• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Gołdap

(11)
  • Mieszkanie przy Szkolna 2A - Gołdap
    1 / 15
    Mieszkanie przy Szkolna 2A - Gołdap

    Gołdap

    • 230 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w odremontowanej kamienicy – Gołdap, ul. Szkolna 2A Funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,36 m², usytuowane na pierwszym piętr...

  • Wszystko w cenie: mieszkanie blok, garaż, działka
    1 / 14
    Wszystko w cenie: mieszkanie blok, garaż, działka

    Gołdap

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie + garaż + budynek gospodarczy + działka + ogródek – wszystko w jednym miejscu! Gołdap Masz dość szukania miejsca parkingowego? Dojazdów na działkę ROD oraz zimą skroban...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap

    Gołdap

    • 320 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Mazurska 7 Szukasz komfortowej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Naj...

  • Mieszkanie Gołdap, Osiedle Młodych
    Mieszkanie Gołdap, Osiedle Młodych

    Gołdap

    • 195 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9 m. Ekspozycja okien w lokalu: północ, południe. Przestronny balkon skierowany na południe. Mieszkanie położone jest...

  • Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego

    Gołdap

    • 320 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni aż 71 m, położone na bardzo atrakcyjnym, niskim pierwszym piętrze. Budynek mieszkalny znajduje się w doskonałej lo...

  • Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Paderewskiego

    Gołdap

    • 355 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,36 m, z balkonem, położone w bloku w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej, przy ul. Paderewskiego....

  • Mieszkanie Gołdap, Armii Krajowej
    1 / 15
    Mieszkanie Gołdap, Armii Krajowej

    Gołdap

    • 375 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o imponującej powierzchni - 78,5 m, usytuowane na I piętrze, w budynku 3-rodzinnym, zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gołdap

    • 170 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Broker Market
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gołdap

    • 153 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Broker Market
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gołdap

    • 45 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 1 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gołdap

    • 38 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 1 267 zł/m2 cena za metr

Banie Mazurskie

    • 180 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 2 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na II piętrze o powierzchni 73 m2 z balkonem i duży garaż, dużą piwnicę i działkę o pow. 5 arów. W skład wchodzą: - przestronny salon z balkonem, - kuchnia...

  • Na sprzedaż, centrum Olecka, klimatyzacja

    Olecko

    • 259 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Olecka, przy Placu Wolności 24A, III piętro w kamienicy wybudowanej już w nowej technologii-szerokie, nowoc...

  • Nieaktualne !!!. Komfortowe mieszkanie w centrum Olecka
    1 / 14
    Nieaktualne !!!. Komfortowe mieszkanie w centrum Olecka

    Olecko

    • 1 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie jest już dostępne do zamieszkania. Piękne czteropokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji. Wszędzie blisko, obok parking, park, sklepy, jadłodajnia, przychodnia , jezi...

  • Mieszkanie Przerośl, Dworna
    1 / 12
    Mieszkanie Przerośl, Dworna

    Przerośl

    • 190 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przestronne mieszkanie...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Przerośl

    • 200 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 68.00 m² – Przerośl | 3 pokoje | Balkon | Piwnica Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68.00 m², położone w miejscow...

  • Wynajmę mieszkanie w Olecku
    Wynajmę mieszkanie w Olecku

    Olecko

    • 2 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Olecku.

  • 3 pokoje w centrum Olecka  55 m²  do remontu
    3 pokoje w centrum Olecka 55 m² do remontu

    Olecko

    • 285 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Mieszkanie 55 m² 3 pokoje balkon centrum Olecka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. 11 Listopada  w Olecku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czterop...

  • Mieszkanie dla tych, którzy chcą więcej
    Mieszkanie dla tych, którzy chcą więcej

    Olecko

    • 460 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    PRZESTRZEŃ, KTÓRA DAJE WOLNOŚĆ - 102 m² W CENTRUM OLECKA, BEZ CZYNSZU Są nieruchomości, które od pierwszej chwili dają poczucie komfortu, niezależności i domowego klimatu. To miesz...

  • Sprzedam domek holenderski plus taras 30m
    1 / 12

    Nowe

    Sprzedam domek holenderski plus taras 30m

    Matłak

    • 50 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pilnie sprzedam Sprzedam domek plus taras Sprzedam domek holenderski całoroczny ok 40m2 :2 sypialnie, łazienka, salon z aneksem kuchennym i jadalnia. Domek posiada 2 niezależne o...