• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łańcut +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Choroszczą

(92)
  • Dom Sochonie rynek pierwotny ul.

    Sochonie

    • 850 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom w Sochoniach - 194 m², działka 904 m² - blisko Białegostoku!Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie do wykończenia, położony w malowniczej i spokojnej mie...

  • Dom Sobolewo rynek pierwotny ul. Żółwia

    Sobolewo » ul. Żółwia

    • 899 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OSTATNI Dom bliźniak w Sobolewie - Twój wymarzony dom blisko Białegostoku! ✨Cena: 875 000 | Powierzchnia: 157 m² | Działka: 540 m²Lokalizacja: Sobolewo/Grabówka, tylko 6 km od cent...

  • Dom 5 pok. Nowe Miasto dom 639000zł działka 377m 300000zł

    Białystok

    • 939 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom 5 pok. Nowe Miasto dom 639000zł + działka 377m² 4137 zł/m2 Szczegóły ogłoszenia Kategoria:Domy / Sprzedaż Powierzchnia całkowita 227 m2 Liczba pokoi:5 i więcej...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Grabówka

    • 798 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 5 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grabówka

    • 570 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klepacze

    • 2 740 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 7 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowodworce

    • 2 399 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 6 152 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Sowlany

    • 660 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 4 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Aleksandrowo

    • 2 300 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 8 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jurowce

    • 1 430 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 6
    Dom szeregowiec

    Grabówka

    • 510 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniaki w Olmontach NOWA INWESTYCJA

    Olmonty

    • 670 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja – domy w zabudowie bliźniaczej w Olmontach Rozpoczęła się budowa osiedla domów w zabudowie bliźniaczej. W pierwszym etapie dostępne są cztery lokale mieszkalne, z c...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sienkiewicze

    • 1 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • HOWIENY działka budowlana 2540 m2 z domkiem    m
    1 / 8
    HOWIENY działka budowlana 2540 m2 z domkiem m

    Pomigacze

    • 330 000 zł cena
    • 2 540 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • !Dom wśród drzew z dużą działką pod Białymstokiem!
    1 / 17
    !Dom wśród drzew z dużą działką pod Białymstokiem!

    Barszczówka

    • 519 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Białystok Zawady ul. Liliowa.

    Białystok » ul. Liliowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 4 394 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej położony w dzielnicy Zawady w inwestycji przy ulicy Liliowej. Oferta skierowana do klientów gotówkowych. We wnętrzu znajdziemy id...

  • **Dom jednorodzinny w Halickich!**
    1 / 20
    **Dom jednorodzinny w Halickich!**

    Halickie

    • 562 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    In-Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Księżyno

    • 770 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Karakule

    • 1 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 12 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, 125m2
    1 / 16
    Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, 125m2

    Długołęka

    • 950 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości