• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Będzino
  • Pogorzany
  • Boduszów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Mońki

(5)
  • Działka MOŃKI Hornostaje

    Mońki

    • 990 000 zł cena
    • 100 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | ***Duża nieruchomość z potencjałem*** Hornostaje, gm. Mońki Oferuję do sprzedaży nieruchomość o łącznej powierzchni 10,09 ha, położoną w obrębie Hornostaje, gm. Mo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mońki

    • 799 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Mońki

    • 220 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mońki » ul. Tysiąclecia

    • 390 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dom MOŃKI Mońki

    Mońki

    • 1 680 000 zł cena
    • 342 m2 powierzchnia
    • 4 913 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | KAMIENICA W CENTRUM MONIEK Jeżeli poszukujesz nieruchomości inwestycyjnej w zakresie wynajmu, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy zlokalizowan...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Trzcianne

    • 295 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Goniądz

    • 310 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Goniądz

    • 180 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 110 462 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 112 464 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 2 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krukowszczyzna

    • 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, 125m2
    1 / 16
    Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania, 125m2

    Długołęka

    • 950 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MCKWADRAT Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grądy

    • 106 062 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grądy

    • 75 878 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 2 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    TYTAN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Downary

    • 279 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRZEGOREK NIERUCHOMOŚCI Aneta Grzegorek
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka w Osowcu

    Osowiec

    • 535 440 zł cena
    • 4 462 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka składająca się z dwóch części. 2147 m2 to część przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne - oznaczona w MPZP M17.Druga część to piękne treny leśne - 2315 m2 i bezpośr...

  • Atrakcyjna działka w Osowcu - M Plan ZP! S8

    Osowiec

    • 600 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Znakomita lokalizacja, wszystkie media, bardzo dobry kształt. Teren objęty MPZP.Urocza okolica, mnóstwo lasów i przestrzeni. Możliwość podziału działki.Sąsiedztwo nowych domów, bar...

  • Osowiec gm. Żabia Wola | 1653m2 | narożna | MPZP

    Osowiec

    • 379 000 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Osowiec gm. Żabia Wola pow. Grodziski. Działka o powierzchni 1653 m2.Wymiary działki ok. 55m x 30m. Działka narożna, dojazd ulicą asfaltow...

  • Działka Kamionka ul.

    Kamionka

    • 130 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana - idealne miejsce na Twój wymarzony dom!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1023 m2, położoną w Kamionce, gmina Zabłudów....

  • Działki przy jeziorze Skomętno w Kuleszach

    Kulesze

    • 287 130 zł cena
    • 38 284 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolno-budowlane położone nieopodal jeziora Skomętno.Nieruchomość zlokalizowana we wsi Kulesze, 16km od Ełku, w cichej i spok...

  • Sprzedam Działkę!
    1 / 12
    Sprzedam Działkę!

    Słomianka

    • 68 999 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wspaniała działka w Pięknej wsi Słomianka, w okolicy Tykocina. Wieś cicha i spokojna. W powietrzu latem nie czuć żadnych zapachów, gdyż nie ma ogromnych chlewów i obór we wsi. Late...

  • Działka 1157 m Osowiec

    Osowiec

    • 300 000 zł cena
    • 1 157 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w zacisznym miejscu Osowca.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.Dostępne media woda, gaz i prąd.Wygodny i sprawny dojazd od S8. Dobre połączenie do Grodziska Maz...

  • Działka pod dom 2 -lokalowy

    Osowiec

    • 369 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowalna usytuowana w okolicy ulicy Szkolnej w Osowcu.Wymiary działki 60 x 25. Dobry kształt działki pod dom 2 -lokalowy. Wjazd na działkę od strony wschodn...

  • Działka, cicha, MPZP, Osowiec

    Osowiec

    • 511 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położone działki budowlane w Osowcu gmina Żabia Wola. Doskonałe dla osób szukających ciszy, spokoju oraz bliskiego sąsiedztwa lasu. Działki objęte miejscowym planem zagospo...

  • Dobrzyniówka 2400
    1 / 7
    Dobrzyniówka 2400

    Dobrzyniówka

    • 204 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam lub zamienie dzialke 2400m. Przy dzialce slup elektryczny. Nr.geodezyjny 63. 00447/9/6/0/2/9/3/1/9/1 tel z Anglii Mozna dzwonic na WhatsApp. Jestem osoba prywatna

  • Ziemia rolna 1,8 ha Krypno Wielkie
    Ziemia rolna 1,8 ha Krypno Wielkie

    Krypno Wielkie

    • 13 zł cena
    • 70 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ziemia rolna 7ha kilometr od Krypna . Przy granicy działki linia średniego napięcia. Może być pod Fotovoltaike

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Białobrzeskie

    • 56 zł cena
    • 2 590 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania działkę . O powierzchni 0,2590ha 39/16. Cena za m2. Działka znajduje się w miejscowości Białobrzeskie gmina Krypno. Działka z warunkami zabudowy. Więcej informa...

  • Sprzedam dom na wsi
    Sprzedam dom na wsi

    Potoczyzna

    • 700 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom murowany 100 m . wszystkie media,do zamieszkania ,Posesja ogrodzona obsadzona tujami. Własną studnia duże podwórko sad ,dom świeżo ocieplony, ogrzewanie pelet Blisko M...

  • Sprzedam Dom na rzeką Biebrza Goniądz
    1 / 9
    Sprzedam Dom na rzeką Biebrza Goniądz

    Goniądz

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wyjątkowy, 100-letni drewniany dom położony nad rzeką Biebrza, w samym sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego. Lokalizacja: Goniądz, województwo podlaskie. Więcej informacj...

  • Działka w Osowcu dobra lokalizacja

    Osowiec

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam nieruchomość 0,63 ha z zabudowaniami
    1 / 7
    Sprzedam nieruchomość 0,63 ha z zabudowaniami

    Kramkówka Duża

    • 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam nieruchomość 0,63 ha. wraz z zabudowaniami dom ok.120m 2 ,budynki gospodarcze, oraz łąka przynależna do tej posesji. Nieruchomość jest położona we wsi Kramkówka Duża gm....

  • Działka budowlana Nowosiółki gm. Dobrzyniewo Duże,
    Działka budowlana Nowosiółki gm. Dobrzyniewo Duże,

    Nowosiółki

    • 450 000 zł cena
    • 25 280 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu dział...

  • Działka w Osowcu dobra lokalizacja

    Osowiec

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam 4 działki o łącznej pow. 0,52 ha
    Sprzedam 4 działki o łącznej pow. 0,52 ha

    Goniądz

    • 17 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 4 działki w gminie Goniądz nr 1016, 1030, 1180, 1181 o łącznej powierzchni 0,52 ha. Są to lasy i nieużytki. Obok rozlewiska Biebrzy, Biebrzańskiego Parku Narodowego. Cena...

  • Działka leśna Krypno Kościelne Podlaskie
    1 / 5
    Działka leśna Krypno Kościelne Podlaskie

    Knyszyn-Zamek

    • 39 999 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam! Dziś na sprzedaż dwie działki leśne w miejscowości Krypno Kościelne, Podlaskie. Numery działek to 59/15 i 59/16. Las około 40 letni z przewagą olch, wiązów i brzóz. Powierz...