• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Choroszczą

(92)
  • 1 / 3
    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 870 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 170 m² z wiatą garażową - KsiężynoCena: [Wpisz cenę, np. 799 000 zł]Powierzchnia domu: 170 m²Powierzchnia działki: 420 m²Stan techniczny: Deweloperski (po gener...

  • 1 / 4
    Dom Księżyno ul.

    Księżyno

    • 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 200 m² w stanie deweloperskim - KsiężynoPowierzchnia domu: 200 m²Powierzchnia działki: 400 m²Stan techniczny: Deweloperski (po generalnej modernizacji i rozbudo...

  • Zaścianki * Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 16
    Zaścianki * Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej

    Zaścianki

    • 1 390 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mamy przyjemność polecać do sprzedaży wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w znakomitej lokalizacji miejscowości Zaścianki gm. Grabówka. Okolica otoczona terenami...

  • Dom Białystok rynek pierwotny ul. Lodowa

    Białystok » ul. Lodowa

    • 719 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ? Dlaczego Zawady to "strzał w dziesiątkę"?Zawady to osiedle, które ewoluowało z terenów podmiejskich w prestiżową dzielnicę domów✨ Co sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe?Zieleń...

  • Dom Karakule rynek pierwotny ul.

    Karakule

    • 680 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    **Nowoczesny dom wolnostojący na dużej działce | Karakule, gm. Supraśl | 215 m² | 660 000 złSzukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i jednocześnie z szybkim dojazdem do mia...

  • DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!
    1 / 16
    DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!

    Grabówka

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom bliźniak 129,32 m² | działka 300 m² | garaż | Grabówka, gm. Grabówka | 1 190 000 zł Na sprzedaż nowoczesny i w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021...

  • Duży dom, doskonała inwestycja pod wynajem.
    1 / 12
    Duży dom, doskonała inwestycja pod wynajem.

    Białystok

    • 799 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 3 184 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest trzypoziomowy dom wolnostojący z cegły, o powierzchni 251 m2. Dom usadowiony jest na działce o powierzchni 387 m2, budowę zakończono w 2008 roku. Dom po...

  • Dom Ogrodniczki ul.

    Ogrodniczki

    • 1 650 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z duszą, ogrodem jak z bajki i prywatną strefą spa - Ogrodniczki, gmina Supraśl.Nieruchomość położona jest w Ogrodniczkach - w zielonej, cichej okolicy, zaledwie 15 minut jazdy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 910 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości:Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - idealna...

  • Dom w malowniczym miejscu!
    1 / 3
    Dom w malowniczym miejscu!

    Turośń Kościelna

    • 499 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi położony w centrum wsi Barszczówka (woj. podlaskie, gm. Turośń Kościelna) OPIS DOMU - Dom murowany z cegły...

  • Dom Białystok Wygoda,
    Dom Białystok Wygoda,

    Białystok

    • 1 199 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mam przyjemność zaprez...

  • Dom Rzędziany gm. Tykocin,
    Dom Rzędziany gm. Tykocin,

    Rzędziany

    • 7 100 000 zł cena
    • 22 300 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponujemy Państwu za...

  • Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 11
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 710 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny...

  • Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 11
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 700 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 12
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 790 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Białystok Wygoda,
    1 / 15
    Dom Białystok Wygoda,

    Białystok

    • 755 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu p...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 760 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 780 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Stelmachowo gm. Tykocin,
    1 / 5
    Dom Stelmachowo gm. Tykocin,

    Stelmachowo

    • 290 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż...

  • Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa
    1 / 12
    Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa

    Klepacze

    • 910 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie!  Szczegóły nieruchomości: Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - ide...