• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Uhowo
  • Jadwinin
  • Parzyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dubeninki

(1)
  • Działka inwestycyjna Dubeninki, Osiedlowa
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Dubeninki, Osiedlowa

    Dubeninki

    • 210 000 zł cena
    • 5 499 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5 499 m, położona w Dubeninkach, w gminie Gołdap, przy ul. Osiedlowej, w sąsiedztwie ścisłej zabudowy mieszkaniowej (osiedle bloków) ora...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolna Przerośl, Wielka
    1 / 5
    Działka rolna Przerośl, Wielka

    Przerośl

    • 999 000 zł cena
    • 54 373 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka położona w centrum miejscowości Przerośl o powierzchni ~ 5,5 hektara. Na terenie działki 5 stawów rybnych. Doskonała lokalizacja :przy drodze publicznej, graniczy z jedn...

  • Sprzedam działki na Pojezierzu Suwalskim
    1 / 4
    Sprzedam działki na Pojezierzu Suwalskim

    Użmauda

    • 650 000 zł cena
    • 131 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania na Pojezierzu Suwalskim 3 działki (w sumie 13,1 ha) o powierzchni nr 19/19 - 2.72 ha, nr 19/20 - 6.32 ha, nr 19/21 - 4.08 ha położone w miejscowości Użmauda...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gołdap

    • 38 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 1 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gołdap

    • 45 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 1 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gołdap

    • 153 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Broker Market
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam działkę w miejscowości Żytkiejmy

    Żytkiejmy

    • 490 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leżącą w miejscowości Żytkiejmy. Teren jest uzbrojony i ogrodzony. Znajdują się tam trzy wiaty o łącznej powierzchni 965 m2 oraz warsztat o wielkości 586 m2.

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gołdap

    • 170 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Broker Market
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gołdap

    • 975 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 432 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Broker Market
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gołdap

    • 1 450 000 zł cena
    • 355 m2 powierzchnia
    • 4 085 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Broker Market
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Działki Rolne Leśne
    1 / 8
    Sprzedam Działki Rolne Leśne

    Kowale Oleckie

    • 50 000 zł cena
    • 74 537 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż Działki Rolne w Kowalach Oleckich tylko 50 000 zł za hektar! Działki rolne położone w miejscowości Kowale Oleckie . Idealne dla rolników lub osób szukających gruntów po...

  • Dom Gołdap ul. Rogale

    Gołdap

    • 3 100 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Miejsce dla tych, którzy szukają przestrzeni z bogatą historią i wyjątkowym klimatem . Idealne dla osób ceniących filozofię [i] slow life [/i], tych, którzy marzą o własnym azy...

  • Mieszkanie Gołdap, Armii Krajowej
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Armii Krajowej

    Gołdap

    • 375 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o imponującej powierzchni - 78,5 m, usytuowane na I piętrze, w budynku 3-rodzinnym, zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową...

  • Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego

    Gołdap

    • 355 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,36 m, z balkonem, położone w bloku w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej, przy ul. Paderewskiego....

  • Dom Gołdap, Plac Zwycięstwa
    1 / 14
    Dom Gołdap, Plac Zwycięstwa

    Gołdap

    • 1 420 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikalna okazja, by stać się Właścicielem kamienicy położonej w samym centrum miejscowości uzdrowiskowej, na Mazurach. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość usługowo-mieszkalną, położ...

  • Dom Gołdap, Pagórkowa
    1 / 15
    Dom Gołdap, Pagórkowa

    Gołdap

    • 585 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie dwurodzinnej, położony przy ulicy Pagórkowej w Gołdapi. Lokalizacja nieruchomości to jej ogromny atut - dom znajduje się zaledwie 100 m od lin...

  • Działka rolna Wodziłki gm. Jeleniewo,
    1 / 5
    Działka rolna Wodziłki gm. Jeleniewo,

    Wodziłki

    • 499 000 zł cena
    • 43 139 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka rolna o powierzchni ponad 4 ha.  Nieruchomość położona jest w malowniczym, spokojnym miejscu, z dala od zwartej zabudowy - brak bliskich s...

  • Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego

    Gołdap

    • 320 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni aż 71 m, położone na bardzo atrakcyjnym, niskim pierwszym piętrze. Budynek mieszkalny znajduje się w doskonałej lo...

  • Dom Gołdap, Źródlana
    1 / 15
    Dom Gołdap, Źródlana

    Gołdap

    • 769 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 152 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom wolnostojący, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Gołdap, ul. Źródlana. Nieruchomość znajduje się blisko pełnej infrastruk...

  • Mieszkanie Przerośl, Dworna
    1 / 12
    Mieszkanie Przerośl, Dworna

    Przerośl

    • 190 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przestronne mieszkanie...

  • Działka rolno-budowlana Zatyki gm. Gołdap
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Zatyki gm. Gołdap

    Zatyki

    • 290 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach Działka z widokiem na jezioro. Działka położona jest w miejscowości Zatyki ok. 8km od Gołdapi. N...

  • Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Błaskowizna gm. Jeleniewo,

    Błaskowizna

    • 560 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Marzysz o domu w miejs...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Przerośl

    • 200 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 68.00 m² – Przerośl | 3 pokoje | Balkon | Piwnica Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68.00 m², położone w miejscow...

  • Działka nad jeziorem | z długą własną linią brzegową
    1 / 11
    Działka nad jeziorem | z długą własną linią brzegową

    Pluszkiejmy

    • 155 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad jeziorem | z długą linia brzegową Chcę sprzedać pięknie położona działkę. Działka z linią brzegową wzdłuż całej działki co zdarza się dość rzadko. 1. Miejsce Mazury,...

  • Dom Gołdap, Cisowa
    1 / 15
    Dom Gołdap, Cisowa

    Gołdap

    • 865 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż gotowy do wprowadzenia, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w spokojnej okolicy z minimalnym ruchem samochodowym - Gołdap, ul. Cisowa, osiedle '&apo...

  • Mieszkanie Gołdap, Osiedle Młodych
    Mieszkanie Gołdap, Osiedle Młodych

    Gołdap

    • 195 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m. Ekspozycja okien w lokalu: północ, południe. Przestronny balkon skierowany na południe. Mieszkanie położone jest...

  • Sprzedaż ziemi rolnej
    Sprzedaż ziemi rolnej

    Żytkiejmy

    • 130 000 zł cena
    • 3 m2 powierzchnia
    • 43 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno o powiezchni 2.60 ha .pole leży przy drodze

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap

    Gołdap

    • 320 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Mazurska 7 Szukasz komfortowej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Naj...

  • Wszystko w cenie: mieszkanie blok, garaż, działka
    1 / 14
    Wszystko w cenie: mieszkanie blok, garaż, działka

    Gołdap

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie + garaż + budynek gospodarczy + działka + ogródek – wszystko w jednym miejscu! Gołdap Masz dość szukania miejsca parkingowego? Dojazdów na działkę ROD oraz zimą skroban...

  • Mieszkanie przy Szkolna 2A - Gołdap
    1 / 15
    Mieszkanie przy Szkolna 2A - Gołdap

    Gołdap

    • 230 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w odremontowanej kamienicy – Gołdap, ul. Szkolna 2A Funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,36 m², usytuowane na pierwszym piętr...

  • Sprzedam domek holenderski plus taras 30m
    1 / 12
    Sprzedam domek holenderski plus taras 30m

    Matłak

    • 50 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pilnie sprzedam Sprzedam domek plus taras Sprzedam domek holenderski całoroczny ok 40m2 :2 sypialnie, łazienka, salon z aneksem kuchennym i jadalnia. Domek posiada 2 niezależne o...