• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Miąse
  • Łoje
  • Stare Budkowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Użmauda

(1)
  • Sprzedam działki na Pojezierzu Suwalskim
    1 / 4
    Sprzedam działki na Pojezierzu Suwalskim

    Użmauda

    • 650 000 zł cena
    • 131 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania na Pojezierzu Suwalskim 3 działki (w sumie 13,1 ha) o powierzchni nr 19/19 - 2.72 ha, nr 19/20 - 6.32 ha, nr 19/21 - 4.08 ha położone w miejscowości Użmauda...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolna Przerośl, Wielka
    1 / 5
    Działka rolna Przerośl, Wielka

    Przerośl

    • 999 000 zł cena
    • 54 373 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka położona w centrum miejscowości Przerośl o powierzchni ~ 5,5 hektara. Na terenie działki 5 stawów rybnych. Doskonała lokalizacja :przy drodze publicznej, graniczy z jedn...

  • sprzedam działkę w miejscowości Żytkiejmy

    Żytkiejmy

    • 490 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leżącą w miejscowości Żytkiejmy. Teren jest uzbrojony i ogrodzony. Znajdują się tam trzy wiaty o łącznej powierzchni 965 m2 oraz warsztat o wielkości 586 m2.

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sumowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rybalnia gm. Szypliszki,
    1 / 16
    Dom Rybalnia gm. Szypliszki,

    Rybalnia

    • 1 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Całoroczny dom z klimatem w sercu natury, między jeziorami - idealny do życia i wypoczynku Na sprzedaż urokliwy, całoroczny dom o powierzchni użytkowej 123,10 m², zlokalizowany w...

  • Działka inwestycyjna Dubeninki, Osiedlowa
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Dubeninki, Osiedlowa

    Dubeninki

    • 210 000 zł cena
    • 5 499 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5 499 m, położona w Dubeninkach, w gminie Gołdap, przy ul. Osiedlowej, w sąsiedztwie ścisłej zabudowy mieszkaniowej (osiedle bloków) ora...

  • Sprzedam Dom NA Działce Około 1H
    1 / 16
    Sprzedam Dom NA Działce Około 1H

    Prudziszki

    • 1 250 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom dwukondygnacyjny wolnostojący o powierzchni 400 m2 i powierzchni zabudowy 201 m2 w stylu klasycznym do wykończenia w stanie surowym w gminie Jeleniewo, powiat suwalski, wojewód...

  • Działka rolna Wodziłki gm. Jeleniewo,
    1 / 5
    Działka rolna Wodziłki gm. Jeleniewo,

    Wodziłki

    • 499 000 zł cena
    • 43 139 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka rolna o powierzchni ponad 4 ha.  Nieruchomość położona jest w malowniczym, spokojnym miejscu, z dala od zwartej zabudowy - brak bliskich s...

  • Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,

    Błaskowizna

    • 560 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Marzysz o domu w miejs...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Przerośl

    • 200 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 68.00 m² – Przerośl | 3 pokoje | Balkon | Piwnica Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68.00 m², położone w miejscow...

  • Mieszkanie Rutka-Tartak, Wojska Polskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Rutka-Tartak, Wojska Polskiego

    Rutka-Tartak

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę sp...

  • Sprzedam działkę w Prudziszkach
    Sprzedam działkę w Prudziszkach

    Prudziszki

    • 155 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę – Prudziszki, gmina Jeleniewo Na sprzedaż działka położona w miejscowości Prudziszki, gmina Jeleniewo, w spokojnej, zielonej okolicy, a jed...

  • Dom Pobondzie gm. Rutka-Tartak,
    Dom Pobondzie gm. Rutka-Tartak,

    Pobondzie

    • 2 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Rustykalna enklawa dus...

  • Sprzedaż ziemi rolnej
    Sprzedaż ziemi rolnej

    Żytkiejmy

    • 130 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 43 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno o powiezchni 2.60 ha .pole leży przy drodze

  • Dom Przejma Wielka gm. Szypliszki,
    Dom Przejma Wielka gm. Szypliszki,

    Przejma Wielka

    • 760 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy Dom nad Jezi...

  • Dom Polimonie gm. Rutka-Tartak,
    Dom Polimonie gm. Rutka-Tartak,

    Polimonie

    • 990 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 13 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta oferta to zaproszenie do wejścia w posiadanie prywatnego azylu, jakim jest całoroczny, energooszczędny dom w stylu nowoczesnej stodoły, na działce z własną linią brzegową Jezior...

  • sprzedam
    sprzedam

    Wiżajny

    • 70 000 zł cena
    • 9 244 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Kamionka gm.Wiżajny o powierzchni 9244 m² .Dojazd drogą gminną Możliwości uzyskania warunków zabudowy.

  • Działka 1205 m² | 1MN |Łoje
    1 / 9
    Działka 1205 m² | 1MN |Łoje

    Łoje

    • 199 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana położona w miejscowości Łoje, ok. 14 km od Ełku i ok. 7 km od Kalinowa. Parametry nieruchomości: nr ewidencyjny: 92/6 powierzchnia: 1205...