państwu: - KOMFO...

  • **Słowackiego**
    1 / 8
    **Słowackiego**

    Choroszcz

    • 335 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego w miejscowości Choroszcz. Na przestrzeń o powierzchni 48m2 składa się: -pokój dzienny z balkonem -dwa p...

  • Pomieszczenia biurowe (od 12 do 30 m2) i magazyn (155 m) na wynajem
    1 / 10
    Pomieszczenia biurowe (od 12 do 30 m2) i magazyn (155 m) na wynaj...

    Choroszcz

    • 5 800 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ponad ok 60 m2 oraz/lub magazyn o powierzchni 155 m2. Możliwość wynajmu części powierzchni. Powierzchnia biurowa z dostępem do p...

  • Sprzedam las przy szosie Dobrzyniewo Duże
    Sprzedam las przy szosie Dobrzyniewo Duże

    Dobrzyniewo Duże

    • 25 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Las przy szosie Ełckiej gm Dobrzyniewo Duże 0,9 ha sprzedam . 25 zł/m2

  • Dom Jaworówka rynek pierwotny ul.

    Jaworówka

    • 799 999 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom 149 m² | Jaworówka | 6 pokoi | Bez PCCNa sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Jaworówce (gm. Dobrzyniewo Duże) - zaledwie 15 minut od Białego...

  • Dom Choroszcz,
    1 / 15
    Dom Choroszcz,

    Choroszcz

    • 1 999 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję Państwu kamien...

  • Działka przemysłowa Choroszcz,
    1 / 7
    Działka przemysłowa Choroszcz,

    Choroszcz

    • 700 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjna...

  • Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże Ogrodniki,
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże Ogrod...

    Nowe Aleksandrowo

    • 3 339 090 zł cena
    • 12 367 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogrodniki - Nowe Aleks...

  • Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 6
    Działka budowlana Krynice gm. Dobrzyniewo Duże,

    Krynice

    • 289 000 zł cena
    • 2 181 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam Państwu piękną...

  • Działka gospodarstwo Fasty gm. Dobrzyniewo Duże,
    1 / 7
    Działka gospodarstwo Fasty gm. Dobrzyniewo Duże,

    Fasty

    • 1 568 000 zł cena
    • 13 068 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy ofertę zakupu...

  • Lokal użytkowy Choroszcz
    1 / 6
    Lokal użytkowy Choroszcz

    Choroszcz

    • 208 946 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 7 600 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy europejskie...

  • Lokal użytkowy Choroszcz
    1 / 6
    Lokal użytkowy Choroszcz

    Choroszcz

    • 52 236 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 1900 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hala znajduje się w Choroszczy, w woj. podlaskim, w pobliżu trasy europejski...

  • Dom Rzędziany gm. Tykocin,
    Dom Rzędziany gm. Tykocin,

    Rzędziany

    • 7 100 000 zł cena
    • 22 300 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponujemy Państwu za...

  • Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,
    Działka inwestycyjna Nowe Aleksandrowo gm. Dobrzyniewo Duże,

    Nowe Aleksandrowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowe Aleksandrowo - lo...

  • Działka budowlana Nowosiółki gm. Dobrzyniewo Duże,
    Działka budowlana Nowosiółki gm. Dobrzyniewo Duże,

    Nowosiółki

    • 450 000 zł cena
    • 25 280 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu dział...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY TRASIE S8 RZĘDZIANY
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY TRASIE S8 RZĘDZIANY

    Rzędziany

    • 899 000 zł cena
    • 5 507 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY TRASIE S8 RZĘDZIANY Mam do sprzedaży działkę inwestycyjną przy trasie S8 w miejscowości Rzędziany, gmina Tykocin. Działka o powierzchni 5507 m kw. Wymiary...

  • Działka Fasty na sprzedaż
    1 / 7
    Działka Fasty na sprzedaż

    Fasty

    • 500 000 zł cena
    • 1 456 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Fastach(gm Dobrzyniewo Duże).nr działki 202/65.Powierzchnia działki 1456 m.W pobliżu działki (400m) znajduje się szkoła z przedszkolem a w odległości 40 m przyst...

  • Dom Choroszcz,
    Dom Choroszcz,

    Choroszcz

    • 27 999 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy nowoczesne k...