• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Choroszcz +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Choroszczą

(92)
  • Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 910 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości: Powierzchnia użytkowa: 124,12 m² - idea...

  • Dom Osowicze gm. Wasilków,
    1 / 15
    Dom Osowicze gm. Wasilków,

    Osowicze

    • 1 160 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o domu, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć od miejskiego tempa życia, ta nieruchomość w Osowiczach może być dokładnie tym, czego szukasz. Dom położony jest w...

  • Dom Białystok Mickiewicza,
    1 / 14
    Dom Białystok Mickiewicza,

    Białystok

    • 830 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesna...

  • Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa
    1 / 15
    Dom Klepacze gm. Choroszcz, Łąkowa

    Klepacze

    • 787 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasu Masz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji,...

  • Dom Białystok Mickiewicza,
    1 / 14
    Dom Białystok Mickiewicza,

    Białystok

    • 790 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Klepacze rynek pierwotny ul. Łąkowa

    Klepacze » ul. Łąkowa

    • 787 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasuMasz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji, k...

  • Klimatyczne i Energooszczędne Siedlisko 5408 m²
    1 / 11
    Klimatyczne i Energooszczędne Siedlisko 5408 m²

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która jest idealną odpowiedzią na dzisiejsze czasy: łączy tradycyjną architekturę siedliskową z najnowocześniejszymi technolog...

  • Dom Białystok Fasty,
    1 / 12
    Dom Białystok Fasty,

    Białystok

    • 999 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Białystok Zawady,
    1 / 15
    Dom Białystok Zawady,

    Białystok

    • 1 199 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Białystok Zawady,
    1 / 15
    Dom Białystok Zawady,

    Białystok

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Białystok Zawady,
    1 / 15
    Dom Białystok Zawady,

    Białystok

    • 899 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Białystok Bema,
    1 / 6
    Dom Białystok Bema,

    Białystok

    • 3 500 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż rozpoczęty...

  • Dom z garażem i przestrzenią usługową | Wygoda

    Białystok » ul. Wańkowicza

    • 999 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – dom wolnostojący z systemem SMART, budynkiem gospodarczym i przestrzenią do prowadzenia działalnościLokalizacja: Białystok, osiedle WygodaAdres: ul. Melchiora Wańkowi...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 6
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Sprzedam nowoczesne mi...

  • Dom Osowicze gm. Wasilków,
    1 / 7
    Dom Osowicze gm. Wasilków,

    Osowicze

    • 1 160 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom z ogrode...

  • Dom Białystok Zawady,
    1 / 15
    Dom Białystok Zawady,

    Białystok

    • 895 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Jaworówka rynek pierwotny ul.

    Jaworówka

    • 799 999 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 370 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom 149 m² | Jaworówka | 6 pokoi | Bez PCCNa sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Jaworówce (gm. Dobrzyniewo Duże) - zaledwie 15 minut od Białego...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Skrybicze

    • 2 500 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Białystok Starosielce ul. Watykańska

    Białystok » Starosielce » ul. Watykańska

    • 1 320 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z Lokalem Usługowym - Gotowiec Inwestycyjny!Na sprzedaż dochodowa nieruchomość o powierzchni 220 m², generująca stały zysk z wynajmu 5 mieszkań oraz lokalu usługowego. Kupujesz...

  • Dom Zaścianki ul. Zaścianki

    Zaścianki

    • 1 199 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 153,3 m² z 2014 roku.Szukasz domu, który nie był budowany "na sprzedaż" przez dewelopera, ale z sercem i dbałością o każdy det...